Ticket4All – Χατζηπαυλίδης (11-5 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Ticket4All  –  Χατζηπαυλίδης  11-5 (τελικό)

38′ ΓΚΟΛ! Μειώνει ο Πιπερίδης, 11-5

37′ Δοκάρι για τους γηπεδούχους με τον Αράπη

36′ ΓΚΟΛ! Κατσαπελίδης αυτή τη φορά και 11-4

35′ ΓΚΟΛ! Δύο συνεχόμενα τέρματα για τους γηπεδούχους με Τεπετό και Κωτσόπουλο (10-4)

34′ ΓΚΟΛ! Βίτος και πάλι με πανομοιότυπο τρόπο (8-4)

33′ ΓΚΟΛ! Ατομική προσπάθεια του Αράπη και 8-3

32′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίο διαγώνιο σουτ του Βήτου, μειώνει για την ομάδα του (7-3)

31′ ΓΚΟΛ! Εξαιρετική προσπάθεια του Τεπετού, θα περάσει δύο αμυντικούς και με πλασέ θα νικήσει τον αντίπαλο τερματοφύλακα (7-2)

28′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίος συνδυασμός Κορυτσαίου-Χάμπαλη, προβολή του δεύτερου από κοντά και το σκορ φτάνει στο 6-2

27′ ΓΚΟΛ! Κλέψιμο του Τεπετού στο κέντρο του γηπέδου, αντεπίθεση για τους γηπεδούχους, παράλληλη πάσα στον Τζημογιάννη για το 5-2

23′ Δοκάρι μετά από απόκρουση του πορτιέρο σε σουτ του Πιπερίδη

22′ ΓΚΟΛ! Ωραίο ένα δύο Γατουρτζίδη-Χαβιαρόπουλου, πλασέ του τελευταίου και 4-2

Ανεξαρτήτως αποτελέσματος στο σημερινό παιχνίδι, η τελευταία αγωνιστική θα είναι…φωτιά!

20′ ΓΚΟΛ! Εντυπωσιακό σουτ του Γατουρτζίδη, η μπάλα θα βρει…δύο φορές οριζόντιο δοκάρι και στο έδαφος, με τη μπάλα να περνά τη γραμμή (4-1)

19′ ΓΚΟΛ! Ωραίαα ατομική προσπάθεια του Κωτσόπουλου από αριστερά, παράλληλη πάσα στον Κατσαπελίδη και ο τελευταίος με δυνατό σουτ θα κάνει το 4-0

12′ Δοκάρι για τον Χατζηπαυλίδη με τον Πιπερίδη

10′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίο σε εκτέλεση τέρμα του Τεπετού, με δυνατό σουτ από μακρινή απόσταση στη γωνία της εστίας (3-0)

9′ ΓΚΟΛ! Ωραία κίνηση των γηπεδούχων, ο Κορυτσαίος θα πλασάρει για το 2-0

6′ Δοκάρι για το Ticket4All με τον Τεπετό

5′ ΓΚΟΛ! Με τη συμπλήρωση 5 λεπτών ο Νίκος Τζημογιάννης με διαγώνιο σουτ θα ανοίξει το σκορ για τους γηπεδούχους (1-0)

Έναν βαθμό για την πρώτη θέση επιζητά το Ticket4All, μόνο νίκη οι φιλοξενούμενοι

Ticket4All : Κωτσόπουλος, Χάμπαλης, Τεπετός, Κατσαπελίδης, Κορυτσαίος, Τζημογιάννης, Αράπης, Ξανθόπουλος.

Χατζηπαυλίδης : Χατζηπαυλίδης, Δεδίνης, Γατουρτζίδης Α., Χαβιαρόπουλος, Πιπερίδης, Βήτος, Λαναράς Δ.