Τουρνουά Foot Tennis Βέροια

Το χάλκινο μετάλλιο στο 1ο Τουρνουά Foot Tennis τους έστειλε στο “Hotel Kapsalis”!

13382065_1188361324548560_705560655_nΣτο Ξενοδοχείο “Αγρόκτημα Καψάλη” βρέθηκαν την Κυριακή 5/6 οι αθλητές της ομάδας “Ελαστικά Μαντζιαρίδης”, που κατέκτησαν την τρίτη θέση στο 1ο Τουρνουά Foot Tennis που διεξήχθη στην Πλατεία Δημαρχείου Βέροιας.

Οι Δημήτρης Ασλαμπάλογλου και Μανώλης Χουϊλουλίδης, που είχαν εξαιρετική απόδοση στη διοργάνωση και απέσπασαν θετικότατα σχόλια, απόλαυσαν το γεύμα τους σε ένα παραδεισένιο τοπίο, που προσφέρει το “Hotel Kapsalis”.

Από το τραπέζι δεν θα μπορούσε να λείπει ο πρόεδρος Γιάννης Ματζιαρίδης, ο οποίος ήταν αυτός που έδωσε το…σύνθημα στο τουρνουά αλλά και χθες, με τα μαχαίρια στη συνέχεια να παίρνουν… φωτιά!

Το δυστυχές για τα παιδιά ήταν ότι “κόλλησαν” μαζί τους οι Λεωνίδας και Νίκος Παπαδόπουλος (που “πρόδωσαν” την παρέα και αγωνίστηκαν με άλλη επιχείρηση…) καθώς δεν άφησαν ούτε…κουνούπι στο φαγητό, αφήνοντας τις σαλάτες για τους νικητές και όλο το κρασί για τον πρόεδρο.