BET

Στοίχημα – Με 1 ευρώ κέρδισε κοντά 6.000! Μπράβο παλικάρι μου…

2011120900353_154245644Τρελή… έμπνευση έπρεπε να είχε ένας τυχερός παίκτης του «Πάμε ΣΤΟΙΧΗΜΑ» καθώς με μόλις ένα ευρώ κέρδισε 5.790,88 ευρώ!

Ο τυχερός πρόβλεψε σωστά 3 «Ημίχρονα/Τελικά», 1 «Ακριβές Σκορ» και 1 «Τελικό Αποτέλεσμα» με… αποτέλεσμα να τινάξει την… μπάνκα στον αέρα. Οι επιλογές του στα «Ημίχρονα/Τελικά» ήταν το Χ-Χ στον αγώνα της Μπρεστ με την Ντιζόν, με απόδοση 4,20, το 2-Χ στο ματς της Αλμερίας με την Θέλτα με απόδοση 14,00 και το Χ-Χ του παιχνιδιού Κρ. Ντελ Νόρτε – Κολόν Σάντα Φε με 4,00.

Ακόμα, ο τυχερός παίκτης πρόβλεψε τη νίκη 3-1 της Άρσεναλ με την Χαλ και απόδοση 9,50 ενώ στην πεντάδα, με πολλαπλασιαστή δελτίου 4 επέλεξε το «διπλό» της Κίλμες, στον αγώνα με την Άρσεναλ Σαραντί, με απόδοση 3,15. Το δελτίο κατατέθηκε στην Αθήνα, στο πρακτορείο της Στρατής Ευαγγελίας – Θεονύμφης.