Τουρνουά - Φιλανθρωπικοί Αγώνες

Ticket4All – Dolce Via (3-7 τελικό)

(F5 για ανανέωση)

Ticket4All  –  Dolce Via  3-7 (τελικό)

40′ ΓΚΟΛ! Το τελικό 3-7 θα διαμορφώσει ο Παπαδόπουλος στην αντεπίθεση (3-7)

39′ ΓΚΟΛ! Ο Ευτυριάδης πετυχαίνει το πιο σημαντικό τέρμα της συνάντησης, με πλασέ διαγώνιο (3-6)

37′ ΓΚΟΛ! Κλέψιμο του Μαντζιαρίδη στο χώρο του κέντρου, πάσα δίπλα του στον Ισλαμίδη και εύστοχο πλασέ για το 3-5

35′ Σουτ του Τεπετού, αποκρούει ο Λαζαρίδης θα αποκρούσει σε κόρνερ

34′ ΓΚΟΛ! Δυνατό σουτ του Τζεϊρανίδη η μπάλα με δύναμη στη γωνία του εμβρόντητου Λαζαρίδη (3-4)

31′ ΓΚΟΛ! Κρίσιμο σημείο του αγώνα, ο Σανίκης με σουτ από το ύψος της περιοχής θα στείλει τη μπάλα στο “Γ”
 της εστίας (2-4)

28′ Διπλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους με τον Τζημογιάννη, ο Λαζαρίδης σε ετοιμότητα

26′ Ο Μαντζιαρίδης πέρασε δύο παίκτες, η πάσα του όμως δυνατή θα περάσει ανεκμετάλλευτη

24′ Μεγάλη ευκαιρία για το Ticket, ο Τζημογιάννης θα βρεθεί απέναντι στον Λαζαρίδη και ο έμπειρος πορτιέρο με το γόνατο θα διώξει σε κόρνερ

23′ Εξ επαφής ο Τεπετός, δυνατό σουτ η μπάλα μόλις άουτ

21′ ΓΚΟΛ! Ωραία ατομική προσπάθεια του Τεπετού, την κατάλληλη στιγμή στον Τζημογιάννη, τεχνικό πλασέ του τελευταίου για το 2-3

19′ Σουτ του Τζημογιάννη μετά από διαδοχικές κόντρες, λίγο άουτ

16′ Σουτ του Κατσαπελίδη, η μπάλα λίγο άουτ

11′ Δυνατό σουτ του Τζημογιάννη λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

9′ Δοκάρι για τους φιλοξενούμενους με τον Μαντζιαρίδη

6′ ΓΚΟΛ! Ωραία προσπάθεια του Σανίκη από αριστερά, πάσα την κατάλληλη στιγμή στον επερχόμενο Μαντζιαρίδη και με πλασέ σε κενή εστία θα κάνει το 1-3

3′ ΓΚΟΛ! Γέμισμα του Μαντζιαρίδη από το χώρο του κέντρου, ο Ευτυριάδης θα προλάβει την έξοδο του Κωτσόπουλου με κεφαλιά θα δώσει το προβάδισμα στην ομάδα του (1-2)

1΄ΓΚΟΛ! Στην πρώτη φάση του αγώνα, ο Τζεϊρανίδης με σουτ από το ύψος της περιοχής θα ανοίξει το σκορ. Με τη σέντρα ο Γιώργος Φασίδης θα ισοφαρίσει άμεσα, με πλασέ μέσα πό την περιοχή, μετά από πάσα του Σανίκη (1-1)

Ticket4All : Τζημογιάννης, Χάμπαλης, Κορυτσαίος, Δαμιανίδης, Κατσαπελίδης, Τεπετός, Τζεϊρανίδης, Κωτσόπουλος, Σαμψωνίδης.

Dolce Via : Φασίδης Γιωργ., Σανίκης, Μαντζιαρίδης, Κορωνάς, Παπαδόπουλος, Ισλαμίδης, Τενεκετζή, Θέμελης, Ευτυριάδης, Λαζαρίδης, Μαραγκός.