Κατηγορίες
Α2 ΕΠΣ Ημαθίας

A2 Ερασιτεχνική (Β’ όμιλος) – Οι 24 αγωνιστικές με αριθμούς

στατιστικα8Τα αποτελέσματα και οι σκόρερς της 24ης αγωνιστικής

Άτλας Ζερβοχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας  4-2 (30′-55′ Σιδηρόπουλος, 38′ Κολοκοτρώνης, 78′ Στεφανίδης / 30′-64′ Παπαδόπουλος Κ.)

Ολυμπιακός Νάουσας – Μακεδόνας Βέροιας  3-0 (32′ Παρθενόπουλος, 67′-81 Μάινος)

ΑΕ Σφηκιάς – Ελπίδα Μονοσπίτων  3-6 (27′ Καραμανδάνης Λ., 50′ Μπόλος, 70′ Μαστορόπουλος / 2′-22′-40′-53′-55′ Γκογκόπουλος, 16′ Μίλης)

Δόξα Νάουσας – ΑΣ Ειρηνούπολης  2-1 (10′ Γεωργάκης, 93′ Ανθρακεύς / 87′ Παντζαρτζίδης Κ.)

Απόλλων Λυκογιάννης – ΑΣ Πατρίδας  3-0 (44′ Σγούρος, 65′ Κιουτάχιαλης, 77′ Κουϊρουκίδης)

Ακαδημία Βέροιας – ΓΑΣ Κοπανού  4-2 (8′ Αργυρόπουλος, 34′ Τσαλουχίδης, 42′ Τρούπκος, 80′ Γαβριηλίδης / 54′ Κωστόπουλος Κ., 63′ Πέκαλης)

Ρεπό : ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Βαθμολογία

1

Νέα Γενεά Νικομήδειας

53

17

2

4

61-29

2

Άτλας Ζερβοχωρίου

48

15

3

5

53-30

3

Ακαδημία Βέροιας

42

13

3

6

57-32

4

ΑΣ Ειρηνούπολης

33

11

O

11

38-34

5

Ολυμπιακός Νάουσας

31

9

4

10

40-35

6

Μακεδόνας Βέροιας

31

10

1

11

44-44

7

ΓΑΣ Κοπανού

31

9

4

8

44-48

8

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

31

9

4

8

34-36

9

Δόξα Νάουσας

28

8

4

10

32-38

10

Απόλλων Λυκογιάννης

26

8

2

12

56-66

11

Ελπίδα Μονοσπίτων

25

8

1

12

40-56

12

ΑΣ Πατρίδας

24

6

6

10

23-25

13

ΑΕ Σφηκιάς

11

3

2

17

31-80

Όλοι οι σκόρερς

1

Παπαδόπουλος Κ.

Νέα Γενεά Νικομήδειας

28

2

Φεζουλάς Χ.Ν.

Μακεδόνας Βέροιας

19

3

Γκογκόπουλος

Ελπίδα Μονοσπίτων

16

4

Σιδηρόπουλος Ν.

Άτλας Ζερβοχωρίου

15

5

Σιδηρόπουλος

ΓΑΣ Κοπανού

12

6

Αλμαλιώτης Ν.

Άτλας Ζερβοχωρίου

11

7

Γαβριηλίδης

Ακαδημία Βέροιας

10

8

Καλτσάς

Ακαδημία Βέροιας

9

9

Καρυπίδης

ΑΣ Ειρηνούπολης

9

10

Κουϊρουκίδης

Απόλλων Λυκογιάννης

9

11

Παρθενόπουλος

Ολυμπιακός Νάουσας

9

12

Παυλίδης

Απόλλων Λυκογιάννης

9

13

Σγούρος

Απόλλων Λυκογιάννης

9

14

Αργυρόπουλος

Ακαδημία Βέροιας

8

15

Γεωργάκης

Δόξα Νάουσας

8

16

Γιούπης

Απόλλων Λυκογιάννης

8

17

Ευτυριάδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

8

18

Κοσμίδης

ΓΑΣ Κοπανού

8

19

Μαστορόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

8

20

Πέκαλης

ΓΑΣ Κοπανού

8

21

Δαυίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

7

22

Κακούδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

7

23

Καντερίτσκας

Δόξα Νάουσας

7

24

Κολοκοτρώνης

Άτλας Ζερβοχωρίου

7

25

Σαρμπίνος Α.

Δόξα Νάουσας

7

26

Ασλαμπάλογλου

Μακεδόνας Βέροιας

6

27

Ευθυβούλης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

6

28

Νταμοτζίδης

Ακαδημία Βέροιας

6

29

Παπαδόπουλος Σ.

Απόλλων Λυκογιάννης

6

30

Χατζηγεωργίου

Ελπίδα Μονοσπίτων

6

31

Μίλης

Ελπίδα Μονοσπίτων

5

32

Μιχαηλίδης

Ακαδημία Βέροιας

5

33

Μωυσίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

5

34

Παζαρτζίδης Κ.

ΑΣ Ειρηνούπολης

5

35

Παζαρτζίδης Ν.

ΑΣ Ειρηνούπολης

5

36

Βουδούρης

Ολυμπιακός Νάουσας

4

37

Ιωσηφίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

4

38

Καραπεϊδης

Ακαδημία Βέροιας

4

39

Κρουσταλάς

ΑΣ Ειρηνούπολης

4

40

Κωστόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

4

41

Μωυσίδης

ΑΣ Πατρίδας

4

42

Ξανθόπουλος

Άτλας Ζερβοχωρίου

4

43

Ορφανίδης

ΑΣ Πατρίδας

4

44

Παπαϊωάννου

ΑΣ Ειρηνούπολης

4

45

Πιτούλιας

Μακεδόνας Βέροιας

4

46

Τζήμος

ΑΣ Πατρίδας

4

47

Τρούπκος

Ακαδημία Βέροιας

4

48

Χαραλαμπίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

4

49

Αμανετίδης

Απόλλων Λυκογιάννης

3

50

Δάτσης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

3

51

Δημητριάδης

ΓΑΣ Κοπανού

3

52

Ιωακειμίδης

Ολυμπιακός Νάουσας

3

53

Καλαϊτζίδης

Ακαδημία Βέροιας

3

54

Κατσικαβέλης

ΑΕ Σφηκιάς

3

55

Λογδανίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

3

56

Μάινος

Ολυμπιακός Νάουσας

3

57

Ντόγος

Νέα Γενεά Νικομήδειας

3

58

Παρηγορίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

3

59

Ρώσσιος

Ολυμπιακός Νάουσας

3

60

Τσολακίδης

Μακεδόνας Βέροιας

3

61

Τύψιος

Δόξα Νάουσας

3

62

Φιλιππίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

3

63

Χατζηιωαννίδης

Ολυμπιακός Νάουσας

3

64

Χατζημούσης

Ελπίδα Μονοσπίτων

3

65

Αθανασιάδης

ΑΣ Πατρίδας

2

66

Αλμαλιώτης Α.

Άτλας Ζερβοχωρίου

2

67

Αμπαζίδης

ΑΣ Πατρίδας

2

68

Ανθρακεύς

Δόξα Νάουσας

2

69

Βάιας

Μακεδόνας Βέροιας

2

70

Γκαλαϊτσης

Ακαδημία Βέροιας

2

71

Εμμανουηλίδης

Ελπίδα Μονοσπίτων

2

72

Ίντος

ΓΑΣ Κοπανού

2

73

Καλολιμνιώτης

Απόλλων Λυκογιάννης

2

74

Καραμανδάνης Β.

ΑΕ Σφηκιάς

2

75

Καραμανδάνης Λ.

ΑΕ Σφηκιάς

2

76

Καραμίχος

Ολυμπιακός Νάουσας

2

77

Κατσαλής

ΓΑΣ Κοπανού

2

78

Κοκοφιάδης

Ολυμπιακός Νάουσας

2

79

Μελιόπουλος

ΑΣ Πατρίδας

2

80

Μίσκος

Δόξα Νάουσας

2

81

Παντζαρτζίδης Β.

ΑΣ Ειρηνούπολης

2

82

Πάντζιος

Μακεδόνας Βέροιας

2

83

Παπαδόπουλος

ΑΣ Πατρίδας

2

84

Πρόιος

Μακεδόνας Βέροιας

2

85

Σακελλάρης

Ολυμπιακός Νάουσας

2

86

Τσαλουχίδης

Ακαδημία Βέροιας

2

87

Τσαούσι

Ελπίδα Μονοσπίτων

2

88

Φωτόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

2

89

Χριστοφορίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

2

90

Αγιαννίτης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

91

Ακριτίδης Γ.

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

92

Αλατσίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

93

Αναγνωστόπουλος

Απόλλων Λυκογιάννης

1

94

Ανδρέου

Μακεδόνας Βέροιας

1

95

Βαρβέρης Κ.

ΓΑΣ Κοπανού

1

96

Βοργιαζίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

97

Γαϊτανίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

98

Γκίλινας

Ακαδημία Βέροιας

1

99

Γρυπούδης

ΓΑΣ Κοπανού

1

100

Διαμαντίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

101

Δούκας

Απόλλων Λυκογιάννης

1

102

Θεοδοσιάδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

103

Θεοδωρίδης

ΑΣ Πατρίδας

1

104

Ισαακίδης

Μακεδόνας Βέροιας

1

105

Ιωάννου

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

106

Κακαβέλας

ΑΕ Σφηκιάς

1

107

Καραθάνας

Δόξα Νάουσας

1

108

Κιουτάχιαλης

Απόλλων Λυκογιάννης

1

109

Κούτης

Ολυμπιακός Νάουσας

1

110

Κυπαρισσόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

1

111

Κωσταλάς

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

112

Κωστόπουλος Κ.

ΓΑΣ Κοπανού

1

113

Κώτελης

ΑΣ Πατρίδας

1

114

Λαζός

Απόλλων Λυκογιάννης

1

115

Λιανός

ΓΑΣ Κοπανού

1

116

Λίκα

Μακεδόνας Βέροιας

1

117

Μανδέλας

ΑΕ Σφηκιάς

1

118

Μαχανίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

119

Μίτσικας

Ολυμπιακός Νάουσας

1

120

Μπακαλίδης

Μακεδόνας Βέροιας

1

121

Μποζίνης

ΓΑΣ Κοπανού

1

122

Μποζίνης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

123

Μπέπες

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

124

Μπόλος

ΑΕ Σφηκιάς

1

125

Ντούζος

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

125

Παπαδημητρίου

Ελπίδα Μονοσπίτων

1

126

Παπαδόπουλος Σ.

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

127

Πασχαλίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

128

Σαββίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

129

Σακαλής

Απόλλων Λυκογιάννης

1

130

Σαρμπίνος Β.

Δόξα Νάουσας

1

131

Σαχπαζίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

132

Σιδηρόπουλος

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

133

Σιταρίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

134

Σταυράς

ΑΣ Πατρίδας

1

135

Στεφανίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

136

Ταραμονλής

Ακαδημία Βέροιας

1

137

Τζιόκας

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

138

Τορτοπίδης

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

139

Τσαγεράς

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

140

Τσαλακόπουλος

Ακαδημία Βέροιας

1

141

Τσιφλίδης Μ.

Απόλλων Λυκογιάννης

1

142

Φασούλας

Δόξα Νάουσας

1

143

Φεζουλάς Χ.Δ.

Μακεδόνας Βέροιας

1

144

Χαβιαρόπουλος

ΓΑΣ Κοπανού

1

145

Χαζτηθεοδώρου

Ελπίδα Μονοσπίτων

1

146

Χατζηνικολάου

ΑΕ Σφηκιάς

1

Επόμενη αγωνιστική (25η, 24/03 – 10.30)

ΓΑΣ Κοπανού – Απόλλων Λυκογιάννης

Ακαδημία Βέροιας – Δόξα Νάουσας

ΑΣ Πατρίδας – ΑΕ Σφηκιάς

ΑΣ Ειρηνούπολης – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ολυμπιακός Νάουσας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Μακεδόνας Βέροιας

Ρεπό : Άτλας Ζερβοχωρίου