Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Mr Wurst – Taboo (4-5 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Mr Wurst  –  Taboo  4-5 (τελικό)

37′ Δοκάρι για το Taboo με τον Ρίσσου

36′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι γηπεδούχοι δίνοντας νέο ενδιαφέρον στο ματς. Ατομική ενέργεια του Άγγελου Ρόκκο και θα προλάβει την προβολή του Σιδηρόπουλου (4-5)

34′ Δοκάρι για το Mr Wurst με τον Σουλιώτη

33′ Σουτ του Φλάβιου Ρόκκο από το ύψος της περιοχής λίγο άουτ

27′ ΓΚΟΛ! Ωραία εναλλαγή της μπάλας Πετράκη-Τσέου και πλασέ του τελευταίου, δίνει αέρα δύο γκολ στην ομάδα του (3-5)

25′ ΓΚΟΛ! Μειώνουν οι γηπεδούχοι στο ξεκίνημα του δευτέρου με ωραία ατομική ενέργεια του Αργυρόπουλου και σουτ στο Γ της εστίας

19′ Πολύ δυνατό σουτ του Τσιάμπα λίγο άουτ

18′ Δοκάρι για το Taboo με τον Ρίσσου

17′ Ο Πετράκης αυτή τη φορά θα βρεθεί σε πλεονεκτική θέση και ο Δίντσης με υπερένταση θα διώξει σε κόρνερ

15′ ΓΚΟΛ! Γρήγορη εκτέλεση του πλάγιου από τον Τσέο, δύο με έναν ο Ρίσσου θα δεχτεί τη μπάλα και εξ επαφής θα κάνει το 2-4

13′ Πολύ ωραία ενέργεια των γηπεδούχων ο Αργυρόπουλος από κοντά θα χάσει μεγάλη ευκαιρία να ισοφαρίσει

Εντυπωσιακό παιχνίδι η μπάλα πάνω κάτω!

9′ ΓΚΟΛ! Ανατροπή για τους φιλοξενούμενους. Ο Ρίσσου θα πασάρει ωραία στον Πετράκη και αυτός με πλασέ θα νικήσει τον Δίντση (2-3)

6′ ΓΚΟΛ! Και πάλι το Taboo θα φέρει το ματς στα ίσια, με τον Κοτζαχρήστο και πάλι να βγαίνει τετ-α-τετ με τον Δίντση (2-2)

5′ ΓΚΟΛ! Συνεχίζεται το σερί των γκολ στο ματς, με τον Καλτσά από κοντά να δίνει το προβάδισμα στην ομάδα του (2-1)

3′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για τους φιλοξενούμενους, ο Τσέος θα πασάρει στον Κοτζαχρήστο στο ύψος της περιοχής και με πλασέ ο τελευταίος θα ισοφαρίσει (1-1)

2′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία ατομική προσπάθεια του Αργυρόπουλου, σουτ με το αριστερό και η μπάλα στη γωνία του Σιδηρόπουλου (1-0)

Το πλέον σημαντικό παιχνίδι του ομίλου F. Οι δύο ομάδες εκτός της πρόκρισης στοχεύουν και στο καλό πλασάρισμα ενόψει της νοκ άουτ φάσης

Mr Wurst : Ρόκκο Φ., Ρόκκο Α., Γκαλαϊτσης, Αργυρόπουλος, Καλτσάς, Σουλιώτης, Τσιάμπας, Δίντσης.

Taboo : Τσέος, Σιδηρόπουλος, Ταυλίκος, Πετράκης, Ρίσσου, Σαμσωνίδης, Κοτζαχρήστος, Στεφανόπουλος, Νικολαϊδης, Τσαχαλίδης.