superleague1-604x345Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη (14/07) στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών η κλήρωση της Superleague για τη σεζόν 2015 – 2016, η πρώτη σέντρα στην οποία θα γίνει στις 22 Αυγούστου.

Την 4η αγωνιστική θα διεξαχθεί το πρώτο ντέρμπι της χρονιάς, με τον ΠΑΟΚ να υποδέχεται την ΑΕΚ. Την 6η αγωνιστική υπάρχει ακόμη ένα εντός έδρας ντέρμπι για το «δικέφαλο του Βορρά» που θα υποδεχθεί τον Ολυμπιακό, ενώ το ντέρμπι «αιωνίων», Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός θα γίνει στη «Λεωφόρο» την 11η αγωνιστική. Το ντέρμπι Ολυμπιακός – ΑΕΚ θα γίνει την 7η αγωνιστική, την 8η το ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός,

Κέρκυρα και Βέροια συμμετείχαν στην κλήρωση, ως «Ομάδα Α» και «Ομάδα Β» αντίστοιχα. Αυτό συνέβη εξαιτίας της απόφασης της ΕΕΑ να αποβάλει την Κέρκυρα από το πρωτάθλημα λόγω εικονικής μεταβίβασης των μετοχών της, με το πόρισμα να μην έχει αποσταλεί ακόμη στα πειθαρχικά όργανα προκειμένου να υπάρξουν εξελίξεις στη συγκεκριμένη υπόθεση. Επιπλέον, διότι ο Λεβαδειακός προσέφυγε τη Δευτέρα (13/07) στο Διαιτητικό Δικαστήριο της ΕΠΟ κατά της απόφασης της Επιτροπής Εφέσεων που αθώωνε τη Βέροια για το «ύποπτο» ματς με τον Ολυμπιακό το 2013.

Να σημειωθεί ότι μετά από αίτημα της Forthnet, Ολυμπιακός, Αστέρας Τρίπολης και Ατρόμητος δε θα αγωνίζονται όλοι τους εντός έδρας την ίδια αγωνιστική. Παράλληλα, μετά από αίτημα της αστυνομίας Παναθηναϊκός και ΑΕΚ δε θα αγωνίζονται εντός έδρας την ίδια αγωνιστική, κάτι το οποίο ισχύει και για το «ζευγάρι» ΠΑΟΚ – Ηρακλής. Τέλος, όταν θα παίζουν εντός έδρας την ίδια αγωνιστική ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός, θα αγωνίζονται διαφορετικές ημέρες.

Δείτε αναλυτικά την κλήρωση και το πρόγραμμα της Superleague 2015 – 2016:

1η Αγωνιστική (22-23-24/8/2015)
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2η Αγωνιστική (29-30-31/8/2015)
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική (12-13-14/9/2015)
ΟΜΑΔΑ Β – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α

4η Αγωνιστική (19-20-21/9/2015)
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

5η Αγωνιστική (26-27-28/9/20150
ΟΜΑΔΑ Β – Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

6η Αγωνιστική (3-4-5/10/2015)
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική (17-18-19/10/2015)
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική (24-25-26/10/2015)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική (31/10 & 1-2/11/2015)
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική (7-8-9/11/2015)
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΜΑΔΑ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική (21-22-23/11/2015)
ΟΜΑΔΑ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική (28-29-30/11/2015)
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική (5-6-7/12/2015)
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η Αγωνιστική (12-13-14/12/2015)
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

15η Αγωνιστική (19-20-21/12/2015)
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

16η Αγωνιστική (2-3-4/1/2016)
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική (9-10-11/1/2016)
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α

18η Αγωνιστική (16-17-18/1/2016)
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΗΡΑΚΛΗΣ

19η Αγωνιστική (23-24-25/1/2016)
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

20η Αγωνιστική (30-31/1 & 1/2/2016)
Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική (6-7-8/2/2016)
ΟΜΑΔΑ Β – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική (13-14-15/2/2016)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Β
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
Π.Α.Ο.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

23η Αγωνιστική (20-21-22/2/2016)
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Α – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

24η Αγωνιστική (27-28-29/2/2016)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

25η Αγωνιστική (5-6-7/3/2016)
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΜΑΔΑ Α
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

26η Αγωνιστική (12-13-14/3/2016)
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

27η Αγωνιστική (19-20-21/3/2016)
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

28η Αγωνιστική (2-3-4/4/2016)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική (10/4/2016)
ΟΜΑΔΑ Β – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

30η Αγωνιστική (17/4/2016)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.