Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Ticket4All – Στέγη (5-3 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Ticket4All  –  Στέγη  5-3 (τελικό)

38′ ΓΚΟΛ! Δοκάρι για τους γηπεδούχος με τον Τζημογιάννη. Στην αμέσως επόμενη φάση, ο Κατσαπελίδης τελικός αποδέκτης της μπάλας και από κοντά θα κρίνει οριστικά τον αγώνα (5-3)

31′ Μεγάλη ευκαιρία για τη Στέγη με τον Μπατανάρα, τετα-τετ με τον Κωτσόπουλο η μπάλα άουτ

28′ ΓΚΟΛ! Εκτέλεση κόρνερ του Χάμπαλη, ο Κορυτσαίος με κεφαλιά θα νικήσει την άμυνα της Στέγης (4-3)

27′ Τεράστια ευκαιρία με τον Άγγελο Κωτούλα, τετ-α-τετ η μπάλα άουτ

24′ ΓΚΟΛ! Λάθος εκτίμηση της άμυνας της Στέγης, ο Τεπετός με διπλή προσπάθεια θα ισοφαρίσει για τρίτη φορά στο παιχνίδι (3-3)

19′ Δοκάρι για τους γηπεδούχους με τον Τζεϊρανίδη

17′ ΓΚΟΛ! Το γκολ του Τουρνουά με μεγάλη διαφορά, ο Σταυρίδης με δυνατό σουτ πίσω από το κέντρο θα “κρεμάσει” τον Κωτσόπουλο, που βρισκόταν εκτός θέσης (2-3)

15′ ΓΚΟΛ! Άμεση απάντηση για του γηπεδούχους, με ατομική προσπάθεια ο Τεπετός θα ισοφαρίσει εκ νέου (2-2)

14′ ΓΚΟΛ! Κλέψιμο του Φέιμ στον χώρο του κέντρου, πάσα παράλληλα στον Μπατανάρας και αυτός με πλασέ θα βάλει και πάλι μπροστά την ομάδα του (1-2)

6′ Κίτρινη κάρτα Κωτσόπουλος

4′ Δοκάρι για τους γηπεδούχους με τον Κορυτσαίο. Στην επόμενη φάση ο Τεπετός εξ επαφής με πλασέ θα βρει το δεξί δοκάρι και στην επαναφορά ο Χάμπαλης θα ισοφαρίσει (1-1)

3′ ΓΚΟΛ! Πολύ ωραία κίνηση του Μπατανάρα, πάσα “πάρε-βάλε στον Σταυρίδη και εύκολο πλασέ του τελευταίου, ανοίγει το σκορ (0-1)

Ticket4All : Τεπετός, Τζημογιάννης, Κορυτσαίος, Χάμπαλης, Κωτσόπουλος, Κατσαπελίδης, Χαραλαμπίδης, Τζεϊρανίδης.

Στέγη : Κωτούλας Α., Κωτούλας Γ., Μαυρίδης, Λάιος, Φέιμ, Μπατανάρας, Σταυρίδης, Ανδρεϊδης.