9509e306a84e069193c39743017ee74d_LΤην Κυριακή 11/5 ξεκινούν τα μπαράζ των πρωταθλητών των Ενώσεων για την άνοδο στη Γ’ Εθνική και το Onsports σας δίνει μια εικόνα για το ποιες ομάδες συμμετέχουν. Αναλυτικά:

1ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Έβρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Πρωταθλητής ΕΠΣ Θράκης – Μ. Αλέξανδρος Ιάσμου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Καβάλας – Κεραυνός Πέρνης
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ξάνθης – Άρης Αβάτου

2ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Δράμας – Φίλιπποι Δοξάτου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Μακεδονίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Δευτεραθλητής ΕΠΣ Μακεδονίας – Παύλος Μέλας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Σερρών – ΑΕ Χρυσού

3ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ημαθίας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Πρωταθλητής ΕΠΣ Πέλλας – Ολυμπιακός Γαλατάδων
Πρωταθλητής ΕΠΣ Χαλκιδικής – Απόλλων Αρναίας

4ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Γρεβενών – Γρεβενά Αεράτα
Πρωταθλητής ΕΠΣ Καστοριάς – Αστραπή Μεσοποταμίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κοζάνης – Εορδαϊκός 2007
Πρωταθλητής ΕΠΣ Φλώρινας – Θύελλα Φιλώτα

5ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ηπείρου – Ανατολή
Πρωταθλητής ΕΠΣ Θεσπρωτίας – Δόξα Γαρδικίου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κέρκυρας – ΑΟ Συναράδων
Πρωταθλητής ΕΠΣ Τρικάλων – ΑΟ Φλαμουλίου

6ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Θεσσαλίας – Πύρασος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Καρδίτσας – ΑΟ Σελλάνων
Πρωταθλητής ΕΠΣ Λάρισας – Δήμητρα Γιάννουλης
Πρωταθλητής ΕΠΣ Πιερίας – ΑΕ Περίστασης

7ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Βοιωτίας – Παρνασσός
Πρωταθλητής ΕΠΣ Εύβοιας – ΑΟ Ν. Αρτάκης
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ευρυτανίας – Βελούχι
Πρωταθλητής ΕΠΣ Φθιώτιδας – Οπούντιος Μαρτίνου

8ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αιτ/νίας – Ομηρος Νεοχωρίου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Άρτας – Αναγέννηση Άρτας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας – Αχέρων Καναλακίου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Φωκίδας – Αστέρας Ιτέας

9ος όμιλος
Πρωταθλητής 1ου ομίλου ΕΠΣ Αθηνών – Χαϊδάρι
Πρωταθλητής 2ου ομίλου ΕΠΣ Αθηνών- Πανερυθραϊκός
Πρωταθλητής 1ου ομίλου ΕΠΣ Πειραιά – Οδηγήτρια
Πρωταθλητής 2ου ομίλου ΕΠΣ Πειραιά – Εθνικός

10ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κυκλάδων – Αίας Σύρου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Λέσβου – Αιολικός
Πρωταθλητής ΕΠΣ Σάμου-
Πρωταθλητής ΕΠΣ Χίου-Ηρακλής Θυμιανών

11ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αν. Αττικής – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Δυτ. Αττικής – Άτταλος Ν. Περάμου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Δωδεκανήσου – Ιάλυσος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κορίνθου – ΠΑΟ Λουτρακίου

12ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αχαΐας – Διαγόρας Βραχνέικων
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ζακύνθου – Ζακυνθιακός
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ηλείας – Άρης Αρχ. Ολυμπίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης – ΑΕ Κεφαλληνίας

13ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αργολίδας – Ερμής Κιβερίου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αρκαδίας – Πανθυρεατικός
Πρωταθλητής ΕΠΣ Λακωνίας – Σπάρτη
Πρωταθλητής ΕΠΣ Μεσσηνίας – Πάμισος

14ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ηρακλείου – Ζαρός
Πρωταθλητής ΕΠΣ Λασιθίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ρεθύμνου – Άρης Ρεθύμνου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Χανίων – Μινώταυρος

πηγή