Terabyte Network Arena – A.F.U. (4-8 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Terabyte Network Arena – A.F.U. 4-8 (τελικό)

39′ ΓΚΟΛ! Double score στο παιχνίδι με τον Φωτιάδη και πάλι από κοντά (4-8)

34′ ΓΚΟΛ! “Καθαρίζουν” το παιχνίδι οι φιλοξενούμενοι με πλασέ του Φωτιάδη από το ύψος της περιοχής (4-7)

28′ ΓΚΟΛ! Ο “πρόεδρος” Βασίλης Αρσενάς θα δώσει αέρα δύο γκολ στην ομάδα του με ωραίο διαγώνιο σουτ (4-6)

27′ ΓΚΟΛ! Ξανά μπροστά στο σκορ το A.F.U. με διαγώνιο σουτ του Ζούρα, στη γωνία του Σπανού (4-5)

23′ ΓΚΟΛ! Στα ίσια το παιχνίδι με δύσκολο σε εκτέλεση γκολ για τους γηπεδούχους με μακρινό διαγώνιο σουτ του Εφραιμίδη (4-4)

21′ ΓΚΟΛ! Ξεκινά το δεύτερο με γκολ για τους φιλοξενούμενους με κοντινή προβολή του Αρσενά (3-3)

18′ ΓΚΟΛ! Απίστευτο τέρμα για τον μικρό Τριανταφυλλίδη ο οποίος πίσω από το τέρμα θα “κρεμάσει” τον Τσολακίδη που ήταν εκτός θέσης (3-2)

15′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Μουχτουσίδη

13′ ΓΚΟΛ! Ισοφαρίζει το Terabyte! Αντεπίθεση για τους γηπεδούχους, τετ-α-τετ του Μεταλλίδη (2-2)

12′ Δοκάρι για το A.F.U. με τον Κακαβέλα

10′ ΓΚΟΛ! Νέο ενδιαφέρον στο ματς με τη μείωση του σκορ για το Terabyte με τον Μουχτουσίδη (1-2)

9′ ΓΚΟΛ! Διπλασιάζουν τα τέρματα τους οι φιλοξενούμενοι μετά από ωραίο συνδυασμό και τελικό αποδέκτη τον Παγάνη (0-2)

4′ ΓΚΟΛ! Ανοίγουν το σκορ οι φιλοξενούμενοι με ωραία ατομική προσπάθεια του Ζούρα (0-1)

Ιδιαίτερα σημαντικό το σημερινό παιχνίδι για τις δύο ομάδες, με στόχο την πρόκριση αμφότερες

Terabyte Network Arena : Σπανός Δ., Εφραιμίδης, Ιωσηφίδης, Τρομπούκης, Τριανταφυλλίδης, Μουχτουσίδης, Σπανός Α., Στιβακτής, Ματσάκος.

A.F.U. : Αρσενάς, Λημνιώτης, Βατμανίδης, Παγάνης, Τζιβάρας, Τσολακίδης, Βύζας, Ζούρας, Καζελίδης, Φωτιάδης, Ζάβουλας, Πετρίδης, Κακαβέλας.