Κατηγορίες
Α2 ΕΠΣ Ημαθίας

Α2 Ερασιτεχνική (2ος ομίλος) – Το πλήρες πρόγραμμα της σεζόν 2015/2016

μπαλα15Με 13 ομάδες και ο δεύτερος όμιλος της Α2 Ερασιτεχνικής και όπως στον πρώτο, οι ημερομηνίες και ώρες θα ανακοινωθούν αύριο από την ιστοσελίδα της Ένωσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου :

1η / 14η

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ολυμπιακός Νάουσας

Ακαδημία Βέροιας – ΑΣ Πατρίδας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ακαδημία Μακροχωρίου

ΑΟ Μαρίνας – Δόξα Νάουσας

Φίλιππος Μέσης – Νηρέας Βέροιας

ΑΕΠ Βέροιας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Ρεπό : Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

2η / 15η

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Ολυμπιακός Νάουσας – Ακαδημία Βέροιας

ΑΣ Πατρίδας – ΑΟ Μαρίνας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Φίλιππος Μέσης

Δόξα Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας

Νηρέας Βέροιας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

3η / 16η

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ακαδημία Βέροιας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

ΑΟ Μαρίνας – Ολυμπιακός Νάουσας

ΑΕΠ Βέροιας – ΑΣ Πατρίδας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ακαδημία Μακροχωρίου

Νηρέας Βέροιας – Δόξα Νάουσας

Ρεπό : Φίλιππος Μέσης

4η / 17η

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Ακαδημία Βέροιας – ΑΟ Μαρίνας

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Φίλιππος Μέσης

Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας

ΑΣ Πατρίδας – Νηρέας Βέροιας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Δόξα Νάουσας

Ρεπό :  Απόλλων Αγίου Γεωργίου

5η / 18η

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΟ Μαρίνας

Φίλιππος Μέσης – Νέα Γενεά Νικομήδειας

ΑΕΠ Βέροιας – Ακαδημία Βέροιας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Νηρέας Βέροιας – Ολυμπιακός Νάουσας

Ακαδημία Μακροχωρίου – ΑΣ Πατρίδας

Ρεπό : Δόξα Νάουσας

6η / 19η

Φίλιππος Μέσης – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΑΟ Μαρίνας – ΑΕΠ Βέροιας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Ακαδημία Βέροιας – Νηρέας Βέροιας

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Δόξα Νάουσας

Ολυμπιακός Νάουσας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Ρεπό : ΑΣ Πατρίδας

7η / 20η

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΕΠ Βέροιας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Φίλιππος Μέσης

Νηρέας Βέροιας – ΑΟ Μαρίνας

Δόξα Νάουσας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Ακαδημία Βέροιας

ΑΣ Πατρίδας – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας

8η / 21η

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΑΕΠ Βέροιας – Νηρέας Βέροιας

Φίλιππος Μέσης – Δόξα Νάουσας

ΑΟ Μαρίνας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΣ Πατρίδας

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Ολυμπιακός Νάουσας

Ρεπό : Ακαδημία Βέροιας

9η / 22η

Ελπίδα Μονοσπίτων – Νηρέας Βέροιας

Δόξα Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Ακαδημία Μακροχωρίου – ΑΕΠ Βέροιας

ΑΣ Πατρίδας – Φίλιππος Μέσης

Ολυμπιακός Νάουσας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Ακαδημία Βέροιας – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Ρεπό : ΑΟ Μαρίνας

10η / 23η

Δόξα Νάουσας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Νηρέας Βέροιας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΣ Πατρίδας

Φίλιππος Μέσης – Ολυμπιακός Νάουσας

ΑΟ Μαρίνας – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ακαδημία Βέροιας

ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

11η / 24η

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ακαδημία Μακροχωρίου

ΑΣ Πατρίδας – Δόξα Νάουσας

Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – ΑΕΠ Βέροιας

Ακαδημία Βέροιας – Φίλιππος Μέσης

ΑΟ Μαρίνας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Ρεπό : Νηρέας Βέροιας

12η / 25η

ΑΣ Πατρίδας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Δόξα Νάουσας – Ολυμπιακός Νάουσας

Νηρέας Βέροιας – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ακαδημία Βέροιας

ΑΕΠ Βέροιας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Φίλιππος Μέσης – ΑΟ Μαρίνας

ρεπό : Ακαδημία Μακροχωρίου

13η / 26η

Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΣ Πατρίδας

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Ακαδημία Βέροιας – Δόξα Νάουσας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Νηρέας Βέροιας

ΑΟ Μαρίνας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΑΕΠ Βέροιας – Φίλιππος Μέσης

Ρεπό : Ελπίδα Μονοσπίτων