Κατηγορίες
Α2 ΕΠΣ Ημαθίας

Α2 Ερασιτεχνική (Β’ όμιλος) – Οι 21 αγωνιστικές με αριθμούς

στατιστικηΤα αποτελέσματα και οι σκόρερς της 21ης αγωνιστικής

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΕ Σφηκιάς  5-1 (12′ Παπαδόπουλος Σ., 35′ Αγιαννίτης, 45′ Παπαδόπουλος Κ., 80′ Μαχανίδης, 90′ Τζιόκας / 75′ Χατζηνικολάου)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Δόξα Νάουσας  0-0

Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Λυκογιάννης  7-2 (2′ Σακελλάρης, 12′-35′ Χατζηιωαννίδης, 22′-60′ Παρθενόπουλος, 73′ Μάινος, 85′ Ρώσσιος / 20′-32′ Παυλίδης)

Άτλας Ζερβοχωρίου – ΓΑΣ Κοπανού  3-2 (8′ Λογδανίδης, 14′ Χριστοφορίδης Π., 82′ Κολοκοτρώνης / 23′ Δημητριάδης, 36′ Σιδηρόπουλος)

Μακεδόνας Βέροιας – Ακαδημία Βέροιας  1-2 (70′ Φεζουλάς / 24′ Τρούπκος, 38′ Καλτσάς)

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΣ Ειρηνούπολης  1-2 (40′ Χατζηγεωργίου / 10′-61′ Καρυπίδης)

Ρεπό : ΑΣ Πατρίδας

Βαθμολογία

1

Νέα Γενεά Νικομήδειας

50

16

2

2

56-21

2

Άτλας Ζερβοχωρίου

39

12

3

5

44-28

3

Ακαδημία Βέροιας

38

12

2

5

53-27

4

ΓΑΣ Κοπανού

31

9

4

6

41-41

5

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

28

8

4

7

30-32

6

ΑΣ Ειρηνούπολης

27

9

O

10

33-31

7

Μακεδόνας Βέροιας

25

8

1

10

39-39

8

Ολυμπιακός Νάουσας

25

7

4

8

32-32

9

Δόξα Νάουσας

25

7

4

9

30-35

10

ΑΣ Πατρίδας

23

6

5

8

23-21

11

Απόλλων Λυκογιάννης

23

7

2

10

49-59

12

Ελπίδα Μονοσπίτων

16

5

1

12

27-51

13

ΑΕ Σφηκιάς

11

3

2

14

27-67

Όλοι οι σκόρερς

1

Παπαδόπουλος Κ.

Νέα Γενεά Νικομήδειας

25

2

Φεζουλάς Χ.Ν.

Μακεδόνας Βέροιας

17

3

Σιδηρόπουλος

ΓΑΣ Κοπανού

12

4

Αλμαλιώτης Ν.

Άτλας Ζερβοχωρίου

11

5

Γαβριηλίδης

Ακαδημία Βέροιας

9

6

Καλτσάς

Ακαδημία Βέροιας

9

7

Καρυπίδης

ΑΣ Ειρηνούπολης

9

8

Γιούπης

Απόλλων Λυκογιάννης

8

9

Ευτυριάδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

8

10

Κοσμίδης

ΓΑΣ Κοπανού

8

11

Κουϊρουκίδης

Απόλλων Λυκογιάννης

8

12

Σιδηρόπουλος Ν.

Άτλας Ζερβοχωρίου

8

13

Αργυρόπουλος

Ακαδημία Βέροιας

7

14

Γεωργάκης

Δόξα Νάουσας

7

15

Γκογκόπουλος

Ελπίδα Μονοσπίτων

7

16

Δαυίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

7

17

Καντερίτσκας

Δόξα Νάουσας

7

18

Παρθενόπουλος

Ολυμπιακός Νάουσας

7

19

Παυλίδης

Απόλλων Λυκογιάννης

7

20

Πέκαλης

ΓΑΣ Κοπανού

7

21

Σαρμπίνος Α.

Δόξα Νάουσας

7

22

Σγούρος

Απόλλων Λυκογιάννης

7

23

Ασλαμπάλογλου

Μακεδόνας Βέροιας

6

24

Κολοκοτρώνης

Άτλας Ζερβοχωρίου

6

25

Μαστορόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

6

26

Νταμοτζίδης

Ακαδημία Βέροιας

6

27

Παπαδόπουλος Σ.

Απόλλων Λυκογιάννης

6

28

Ευθυβούλης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

5

29

Μιχαηλίδης

Ακαδημία Βέροιας

5

30

Μωυσίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

5

31

Ιωσηφίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

4

32

Κακούδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

4

33

Καραπεϊδης

Ακαδημία Βέροιας

4

34

Κρουσταλάς

ΑΣ Ειρηνούπολης

4

35

Κωστόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

4

36

Μίλης

Ελπίδα Μονοσπίτων

4

37

Μωυσίδης

ΑΣ Πατρίδας

4

38

Ξανθόπουλος

Άτλας Ζερβοχωρίου

4

39

Ορφανίδης

ΑΣ Πατρίδας

4

40

Παζαρτζίδης Κ.

ΑΣ Ειρηνούπολης

4

41

Παζαρτζίδης Ν.

ΑΣ Ειρηνούπολης

4

42

Πιτούλιας

Μακεδόνας Βέροιας

4

43

Τζήμος

ΑΣ Πατρίδας

4

44

Χαραλαμπίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

4

45

Χατζηγεωργίου

Ελπίδα Μονοσπίτων

4

46

Αμανετίδης

Απόλλων Λυκογιάννης

3

47

Βουδούρης

Ολυμπιακός Νάουσας

3

48

Δάτσης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

3

49

Καλαϊτζίδης

Ακαδημία Βέροιας

3

50

Κατσικαβέλης

ΑΕ Σφηκιάς

3

51

Λογδανίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

3

52

Ντόγος

Νέα Γενεά Νικομήδειας

3

53

Ρώσσιος

Ολυμπιακός Νάουσας

3

54

Τρούπκος

Ακαδημία Βέροιας

3

55

Τσολακίδης

Μακεδόνας Βέροιας

3

56

Τύψιος

Δόξα Νάουσας

3

57

Χατζηιωαννίδης

Ολυμπιακός Νάουσας

3

58

Χατζημούσης

Ελπίδα Μονοσπίτων

3

59

Αθανασιάδης

ΑΣ Πατρίδας

2

60

Αλμαλιώτης Α.

Άτλας Ζερβοχωρίου

2

61

Αμπαζίδης

ΑΣ Πατρίδας

2

62

Γκαλαϊτσης

Ακαδημία Βέροιας

2

63

Δημητριάδης

ΓΑΣ Κοπανού

2

64

Εμμανουηλίδης

Ελπίδα Μονοσπίτων

2

65

Ίντος

ΓΑΣ Κοπανού

2

66

Κακούδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

2

67

Καλολιμνιώτης

Απόλλων Λυκογιάννης

2

68

Καραμανδάνης Β.

ΑΕ Σφηκιάς

2

69

Καραμίχος

Ολυμπιακός Νάουσας

2

70

Κατσαλής

ΓΑΣ Κοπανού

2

71

Κοκοφιάδης

Ολυμπιακός Νάουσας

2

72

Μελιόπουλος

ΑΣ Πατρίδας

2

73

Μίσκος

Δόξα Νάουσας

2

74

Παπαδόπουλος

ΑΣ Πατρίδας

2

75

Παπαϊωάννου

ΑΣ Ειρηνούπολης

2

76

Παρηγορίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

2

77

Πρόιος

Μακεδόνας Βέροιας

2

78

Σακελλάρης

Ολυμπιακός Νάουσας

2

79

Τσαούσι

Ελπίδα Μονοσπίτων

2

80

Φωτόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

2

81

Χριστοφορίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

2

82

Αγιαννίτης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

83

Ακριτίδης Γ.

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

84

Αλατσίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

85

Αναγνωστόπουλος

Απόλλων Λυκογιάννης

1

86

Ανδρέου

Μακεδόνας Βέροιας

1

87

Ανθρακεύς

Δόξα Νάουσας

1

88

Βάγιας

Μακεδόνας Βέροιας

1

89

Βαρβέρης Κ.

ΓΑΣ Κοπανού

1

90

Βοργιαζίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

91

Γαϊτανίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

92

Γκίλινας

Ακαδημία Βέροιας

1

93

Γρυπούδης

ΓΑΣ Κοπανού

1

94

Διαμαντίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

95

Δούκας

Απόλλων Λυκογιάννης

1

96

Θεοδοσιάδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

97

Θεοδωρίδης

ΑΣ Πατρίδας

1

98

Ισαακίδης

Μακεδόνας Βέροιας

1

99

Ιωακειμίδης

Ολυμπιακός Νάουσας

1

100

Ιωάννου

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

101

Κακαβέλας

ΑΕ Σφηκιάς

1

102

Καραθάνας

Δόξα Νάουσας

1

103

Καραμανδάνης Λ.

ΑΕ Σφηκιάς

1

104

Κυπαρισσόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

1

105

Κωσταλάς

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

106

Κώτελης

ΑΣ Πατρίδας

1

107

Λαζός

Απόλλων Λυκογιάννης

1

108

Λιανός

ΓΑΣ Κοπανού

1

109

Λίκα

Μακεδόνας Βέροιας

1

110

Μάινος

Ολυμπιακός Νάουσας

1

111

Μανδέλας

ΑΕ Σφηκιάς

1

112

Μαχανίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

113

Μίτσικας

Ολυμπιακός Νάουσας

1

114

Μποζίνης

ΓΑΣ Κοπανού

1

115

Μποζίνης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

116

Μπέπες

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

117

Ντούζος

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

118

Παντζαρτζίδης Β.

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

119

Πάντζιος

Μακεδόνας Βέροιας

1

120

Παπαδημητρίου

Ελπίδα Μονοσπίτων

1

121

Παπαδόπουλος Σ.

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

122

Πασχαλίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

123

Σαββίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

124

Σακαλής

Απόλλων Λυκογιάννης

1

125

Σαρμπίνος Β.

Δόξα Νάουσας

1

125

Σαχπαζίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

126

Σιδηρόπουλος

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

127

Σιταρίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

128

Σταυράς

ΑΣ Πατρίδας

1

129

Ταραμονλής

Ακαδημία Βέροιας

1

130

Τζιόκας

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

131

Τορτοπίδης

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

132

Τσαλακόπουλος

Ακαδημία Βέροιας

1

133

Τσαλουχίδης

Ακαδημία Βέροιας

1

134

Τσιφλίδης Μ.

Απόλλων Λυκογιάννης

1

135

Φασούλας

Δόξα Νάουσας

1

136

Φεζουλάς Χ.Δ.

Μακεδόνας Βέροιας

1

137

Φιλιππίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

138

Χαβιαρόπουλος

ΓΑΣ Κοπανού

1

139

Χατζηνικολάου

ΑΕ Σφηκιάς

1

Επόμενη αγωνιστική (22η, 03/03 – 10.30)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας

ΑΕ Σφηκιάς – Ολυμπιακός Νάουσας

Δόξα Νάουσας – Άτλας Ζερβοχωρίου

Απόλλων Λυκογιάννης – Μακεδόνας Βέροιας

Ακαδημία Βέροιας – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΑΣ Ειρηνούπολης – ΑΣ Πατρίδας

Ρεπό : ΓΑΣ Κοπανού