Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Οικοκίνηση – Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική (9-2 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Οικοκίνηση  –  Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική  9-2 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Με τη λήξη ο Φώτης Κωνσταντάκος θα διαμορφώσει το τελικό 9-2

39′ ΓΚΟΛ! Γκέλος και 8-2

38′ ΓΚΟΛ! Φώτης Κωνσταντάκος και 7-2

37′ ΓΚΟΛ! Μετά από συνεχείς πάσες ο Γκέλος με δυνατό σουτ θα δώσει διαστάσεις στο σκορ (6-2)

36′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραίος συνδυασμός, σουτ του Γαβριηλίδη από το ύψος της περιοχής, η μπάα πρώτα στο δοκάρι και στα δίχτυα (5-2)

32′ ΓΚΟΛ! Σουτ του Μπαντιάκα από αριστερά η μπάλα στη κλειστή γωνία του Τουλουμτζίδη

31′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση φάουλ του Φώτη Κωνσταντάκου στον Μπαρμπαρούση αυτός με τη μία στον Γκέλο και αυτός με δυνατό σουτ θα σημαδέψει τη γωνία (4-1)

26′ ΓΚΟΛ! Σουτ του Μπαντιάκα, ο Τουλουμτζίδης θα χάσει τον έλεγχο και ο Κατσιγιαννόπουλος εξ επαφής θα μειώσει για την ομάδα του (3-1)

26′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Κατσιγιαννόπουλο

25′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία πάσα του Φώτη Κωνσταντάκου στον Γκέλο, εύστοχο πλασέ του τελευταίου για το 3-0

Σαφές το προβάδισμα για την Οικοκίνηση στο πρώτο μέρος, που δεν έχει απειληθεί ουσιαστικά

16′ ΓΚΟΛ! Πολύ δυνατό σουτ του Γκέλου έξω από την περιοχή θα δώσει προβάδισμα δύο τερμάτων στην Οικοκίνηση (2-0)

1′ ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του αγώνα, ο Γαβριηλίδης με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή θα νικήσει τον Σιαφαρίκα (1-0)

Ξεκινά ο τελικός των μπαράζ για το τελευταίο εισιτήριο στη φάση των 32, με τον νικητή να αντιμετωπίζει το Στέκι Βέροια

Οικοκίνηση : Γαβριηλίδης, Μπαρμπαρούσης, Κωνσταντάκος Φ., Κωνσταντάκος Λ., Τουλουμτζίδης, Γκέλος.

Envy/Μακεδονική Κτηματομεσιτική : Παπαδόπουλος, Κατσιγιαννόπουλος, Μελιόπουλος, Μπαντιάκας, Σιαφαρίκας, Αργυρόπουλος.