Τάσος Παπαδόπουλος – Goody’s (τελικό 8-8)

(F5 για ανανέωση)

Τάσος Παπαδόπουλος – Goody’s  8-8  (τελικό)

36′ ΓΚΟΛ! Και πάλι ο Βρέσκας θα χριστεί σκόρερ για την ομάδα του, εκμεταλλευόμενος την πάσα “πάρε-βάλε” του Τζίμου (8-8)

33′ ΓΚΟΛ! Κρίσιμο γκολ για τους γηπεδούχους με τον Βρέσκα να μπαίνει δυνατά στη φάση και με προβολή να κάνει το 7-8

31′ ΓΚΟΛ! Δύο γκολ διαφορά για τους φιλοξενούμενους, με τον Σάκη Παπαδίνα να δέχεται τη μπάλα από τον Σπυριδωνίδη και να πλασάρει εύκολα τον Σταματέλο (6-8)

29′ ΓΚΟΛ! Λεπτό και γκολ στην αναμέτρηση, με τον Σπυριδωνίδη αυτή τη φορά να βάζει την ομάδα του μπροστά στο σκορ (6-7)

28′ ΓΚΟΛ! Τυχερό γκολ για τους γηπεδούχους με τον Μουρατίδη να κερδίζει τις κόντρες και να σκοράρει για την ομάδα του (6-6)

28′ ΓΚΟΛ! Ανατροπή για τα Goody’s με τον Χατζηγεωργίου να κάνει χατ-τρικ (5-6)

27′ ΓΚΟΛ! Σερί τα γκολ στον αγώνα, αυτή τη φορά από τους φιλοξενούμενους με το δεύτερο συνεχόμενο γκολ του Χατζηγεωργίου (5-5)

26′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση από τον Τάσο Παπαδόπουλο. Αντεπίθεση με αξιώσεις, ο Τσαρτσαρής θα δώσει στον αφύλακτο Τζίμο και εξ επαφής θα κάνει το 5-4.

25′ ΓΚΟΛ! Εντυπωσιακό γκολ στην κίνηση από τον Χατζηγεωργίου και ισοφάριση για τα Goody’s (4-4)

Ο ρυθμός του παιχνιδιού έπεσε χαρακτηριστικά

14′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι φιλοξενούμενοι με πολύ ωραίο σε εκτέλεση γκολ του Παπαρέντη (4-3)

12′ ΓΚΟΛ! Δύο γκολ διαφορά για τον Τάσο Παπαδόπουλο με χατ-τρικ του Βρέσκα και μετά από ωραία εναλλαγή της μπάλας με τον Μουρατίδη (4-2)

(Λόγω τεχνικού προβλήματος οι σκόρερς είναι 2′ – 4′-7′ Βρέσκας / 9′ Παπαρέντης, 12′ Σπυριδωνίδης)