Γ-Εθνική-640x420

Έκτη και τελευταία αγωνιστική σήμερα στους 14 ομίλους για τα μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική και το SportsUp σας παρουσιάζει τα αποτελέσματα των αγώνων και τις βαθμολογίες όπως διαμορφώθηκαν.

Αναλυτικά :

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής Ποταμουδιών – Ορφέας Ξάνθης  3-0

ΑΕ Διδυμότειχου – Δόξα Προσκυνητών  3-2

Βαθμολογία

(Γ) Ορφέας Ξάνθης  9-10, 9

(Γ) Δόξα Προσκυνητών  8-8, 9

ΑΕ Διδυμοτείχου  7-8, 8

Ηρακλής Ποταμουδιών  9-7, 8

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Παραλιμνίου  1-0

Δόξα Πετρούσας – Μακεδονικός  3-0

Βαθμολογία

(Γ) ΑΟ Καρδίας  14-5, 15

(Γ) Απόλλων Παραλιμνίου  8-5, 7

Μακεδονικός  5-7, 7

Δόξα Πετρούσας  7-17, 3

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αλμωπός Αριδαίας – Στρατώνι  2-0

ΦΑΣ Νάουσα – Πάικο Γουμένισσας  7-3

Βαθμολογία

(Γ) Αλμωπός Αριδαίας  13-3, 14

(Γ) ΦΑΣ Νάουσα  15-7, 11

Στρατώνι  6-6, 8

Πάικο Γουμένισσας  3-21, 0

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα  4-3

AΕ Ποντίων Βατολάκκου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  2-1

Βαθμολογία

(Γ) Μακεδονικός Φούφα  9-5, 14

(Γ) ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου  7-6, 11

Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα  10-10, 7

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  4-9, 1

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Πετριτή – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου  2-2

ΑΟ Βελισσαρίου – Δόξα Γαρδικίου  4-1

Βαθμολογία

(Γ) Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου  14-7, 11

(Γ) Αστέρας Πετριτή  7-8, 10

ΑΟ Βελισσαρίου  11-7, 9

Δόξα Γαρδικίου  6-16, 4

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας Σεβαστής  2-1

Ηρακλής Βόλου – ΑΟ Σελλάνων  1-3

Βαθμολογία

(Γ) Απόλλων Λάρισας  12-3, 16

(Γ) Διαγόρας Σεβαστής  11-5, 11

ΑΟ Σελλάνων  6-10, 7

Ηρακλής Βόλου  4-15, 0

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Αίολος Καρπενησίου – Ολυμπιακός Λαμίας  1-3

Θήβα – Ιστιαία  0-0

Βαθμολογία

(Γ) Θήβα  11-4, 14

(Γ) Ιστιαία  12-5, 10

Ολυμπιακός Λαμίας  8-8, 10

Αίολος Καρπενησίου  5-19, 0

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Τηλυκράτης – Αστέρας Ιτέας  3-2

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αμβρακία Κωστακίων  0-1

Βαθμολογία

(Γ) Τηλυκράτης  14-4, 14

(Γ) Αμβρακία Κωστακίων  11-9, 11

Ναυπακτιακός Αστέρας  5-8, 6

Αστέρας Ιτέας  10-19, 3

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Αετός Κορυδαλλού – Προοδευτική  1-1

Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος  1-4

Βαθμολογία

(Γ) Προοδευτική  8-2, 11

(Γ) Άγιος Ιερόθεος  10-5, 11

Αετός Κορυδαλλού  7-8, 5

Αιγάλεω  5-115, 3

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Αιγείρος Μυστεγνών – Ποσειδών Καρδαμύλων  4-1

Πανθηραϊκός – Ρόδος  1-2

Βαθμολογία

(Γ) Ρόδος  19-2, 18

(Γ) Πανθηραϊκός  8-4, 10

Ποσειδών Καρδαμύλων  3-14, 4

Αιγείρος Μυστεγνών  6-16, 1

* Το σωματείο Αίγειρος Μυστεγνών έχει -2 βαθμούς με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ

11ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Ζευγολατιού – Πυθαγόρας  1-0

Θύελλα Ραφήνας – Ζωφριά  3-0

Βαθμολογία

(Γ) Θύελλα Ραφήνας  11-0, 14

(Γ) ΑΟ Ζευγολατιού  8-5, 13

Ζωφριά  5-12, 4

Πυθαγόρας  3-10, 3

12ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Αμαλιάδας – ΑΟ Εικοσιμίας  7-1

Αχαϊκή – ΑΟ Τσιλιβή  4-0

Βαθμολογία

(Γ) Αστέρας Αμαλιάδας  16-5, 13

(Γ) Αχαϊκή  12-5, 13

ΑΟ Τσιλιβή  10-11, 8

ΑΟ Εικοσιμίας  4-21, 0

13ος ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Γυθείου – Τσικλητήρας Πύλου  1-1

ΑΕ Λέρνας – Δόξα Μεγαλόπολης  0-1

Βαθμολογία

(Γ) Τσικλητήρας Πύλου  6-2, 11

(Γ) Δόξα Μεγαλόπολης  9-7, 11

ΑΕ Λέρνας  5-5, 8

Ολυμπιακός Γυθείου  4-10, 2

14ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Περιβολίων – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ  2-1

ΠΟ Ατσαλένιου – ΟΦ Ιεράπετρας  2-0

Βαθμολογία

(Γ) ΠΟ Ατσαλένιου  11-4, 11

(Γ) ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ  6-6, 10

Άρης Περιβολίων  6-10, 7

ΟΦ Ιεράπετρας  3-6, 5