1η / 16η

Ατρόμητος Διαβατού – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΕ Χαρίεσσας – Κεραυνός Επισκοπής

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΑΕ Καψόχωρας – ΑΕΠ Βέροιας

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Φίλιππος Μελίκης

Αχιλλέας Νάουσας – Θύελλα Στενήμαχου

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Εθνικός Κλειδιού

Ρεπό : Φίλιππος Μέσης

2η / 17η

Φίλιππος Μέσης – Ατρόμητος Διαβατού

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Χαρίεσσας

Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕ Καψόχωρας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

ΑΕΠ Βέροιας – Αχιλλέας Νάουσας

Φίλιππος Μελίκης – Εθνικός Κλειδιού

Θύελλα Στενήμαχου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Ρεπό : Αχιλλέας Νεοκάστρου

3η / 18η

Ατρόμητος Διαβατού – ΑΕ Χαρίεσσας

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Φίλιππος Μέσης

ΑΕ Καψόχωρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Αχιλλέας Νάουσας – Κεραυνός Επισκοπής

Εθνικός Κλειδιού – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΕΠ Βέροιας

Φίλιππος Μελίκης – Θύελλα Στενήμαχου

Ρεπό : Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

4η / 19η

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Ατρόμητος Διαβατού

ΑΕ Χαρίεσσας – ΑΕ Καψόχωρας

Φίλιππος Μέσης – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αχιλλέας Νάουσας

Κεραυνός Επισκοπής – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Θύελλα Στενήμαχου

ΑΕΠ Βέροιας – Φίλιππος Μελίκης

Ρεπό : Εθνικός Κλειδιού

5η / 20η

Ατρόμητος Διαβατού – ΑΕ Καψόχωρας

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕ Χαρίεσσας

Εθνικός Κλειδιού – Φίλιππος Μέσης

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Φίλιππος Μελίκης – Κεραυνός Επισκοπής

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕΠ Βέροιας

Ρεπό : Θύελλα Στενήμαχου

6η /21η

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Ατρόμητος Διαβατού

ΑΕ Καψόχωρας – Αχιλλέας Νάουσας

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Εθνικός Κλειδιού

ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Μέσης – Θύελλα Στενήμαχου

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φίλιππος Μελίκης

Κεραυνός Επισκοπής – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

7η / 22η

Ατρόμητος Διαβατού – Αχιλλέας Νάουσας

Εθνικός Κλειδιού – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΕ Καψόχωρας

Θύελλα Στενήμαχου – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Χαρίεσσας

ΑΕΠ Βέροιας – Φίλιππος Μέσης

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ρεπό : Κεραυνός Επισκοπής

8η / 23η

Εθνικός Κλειδιού – Ατρόμητος Διαβατού

Αχιλλέας Νάουσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Θύελλα Στενήμαχου

ΑΕ Καψόχωρας – Φίλιππος Μελίκης

Αχιλλέας Νεοκάστρου – ΑΕΠ Βέροιας

ΑΕ Χαρίεσσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Φίλιππος Μέσης – Κεραυνός Επισκοπής

Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

9η / 24η

Ατρόμητος Διαβατού – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Θύελλα Στενήμαχου – Εθνικός Κλειδιού

Φίλιππος Μελίκης – Αχιλλέας Νάουσας

ΑΕΠ Βέροιας – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕ Καψόχωρας

Κεραυνός Επισκοπής – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φίλιππος Μέσης

Ρεπό : ΑΕ Χαρίεσσας

10η / 25η

Θύελλα Στενήμαχου – Ατρόμητος Διαβατού

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μελίκης

Εθνικός Κλειδιού – ΑΕΠ Βέροιας

Αχιλλέας Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Κεραυνός Επισκοπής

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΕ Χαρίεσσας – Φίλιππος Μέσης

Ρεπό : ΑΕ Καψόχωρας

11η / 26η

Ατρόμητος Διαβατού – Φίλιππος Μελίκης

ΑΕΠ Βέροιας – Θύελλα Στενήμαχου

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Κεραυνός Επισκοπής – Εθνικός Κλειδιού

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων -Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

Φίλιππος Μέσης  – ΑΕ Καψόχωρας

ΑΕ Χαρίεσσας – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Ρεπό : Αχιλλέας Νάουσας

12η / 27η

ΑΕΠ Βέροιας – Ατρόμητος Διαβατού

Φίλιππος Μελίκης – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Θύελλα Στενήμαχου – Κεραυνός Επισκοπής

Εθνικός Κλειδιού – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Αχιλλέας Νάουσας – Φίλιππος Μέσης

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – ΑΕ Χαρίεσσας

ΑΕ Καψόχωρας – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

13η / 28η

Ατρόμητος Διαβατού – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕΠ Βέροιας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Θύελλα Στενήμαχου

Φίλιππος Μέσης – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΑΕ Χαρίεσσας – Εθνικός Κλειδιού

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Αχιλλέας Νάουσας

ΑΕ Καψόχωρας – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

Ρεπό : Φίλιππος Μελίκης

14η / 29η

Κεραυνός Επισκοπής – Ατρόμητος Διαβατού

ΑΕΠ Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Φίλιππος Μελίκης – Φίλιππος Μέσης

Θύελλα Στενήμαχου – ΑΕ Χαρίεσσας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Εθνικός Κλειδιού – ΑΕ Καψόχωρας

Αχιλλέας Νάουσας – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας

Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

15η / 30η

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Κεραυνός Επισκοπής

Φίλιππος Μέσης – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΑΕ Χαρίεσσας – ΑΕΠ Βέροιας

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Φίλιππος Μελίκης

ΑΕ Καψόχωρας – Θύελλα Στενήμαχου

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αχιλλέας Νάουσας – Εθνικός Κλειδιού

Ρεπό : Ατρόμητος Διαβατού