Ευρώπη – Τα…17 γκολ σε δύο παιχνίδια στη Γερμανία και η γκέλα ολκής της Παρί (vids)

ab9e7377238690d68425e69ef71a5466_LΌλα τα απίστευτα μπορούν να συμβούν στη Γερμανία και αυτό αποδείχθηκε στην αναμέτρηση της Λεβερκούζεν με τη Βόλφσμπουργκ όπου οι «λύκοι» επικράτησαν 5-4 με γκολ στις καθυστερήσεις.

τα γκολ στο onsports.gr

d3a7c59b6160febc5e6fc2b062263ff3_LΑκόμα… σκοράρει η Μπάγερν Μονάχου στην αναμέτρηση με το Αμβούργο. Η ομάδα του Πεπ Γκουαρντιόλα δεν έδειξε οίκτο απέναντι στο σύλλογο του λιμανιού για να φτάσει στην τεράστια νίκη με 8-0!

τα γκολ στο onsports.grd8b7f8b1295eb8435a0c8d4b5daa83f3_L

«Αυτοκτονία» για την Παρί Σεν Ζερμέν στην εντός έδρας αναμέτρησή της με την Καέν όπου έμεινε στο ισόπαλο 2-2 χάνοντας την ευκαιρία να βρεθεί στην πρώτη θέση έστω και προσωριν, η οποία παραχώρησε ισοπαλία 2-2 στην Καέν, δεχόμενη τα δύο τέρματα στα τελευταία λεπτά του αγώνα.