Basket

Μπάσκετ – Η κλήρωση για ΑΟΚ Βέροιας και Ζαφειράκη Νάουσας

zafn1Με τον Ζαφειράκη Νάουσας να υποδέχεται στο κλειστό γυμναστήριο Νάουσας τον Αετό Σκύδρας και τον ΑΟΚ Βέροιας να μεταβαίνει στο γειτονικό Άσπρο Πέλλας ξεκινά στις 11/10 τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις τους οι ομάδες νομού μας. Δείτε στον πίνακα που ακολουθεί το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων για την σεζόν (2014-15).

11/10/14 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
11/10/14 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
11/10/14 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
11/10/14 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
11/10/14 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
11/10/14 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
2η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
18/10/14 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
18/10/14 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
18/10/14 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
18/10/14 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
18/10/14 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
18/10/14 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
3η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
25/10/14 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
25/10/14 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
25/10/14 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
25/10/14 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
25/10/14 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
25/10/14 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
4η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
01/11/14 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
01/11/14 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
01/11/14 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
01/11/14 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
01/11/14 17:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
01/11/14 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
5η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
08/11/14 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
08/11/14 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
08/11/14 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
08/11/14 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
08/11/14 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
08/11/14 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
6η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
15/11/14 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
15/11/14 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
15/11/14 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
15/11/14 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
15/11/14 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
15/11/14 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
7η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
22/11/14 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
22/11/14 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
22/11/14 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
22/11/14 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
22/11/14 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
22/11/14 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
8η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
29/11/14 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
29/11/14 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
29/11/14 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
29/11/14 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
29/11/14 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
29/11/14 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
9η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
06/12/14 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
06/12/14 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
06/12/14 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
06/12/14 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
06/12/14 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
06/12/14 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
10η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
13/12/14 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
13/12/14 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
13/12/14 20:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
13/12/14 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
13/12/14 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
13/12/14 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
11η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
20/12/14 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
20/12/14 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
20/12/14 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
20/12/14 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
20/12/14 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
20/12/14 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
Β’ ΓΥΡΟΣ  
1η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
10/01/15 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
10/01/15 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
10/01/15 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
10/01/15 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
10/01/15 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
10/01/15 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
2η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
17/01/15 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
17/01/15 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
17/01/15 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
17/01/15 17:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
17/01/15 17:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
17/01/15 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
3η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
24/01/15 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
24/01/15 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
24/01/15 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
24/01/15 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
24/01/15 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
24/01/15 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
4η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
31/01/15 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
31/01/15 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
31/01/15 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
31/01/15 17:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
31/01/15 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
31/01/15 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
5η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
07/02/15 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
07/02/15 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
07/02/15 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
07/02/15 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
07/02/15 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
07/02/15 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
6η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
14/02/15 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
14/02/15 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
14/02/15 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
14/02/15 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
14/02/15 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
14/02/15 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
7η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
07/03/15 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
07/03/15 17:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
07/03/15 17:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
07/03/15 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
07/03/15 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
07/03/15 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
8η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
14/03/15 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
14/03/15 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
14/03/15 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
14/03/15 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
14/03/15 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
14/03/15 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ
9η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
21/03/15 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
21/03/15 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
21/03/15 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
21/03/15 17:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
21/03/15 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
21/03/15 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
10η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
28/03/15 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
28/03/15 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
28/03/15 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
28/03/15 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
28/03/15 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ
28/03/15 18:00 ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
11η Αγωνιστική  
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
04/04/15 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
04/04/15 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
04/04/15 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
04/04/15 17:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
04/04/15 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
04/04/15 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ

φωτ. από inaoussa.gr