Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική – Orange (7-2 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική  –  Orange  7-2 (τελικό)

38′ ΓΚΟΛ! Μειώνει το Orange με τον Κοσέογλου (38′)

37′ ΓΚΟΛ! Κατσουγιαννόπουλος και 7-1

20′ ΓΚΟΛ! Διαστάσεις θριάμβου στη νίκη των γηπεδούχων, ο Κατσουγιαννόπουλος με σουτ θα κάνει το 6-1

19′ ΓΚΟΛ! Κατσιγιαννόπουλος αυτή τη φορά, με πλασέ σε κενή εστία (5-1)

18′ ΓΚΟΛ! Κοντινή προβολή του Χαρίση, σημειώνοντας χατ-τρικ. Πολύ κοντά στην πρόκριση οι γηπεδούχοι (4-1)

17′ Ο Συμπεθέρης έχει μια σειρά πολύ μεγάλων επεμβάσεων

13′ ΓΚΟΛ! Κοντινή προβολή του Τέγου, μετά από ωραία πάσα του Κατσιγιαννόπουλου (3-1)

10′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία κάθετη πάσα του Κώστα Παπαδόπουλου, ο Αλμπανάκης στην κίνηση θα μειώσει σε 2-1

6′ ΓΚΟΛ! Παράλληλη πάσα του Κατσιγιαννόπουλου από δεξιά, ο Χαρίσης στο τετ-α-τετ και με πλασέ θα διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του (2-0)

1′ ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του αγώνα, ο Χαρίσης θα ανοίξει το σκορ με κοντινό πλασέ (1-0)

Ο δεύτερος ημιτελικός των μπαράζ, με τις δύο ομάδες να κοντράρονται για το εισιτήριο του τελικού, όπου θα αντιμετωπίσουν την Οικοκίνηση

Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική : Χαρίσης, Κατσιγιαννόπουλος, Σιαφαρίκας, Κατσουγιαννόπουλος, Τέγος.

Orange : Αλμπανάκης, Συμπεθέρης, Σαρρηκυριακίδης, Παπαδόπουλος Σ., Κοσέογλου, Παπαδόπουλος Κ., Θεοδωρόπουλος, Μωυσιάδης, Συμεωνίδης, Τσορακλίδης.