Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Taboo – Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική (6-2 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Taboo  –  Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική  6-2 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Ο τερματοφύλακας Σιδηρόπουλος θα βρεθεί στην αντίπαλη εστία και με σουτ θα κάνει το τελικό 6-2 μέσα σε αποθέωση!

40′ ΓΚΟΛ! Αντεπίθεση για τους γηπεδούχους, ο Ρίσσου με λόμπα θα κάνει το 5-2

37′ ΓΚΟΛ! Το Taboo συνεχίζει το σερί, με τον Ταυλίκο αυτή τη φορά με πλασέ να δίνει αέρα δύο τερμάτων στην ομάδα του (4-2)

36′ ΓΚΟΛ! Απίστευτη εξέλιξη στο ματς, ο Κοτζαχρήστος και πάλι από πλάγια θα σουτάρει δυνατά με τη μπάλα πρώτα στο δοκάρι και θα περάσει τη γραμμή του τέρματος (3-2)

35′ ΓΚΟΛ! Ακόμη ένα όμορφο τέρμα, ο Κοτζαχρήστος θα βγει τετ-α-τετ με τον Σαφαρίκα, ο πορτιέρο των φιλοξενούμενων θα αποκρούσει εντυπωσιακά και στην επαναφορά από πολύ πλάγια θα βρει τη γωνία της εστίας (2-2)

26′ ΓΚΟΛ! Ολιγωρία στην άμυνα του Taboo, ο Κατσιγιαννόπουλος θα επωφεληθεί και με πλασέ προ κενής εστίας θα δώσει προβάδισμα στην ομάδα του (1-2)

19′ Κίτρινη κάρτα Κοτζαχρήστος και Παπαδόπουλος για διαπληκτισμό

18′ ΓΚΟΛ! Εντυπωσιακό σε εκτέλεση τέρμα από τον Τσέο, με δυνατό διαγώνιο σουτ από αριστερά με τη μπάλα να βρίσκει στο δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυαα (1-1)

Πολλές χαμένες ευκαιρίες για τους γηπεδούχους, που προσπαθούν να ισοφαρίσουν

11′ Δοκάρι για το Taboo με τον Ρίσσου

1′ ΓΚΟΛ! Ωραία κάθετη πάσα του Παπαδόπουλου και ο Μπαντιάκας θα πλασάρει εύστοχα και ανοίγει το σκορ πολύ νωρίς (0-1)