Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Super League

Super League – Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου

ef3fd746fe642cd2d504606d201cd785_LΟρίζοντας κανονικά τις αναμετρήσεις, η διοργανώτρια αρχή ανακοίνωσε το καλεντάρι μέχρι και την 17η αγωνιστική

Παρά την απόφαση της ΕΠΟ για επ’ αόριστον αναβολή η Super League ανακοίνωσε το πρόγραμμα έχοντας ορίσει κανονικά τα ματς μέχρι και την 17η αγωνιστική με την οποία ολοκληρώνεται ο πρώτος γύρος.

Αναλυτικά το καλεντάρι μέχρι το φινάλε του πρώτου μισού του πρωταθλήματος:

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ – ΑΓΩΝΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 22/11/2014 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 22/11/2014 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Σάββατο 22/11/2014 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 23/11/2014 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»
Κυριακή 23/11/2014 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Κυριακή 23/11/2014 17:15 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 23/11/2014 17:15 – ΟΦΗ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 23/11/2014 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

Δευτέρα 24/11/2014 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ – ΑΓΩΝΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 29/11/2014 15:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 29/11/2014 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Σάββατο 29/11/2014 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 30/11/2014 15:00 Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 30/11/2014 17:15 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 30/11/2014 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 30/11/2014 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΦΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»
Κυριακή 30/11/2014 17:15 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 30/11/2014 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

6η Αγωνιστική – Εξ αναβολής

ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ – ΑΓΩΝΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Τετάρτη 03/12/2014 15:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Τετάρτη 03/12/2014 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τετάρτη 03/12/2014 17:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Τετάρτη 03/12/2014 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»
Τετάρτη 03/12/2014 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Τετάρτη 03/12/2014 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Πέμπτη 04/12/2014 17:15 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Πέμπτη 04/12/2014 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Πέμπτη 04/12/2014 19:30 ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ – ΑΓΩΝΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 06/12/2014 15:00 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Σάββατο 06/12/2014 17:15 Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 06/12/2014 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Κυριακή 07/12/2014 15:00 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 07/12/2014 17:15 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 07/12/2014 17:15 ΟΦΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 07/12/2014 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 07/12/2014 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

Δευτέρα 08/12/2014 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ – ΑΓΩΝΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 13/12/2014 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 13/12/2014 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 13/12/2014 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 14/12/2014 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 14/12/2014 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»
Κυριακή 14/12/2014 17:15 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 14/12/2014 17:15 ΠΑΟΚ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 14/12/2014 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»
Κυριακή 14/12/2014 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ – ΑΓΩΝΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Τετάρτη 17/12/2014 15:00 Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Τετάρτη 17/12/2014 15:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Τετάρτη 17/12/2014 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τετάρτη 17/12/2014 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Τετάρτη 17/12/2014 17:15 ΟΦΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Τετάρτη 17/12/2014 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Τετάρτη 17/12/2014 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»

Πέμπτη 18/12/2014 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΟΚ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»
Πέμπτη 18/12/2014 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ – ΑΓΩΝΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 20/12/2014 15:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Σάββατο 20/12/2014 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΦΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 20/12/2014 19:30 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)

Κυριακή 21/12/2014 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 21/12/2014 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»
Κυριακή 21/12/2014 17:15 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 21/12/2014 17:15 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 21/12/2014 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Δευτέρα 22/12/2014 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ – ΑΓΩΝΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Σάββατο 03/01/2015 15:00 ΟΦΗ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Σάββατο 03/01/2015 17:15 Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 03/01/2015 19:30 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 04/01/2015 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»
Κυριακή 04/01/2015 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 04/01/2015 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Κυριακή 04/01/2015 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 04/01/2015 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

Δευτέρα 05/01/2015 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

πηγή