pre-game-a22 copy

Μετά την παρουσίαση του 1ου ομίλου και την τεράστια ανταπόκριση από τους αναγνώστες (μέχρι την ώρα που γράφεται το συγκεκριμένο άρθρο, πάνω από 1500 ήταν οι προβολές του χθεσινού αφιερώματος), περνάμε στον 2ο που φέτος περιλαμβάνει 12 ομάδες (παρουσιάζουμε σήμερα και τον Νηρέα από τον 1ο) τόσο από την ευρύτερη περιοχή του Δήμου Βέροιας αλλά κυρίως από τον διευρυμένο Δήμο Νάουσας.

Εκ πρώτης όψεως και κρίνοντας από τα ρόστερ των ομάδων που θα δείτε παρακάτω, ο όμιλος αυτός παρουσιάζει εξαιρετικό ενδιαφέρον κυρίως για το ποιες θα είναι οι δύο ομάδες που θα κερδίσουν την άνοδο στην Α1 Ερασιτεχνική ενώ την ίδια ώρα αναμένεται μεγάλη μάχη για τα δευτερεύοντα στατιστικά της κατηγορίας (σκόρερς, MVP) καθώς φέτος αρκετοί πρωτοκλασάτοι ποδοσφαιριστές επέλεξαν να αγωνιστούν στη δεύτερη τη τάξει κατηγορία του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου της Ημαθίας.


 

ΑΕΠ Βέροιας

ΑΕΠ Βέροιας Έμβλημα

Πρόεδρος : Φώτης Γκαϊτατζής (Ασφαλιστής)

Προπονητής : Κώστας Μουρτζίλας

Τερματοφύλακες

Δημήτρης Ευαγγελόπουλος (08/07/1988) από Νέα Γενεά Νικομήδειας

Δημήτρης Ιωαννίδης (22/09/1999) από Βέροια Κ15

Αμυντικοί

Δημήτρης Τζιβάρας (23/09/1990) από Φίλιππο Μέσης

Αλέξης Κουτζημπασόπουλος (03/12/1994)

Γιώργος Φωτιάδης (11/01/1990) από Άτλα Ζερβοχωρίου

Θεόφιλος Χριστοδουλόπουλος (17/10/1990)

Παναγιώτης Βάιας (16/07/1992) από ΑΣ Πατρίδας

Στάθης Λαπατούρας (12/06/1989) από ΑΟ Συκιάς

Γιώργος Σιδηρόπουλος (12/06/1989)

Κώστας Μουρτζίλας (06/03/1979) από Νηρέα Βέροιας

Μέσοι

Δημήτρης Ρηγόπουλος (08/10/1989) από ΠΑΟ Παλατίτσια

Στέφανος Φωτιάδης (11/01/1990) από Άτλα Ζερβοχωρίου

Δημήτρης Τσέος (14/01/1990) από ΠΑΟ Παλατίτσια

Άγγελος Κωτούλας (27/12/1988) από ΠΑΟ Παλατίτσια

Βαγγέλης Ρίσσου (29/03/1978) από ΠΑΟ Παλατίτισια

Βασίλης Τσανασίδης (07/12/1977) ως ελεύθερος

Χρήστος Τέγος (30/09/1996) από Εθνικό Κλειδιού

Γιάννης Πουλιόπουλος (30/06/1994)

Επιθετικοί

Γιώργος Λάμπρου (23/02/1992)

Κώστας Παπαδόπουλος (11/06/1985) από ΑΣ Ρόδου

Κώστας Πετράκης (30/05/1987) από Απόλλων Λυκογιάννης

Κώστας Γαλάνης (03/10/1989)

Μανώλης Καραϊσκος (24/10/1998)



Ακαδημία Μακροχωρίου

1472972_237804126385613_639740867_n

Πρόεδρος – Υπεύθυνος Ακαδημίας : Δημήτρης Κικερίδης (Ιδιωτικός Υπάλληλος)

Προπονητής : Γιώργος Απόσογλου

Τερματοφύλακες

Αντώνης Σταματίου (28/07/1995)

Αποστόλης Μανιόπουλος (10/12/1998)

Αλέξης Σιδηρόπουλος (23/03/1983)

Γιώργος Σιάρκας (04/04/1999)

Αμυντικοί

Σταύρος Σταματίου (02/03/1999)

Θανάσης Ασλανίδης (20/06/1997)

Δημήτρης Σερασκέρης (04/04/1997) από Εθνικό Μαλγάρων

Γιάννης Τσακελίδης (02/08/1999)

Κώστας Τσακαλίδης (22/05/1979)

Παναγιώτης Κολεσίδης (05/06/1985)

Δημήτρης Πελεκίδης (10/07/1999)

Βαλάντης Ζουρλαδάνης (25/04/1975)

Μέσοι

Σταύρος Παπαδόπουλος (19/09/1998)

Στέφανος Παπαδόπουλος (21/01/1996)

Χριστόδουλος Φωτόπουλος (04/12/1996)

Πλούταρχος Μωυσίδης (10/04/1999)

Αριστείδης Γιάκου (03/02/1998)

Δημήτρης Παπακωνσταντίνου (22/08/1998)

Γιώργος Απόσογλου (20/08/1986)

Αντώνης Σιδηρόπουλος (03/01/1986)

Αντώνης Μπατσίλας (17/08/1998)

Στέλιος Δήμου (23/07/1995) από Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Επιθετικοί

Ανανίας Ταγκαλίδης (29/05/1998)

Κώστας Κουλουριώτης (17/12/1995)

Κώστας Παπακωνσταντίνου (30/08/1997)

Σπύρος Καραμελίδης (17/11/1985) από Θύελλα Σταυρού

Γιώργος Αντωνιάδης (09/07/1999)


ΑΟ Μαρίνας

ao marinas

Πρόεδρος : Χρήστος Κερσενίδης (Αγρότης)

Προπονητής : Βασίλης Μισαηλίδης

Τερματοφύλακες

Γιώργος Προδρόμου (26/11/1982)

Νίκος Παπαδόπουλος (13/08/1968) από Δόξα Νάουσας

Χαράλαμπος Κυριακίδης (18/06/1987)

Αμυντικοί

Θοδωρής Αδαμίδης (01/10/1993)

Σπύρος Κυριακίδης (29/07/1985) από Δόξα Νάουσας

Αργύρης Νίκου (15/02/1996)

Αλέξανδρος Μπόφτσης (25/08/1997)

Βασίλης Μπόφτσης (01/01/1984)

Θοδωρής Γαβριηλίδης (27/09/1993)

Δημήτρης Παραστατίδης (20/09/1995)

Παύλος Μπόφτσης (17/09/1992)

Κυριάκος Παπαδόπουλος (10/04/1991) από Δόξα Νάουσας

Χρήστος Γκότσης (29/10/1993) από Ολυμπιακό Νάουσας

Στάθης Μισαηλίδης (09/02/1995)

Δημήτρης Νίκου (11/01/1990)

Μέσοι

Βασίλης Δήμου (12/12/1996)

Χρήστος Δάτσης (09/12/1995)

Γιώργος Παπαδόπουλος (21/01/1997)

Θωμάς Παραστατίδης (20/12/1985)

Γιάννης Πουτακίδης (01/03/1995)

Θοδωρής Κυριακίδης (18/05/1992)

Δημήτρης Καρσενίδης (24/05/1990)

Στάθης Πουτακίδης (16/01/1992)

Θοδωρής Καραντώνης (13/11/2000)

Ηλίας Σαββίδης (13/09/1998)

Φώτης Κυριακίδης (11/09/1991)

Αργύρης Αργυρίου (04/11/1999)

Επιθετικοί

Φίλιππος Μισαηλίδης (10/09/1997)

Μάρκος Μπόφτσης (01/04/1999)

Νίκος Στυλιανού (29/01/1993)

Αδάμος Αδαμίδης (25/08/1996)

Ανδρέας Μόσχος (07/06/1984)


 

Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Έμβλημα Αγίου Γεωργίου1

Πρόεδρος : Βασίλης Παπαδόπουλος (Έμπορος)

Προπονητής : Σάκης Παπαδίνας

Τερματοφύλακες

Αργύρης Γώγος (01/10/1991) από Ελπίδα Μονοσπίτων

Ξενοφών Ξενιτίδης (19/01/1997)

Παύλος Παπαρέντης (06/02/1998)

Δημήτρης Σίμος (14/01/1985)

Αμυντικοί

Γιώργος Ψαράς (03/05/1976) από Ελπίδα Μονοσπίτων

Θανάσης Λιάτσος (27/07/1993)

Θανάσης Δεβετζίδης (24/05/1980)

Νίκος Μιχαηλίδης (23/09/1982)

Παρασκευάς Βουτσικίδης (13/08/1973)

Γιάννης Μαγγίζης (20/08/1990)

Δημήτρης Τρούπκος (16/09/1988)

Μέσοι

Δημήτρης Γερμάνης (17/07/1998)

Δημήτρης Μπαξεβάνης του Ν. (12/04/1997)

Αντώνης Γερμάνης (24/02/1992)

Κώστας Νομικός (22/06/1999)

Γιώργος Ορφανίδης (25/10/1998)

Αλέξης Παπαδίνας (08/03/1989)

Εριξόν Σαντίνι (09/08/1991)

Χαράλαμπος Σπυριδωνίδης (1973)

Επιθετικοί

Δημήτρης Γκέλος (08/03/1994) από ΑΕΠ Βέροιας

Ηρακλής Πίκος (12/03/1993)

Ανέστης Καρυπίδης (22/02/1992)

Δημήτρης Μπαξεβάνης του Γ. (27/10/1997)

Σάκης Παπαδίνας (23/11/1976)

Άγγελος Παντσής (31/01/1992)

Τραϊανός Μουχτάρης (01/12/1995)

Τάσος Ορφανίδης (19/06/1991)

Παρασκευάς Πράσσος (05/05/1990)


Απόλλων Λυκογιάννης

15137_1160230643254_7753994_n

Πρόεδρος : Αγησίλαος Χασιώτης (Συνταξιούχος Αστυνομικός)

Προπονητής : Νίκος Ανάστου

Τερματοφύλακες

Γιάννης Κουτσούκης (30/10/1995)

Αλέξανδρος Καμενίδης (06/07/1984)

Αμυντικοί

Νίκος Παυλίδης (22/02/1993)

Παναγιώτης Κικίδης (30/05/1994)

Βαγγέλης Αποστόλου (05/02/1976) από Φίλιππο Μέσης)

Απόστολος Παντσερίδης (16/06/1992)

Σωτήρης Χατζηαντώνογλου (30/03/1998) από Μακροχώρι

Χαράλαμπος Χατζηκυριακίδης (30/10/1977)

Μενέλαος Σακαλής (24/09/1995)

Μέσοι

Βασίλης Κιουτάχιαλης (10/06/1992)

Παναγιώτης Δούκας (18/10/1990)

Γιώργος Κιουτάχιαλης (20/10/1988)

Γιάννης Αμανετίδης (07/02/1988) από Εθνικό Ράχης

Γιάννης Παυλίδης (03/12/1990) από Ατρόμητο Διαβατού

Ευθύμης Παπαδόπουλος (15/05/1993)

Αλέξανδρος Φωτιάδης (24/02/1994)

Ευθύμης Ανάστος (25/08/1998)

Επιθετικοί

Νίκος Κουϊρουκίδης (21/06/1983)

Μιχάλης Τσιφλίδης (18/03/1991)

Δημήτρης Βασιλείου (29/09/1988) από Ακαδημία Μακροχωρίου

Γιώργος Γιούπης (01/10/1974)

Νίκος Κόζας (03/04/1989)

Δημήτρης Αναγνωστόπουλος (01/01/1983)


 

ΓΑΣ Κοπανού

mqdefault

Πρόεδρος : Γιώργος Καρκανιάς (Έμπορος)

Προπονητής : Σπύρος Μπαλτατζίδης

Τερματοφύλακες

Δημήτρης Αντιφάκος (30/05/1976) από ΑΕ Χαρίεσσας

Βαγγέλης Ταραπάνος (17/01/1997)

Αμυντικοί

Πασχάλης Μποζίνης (21/03/1994)

Κώστας Μποζίνης (11/10/1999)

Αλέξανδρος Χαραλαμπίδης (30/10/1983) από Φίλιππο Μελίκης

Αντώνης Λάιος (22/12/1992) από Νηρέα Βέροιας

Τρύφων Δημάδης (16/01/1998)

Βασίλης Τσίτσης (20/04/1990)

Θωμάς Σιδηρόπουλος (27/09/1976) από ΑΣ Πατρίδας)

Εντρίτ Ντούρο (26/07/1987) από Φοίνικα Αγίας Σοφίας Πειραιά

Γιώργος Κοσμίδης (06/05/1982)

Μέσοι

Κώστας Κωστογλούδης (28/09/1995)

Γιάννης Γρυπούδης (06/02/1995)

Θωμάς Δημάδης (20/06/1992)

Κοσμάς Κοσμίδης (01/03/1981)

Αβραάμ Γατουρτζίδης (18/03/1981)

Βασίλης Στογιάννης (22/06/1980) από ΑΕ Χαρίεσσας

Παναγιώτης Τόσκα (27/06/1986) από ΑΕ Χαρίεσσας

Κώστας Κατσαλής (22/09/1982)

Μάριος Πάλλας (02/11/1983)

Φίλιππος Πέκαλης (05/01/1996)

Επιθετικοί

Σωτήρος Δούμος (25/03/1976)

Βασίλης Σιδηρόπουλος (13/03/1977) από ΑΕ Χαρίεσσας

Δημήτρης Δάιος (22/11/1988)

Μιχάλης Κοκορόζης (26/01/1994)

Θοδωρής Δημούλτσης (30/06/1985) από Φίλιππο Μέσης


Δόξα Νάουσας

1005856_175605889306441_928475532_n

Πρόεδρος : Γιάννης Μίσκος (Ελεύθερος Επαγγελματίας)

Προπονητής : Γιώργος Κασαπίδης

Τερματοφύλακες

Γιώργος Κασαπίδης (01/04/1974)

Γιώργος Τάνος (12/11/1997)

Αμυντικοί

Ραφαήλ Γιαννούλης (30/04/1991)

Αντώνης Βρούφτσης (01/01/1982)

Βασίλης Σαρμπίνος (28/07/1991)

Σταύρος Κεμαλίδης (19/10/1970)

Δημήτρης Σαρμπίνος (28/07/1991)

Παναγιώτης Ανθρακεύς (22/01/1992)

Γιάννης Στογιάννης (01/01/1975)

Νίκος Θεοδοσιάδης (16/08/1995) από ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Θανάσης Νακόπουλος (01/11/1986) από ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Μέσοι

Αλέξανδρος Κούτης (13/10/1977) από Ολυμπιακό Νάουσας

Αργύρης Γεωργίου (12/11/1996)

Αντώνης Σαρμπίνος (28/07/1991)

Σεραφείμ Τανούσης (13/10/1998)

Χρήστος Τύψιος (28/03/1997)

Σταύρος Γεωργάκης (06/11/1997)

Χαράλαμπος Ανθρακεύς (29/10/1998)

Γιάννης Ανθρακεύς (01/01/1976)

Χρήστος Ανθρακεύς (01/01/1975)

Παναγιώτης Θεοδοσιάδης (06/01/1988) από ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Επιθετικοί

Χάρης Γεωργάκης (15/09/1989)

Κώστας Βαρβέρης (06/06/1974)

Γιάννης Γερμανόπουλος (11/02/1992)

Ραφαήλ Καντερίτσκας (07/01/1993)


Ελπίδα Μονοσπίτων

μονοσπιτα

Πρόεδρος : Απόστολος Γιανκάκης (Λογιστής)

Προπονητής : Άγγελος Μίλης

Τερματοφύλακες

Χρήστος Χωλόπουλος (09/03/1971) από ΑΕΠ Βέροιας

Λάμπρος Τρούπκος (21/01/1992)

Μιχάλης Ελευθεριάδης (01/01/1965)

Αμυντικοί

Τραϊανός Νούσης (06/03/1994)

Χρήστος Μηνόπουλος (12/10/1996)

Νίκος Λουμπουρδής (17/12/1992)

Κώστας Μπουρδάνος (09/07/1978)

Άγγελος Μίλης (1977)

Μιχάλης Κόνογλου (1980)

Άνθιμος Εμμανουηλίδης (27/10/1993)

Δημήτρης Χατζημούσης (20/11/1979)

Φίλιππος Κούπτσης (03/09/1996)

Βασίλης Σερέτης (19/05/1968)

Γιάννης Κολυμπάρης (15/02/1994)

Μέσοι

Άρης Κότελης (20/10/1995) από ΑΣ Πατρίδας

Γιώργος Τουλουμτζής (01/10/1984)

Ελίας Τσαούσι (14/06/1990)

Πέτρος Δήμου (1976)

Κώστας Ταρασίδης (12/04/1990)

Αλέξανδρος Χατζηθεοδώρου (15/07/1980)

Γιάννης Γκίλτσης (11/02/1980)

Κώστας Κοτρώνης (14/09/1990)

Επιθετικοί

Θωμάς Τρούπκος (02/12/1973) από Ακαδημία Βέροιας

Γιάννης Χατζηγεωργίου (14/09/1988)

Θανάσης Κούτσης (21/07/1993)


Θύελλα Στενημάχου

Θύελλα Στενημάχου

 

Πρόεδρος : Απόστολος Παπαλεξίου (Πραγματογνώμονας)

Προπονητής : Χρήστος Δελητζάκης

Τερματοφύλακες

Γιώργος Κυριακίδης (10/10/1995) από Ακαδημία Βέροιας

Σπύρος Γιοβάνι (11/12/1998) από Μακεδονία Νάουσας

Νίκος Ζυγώνης (06/12/1999)

Γιάννης Γιαγτζίδης (13/08/1980)

Αμυντικοί

Νίκος Παπαλεξίου (27/03/1992) από ΑΣ Ροδίτης

Αργύρης Σταμάτης (28/01/1988)

Γιώργος Κότελης (26/10/1992)

Ηλίας Τσικόπουλος (02/10/1989)

Δημήτρης Κελέσμητος (14/05/1998)

Χαράλαμπος Παπαλεξίου (05/08/1993)

Γιώργος Γκουντάρας (04/11/1984)

Κώστας Σαρακατσιάνος (14/09/1997)

Βασίλης Σιάπκας (01/01/1984)

Αντώνης Γκουντάρας (01/12/1981)

Θωμάς Τσιρπανλής (24/11/1998)

Ηλίας Γαλατσίδας (14/04/1997)

Στέφαν Γιοβάνι (08/03/1997) από Μακεδονία Νάουσας

Δημήτρης Γίδαρης (20/01/1990)

Μέσοι

Δημήτρης Πάλλας (07/08/1993) από Μακεδονία Νάουσας

Θωμάς Σταμάτης (06/11/1986) από Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Φίλιππος Χαραλαμπίδης (01/01/1979) από Κεραυνό Επισκοπής

Θανάσης Κωστόπουλος (12/10/1999) από Μακεδονία Νάουσας

Παναγιώτης Σταμάτης (03/10/1981)

Δήμος Ίντος (28/05/1973) από Δόξα Νάουσας

Νίκος Καζίλης (01/01/1976)

Γιώργος Καρατζάς (21/10/1986)

Κώστας Δρούγκας (12/10/1990)

Κώστας Λέφας (21/03/1999)

Επιθετικοί

Αλέξανδρος Ματάτης (21/03/1985)

Γιάννης Αγγελίδης (20/07/1981)

 


 

 Κεραυνός Επισκοπής

επισκοπη

Πρόεδρος : Οδυσσέας Σαρασίδης (Ιδιωτικός Υπάλληλος)

Προπονητής : Χρήστος Μποζίνης

Τερματοφύλακες

Πέτρος Δημητρίου (25/04/1996)

Θωμάς Τσαγκαλίδης (10/03/1969)

Αμυντικοί

Ζαχαρίας Ορδουλίδης (28/11/1992)

Γιώργος Κυριακίδης (14/07/1998)

Γρηγόρης Θωμίδης (07/05/1997)

Θωμάς Τσαλίλης (24/08/1985) από Άτλα Ζερβοχωρίου

Θωμάς Δρενοβιάδης (16/03/1996) από ΦΑΣ Νάουσα

Κλάιντι Μουζάκι (23/04/1998)

Γιάννης Μουρατίδης (02/11/1993)

Χρήστος Μουρατίδης (12/11/1990)

Μέσοι

Βαγγέλης Φωτίου (15/06/1994)

Γιάννης Δελητζάκης (21/10/1994)

Αντώνης Καρυπίδης (01/07/1997)

Σάββας Τσεχελίδης (14/10/1997)

Γιώργος Λίτης (03/01/1999)

Παναγιώτης Ντατσής (23/07/1996) από Αχιλλέα Νάουσας

Σωτήρης Φανάρας (16/06/1985)

Ανδρέας Ορφανίδης (13/01/1989)

Γιώργος Γάτσος (28/03/1992) από ΑΟ Μαρίνας

Επιθετικοί

Χάρης Παραστατίδης (26/06/1987) από Αχιλλέα Νάουσας

Κώστας Ντέλλας (11/07/1989) από Άτλα Ζερβοχωρίου

Θανάσης Δάτσης (05/12/1988)

Άρης Θωμίδης (25/04/1995)


Νέα Γενεά Νικομήδειας

nikomidia

Πρόεδρος :

Προπονητής :

Τερματοφύλακες

Αμυντικοί

Μέσοι

Επιθετικοί

*Τα στοιχεία θα συμπληρωθούν σύντομα


Νηρέας Βέροιας

εμβλημα

Πρόεδρος : Γιάννης Σαφαρίκας (Επιχειρηματίας)

Προπονητής : Αντώνης Λυμούσης

Τερματοφύλακες

Λάμπρος Κωτσόπουλος (10/05/1971)

Γιώργος Συμεωνίδης (22/03/1996)

Αλέξης Σαφαρίκας (26/08/1999)

Γιώργος Ουλούμης (15/12/1985)

Αμυντικοί

Τάσος Τσολακίδης (14/02/1997)

Λύσσανδρος Ορφανίδης (22/07/1994)

Στέλιος Παυλίδης (1997) από ΠΑΟΚ Κουλούρας

Τζόνι Τσάμι (21/08/1999) από Βέροια Κ15

Θανάσης Τσιότρας (03/03/1999)

Μπάμπης Χερίδης (2000)

Νίκος Καραγιάννης (1993) από ΠΑΟ Παλατίτσια

Μάριος Τζιβάρας (25/04/1994)

Γρηγόρης Παπαϊωάννου

Μέσοι

Γιώργος Τζαφέρης (1999)

Χρήστος Αντωνίου (12/05/1995)

Αρίστος Στυλίδης (15/08/1999)

Κώστας Δημούλτσης (08/06/1987)

Πάρης Ντουμάνης (2000)

Σταύρος Κωστογλίδης (01/12/2000)

Γιώργος Ράδης (1999)

Χρήστος Τσολερίδης (22/07/1997) από Ατρόμητο Διαβατού

Επιθετικοί

Αντώνης Ουλούμης (10/06/1994)

Χάρης Περπερίδης (10/02/2000) από Αστέρα Αλεξάνδρειας

Νικήτας Σαρηγιαννίδης (02/01/1993)

Πρόδρομος Μελιόπουλος (2000)

Σταύρος Παπαδόπουλος (28/05/1980) από Απόλλων Λυκογιάννης


Ολυμπιακός Νάουσας

Ολυμπιακός ΝάουσαςΠρόεδρος : Σπύρος Δασκαλάκης (Ιδιωτικός Υπάλληλος)

Προπονητής : Γιώργος Δασκαλάκης

Τερματοφύλακες

Σταύρος Τσιάκος (26/03/1999)

Νίκος Μιχαηλίδης (16/12/1993)

Αμυντικοί

Νίκος Χατζηιωαννίδης (08/01/1986)

Στέφανος Μάρας (06/09/1987) από Ακαδημία Νάουσας

Γιώργος Μίγγας (05/01/1999) από ΦΑΣ Νάουσα

Νίκος Τσαμπούρης (07/10/1997)

Παρμενίων Μήτσικας (09/08/1988)

Χρήστος Λίγγος (04/10/1991)

Στέργιος Μπλιάτκας (27/06/1993)

Θεόφιλος Πετρακίδης (01/01/1978)

Ευριπίδης Κυράνος (14/12/1994)

Μέσοι

Στέφανος Χαϊτίδης (06/10/1993)

Αντώνης Φράγγης (26/06/1995)

Κώστας Ζιαμπάκας (26/07/1988)

Νίκος Κουμπουλής (09/11/1987)

Γιάννης Παπαπέσιος (04/07/1999) από ΦΑΣ Νάουσα

Ραφαήλ Στογιάννος (30/06/1995)

Γιώργος Χριστοδούλου (09/07/1996)

Ευθύμης Ιωακειμίδης (26/06/1992)

Αλέξανδρος Μάντζιος (20/04/1990)

Γιώργος Μαυροδουλάκης (18/04/1993)

Αβραάμ Κοκκοφειάδης (18/02/1975)

Επιθετικοί

Δημήτρης Τσιούλης (27/04/1991)

Δημήτρης Γαλανός (15/09/1996)

Δημήτρης Μάινος (15/01/1994)

Άλφρεντ Λέσι (27/12/1994)

Δημήτρης Βλαχοδήμος (03/08/1989) από Αχιλλέα Νάουσας

Μάρτιν Μπόφι (16/04/1997)

Άγγελος Βουδούρης (08/11/1996)

Κώστας Μώκας (26/02/1997) από ΓΑΣ Κοπανού


*Ιδιαίτερες ευχαριστίες στους : Μαρία Πασχούλα (Ολυμπιακός Νάουσας), Γιώργο Κασαπίδη (Δόξα Νάουσας), Γιώργο Αμανετίδη (Απόλλων Λυκογιάννης), Απόστολο Παπαλεξίου (Θύελλα Στενημάχου), Βασίλη Μισαηλίδη (ΑΟ Μαρίνας), Πασχάλη Λιθοξόπουλο (Κεραυνό Επισκοπής), Σάκη Παπαδίνα (Απόλλων Αγίου Γεωργίου), Κώστα Μουρτζίλα (ΑΕΠ Βέροιας), Θωμά Μπουρδάνο (Ελπίδα Μονοσπίτων), Δημήτρη Χατζηπαυλίδη (ΓΑΣ Κοπανού), Γιώργο Απόσογλου (Ακαδημία Μακροχωρίου) και Χρήστο Αντωνίου (Νηρέας Βέροιας) για την πολύτιμη βοήθεια τους.