Champions League
(Πρώτος προκριματικός γύρος)
Φλόρα Τάλιν – Λίνκολν Ρεντ Ιμπς 2-1, 0-2
Βαλέτα – Β36 Τόρσχαβν 1-0, 1-2
Σάντα Κολόμα – Αλασκέρτ 0-0, 0-3
Νιου Σεντς – Τρε Πένε 2-1, 3-0
(Δεύτερος προκριματικός γύρος, 12-13/7, 19-20/7)
Ζρίνσκι – Λέγκια Βαρσοβίας
Καραμπάκ – Ντούντελανζ
Χάποελ Μπερσεβά – Σέριφ
Βαλέτα – Ερυθρός Αστέρας
TNS – ΑΠΟΕΛ
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ – Σεϊναγιόκι
Λίνκολν Ρεντ Ιμπς – Σέλτικ
Σάλτσμπουργκ – Λιεπάγια
Βαρντάρ Σκοπίων – Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Παρτιζάνι – Φερεντσβάρος
Ρόζενμποργκ – Νόρκεπιγκ
Ζαλγκίρις – Αστάνα
Λούντογκορετς – Μλάντοστ
Κρουσέιντετς – Κοπεγχάγη
Ολύμπια Λιουμπλιάνα – Τρέντσιν
Ντάνταλκ – Χάφναρφιορντουρ
Ντιναμό Τυφλίδας – Αλασκέρτ
Europa League
(Πρώτος προκριματικός γύρος)
Ραμποντνίσκι – Μπούντουτσνοστ 1-1, 0-1
Καπάζ – Ντάτσια Τσισινάου 0-0, 1-0
Παρτιζάνι – Σλόβαν Μπρατισλάβα 0-0, 0-3 α.α.*
Σεντ Πάτρικς – Ζενές Ες 1-0, 1-2
Ακτόμπε – ΜΤΚ 1-1, 0-2
Ντίλα Γκόρι – Σιράκ 1-0, 0-1 (1-4 πεν)
Αντμίρα Βάκερ – Σπαρτάκ Μιγιάβα 1-1, 3-2
Βένσπιλς – Βίκινγκουρ 2-0, 2-0
Σάντα Κολόμα – Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ 1-3, 1-4
Μπόκελι – Βοϊβοντίνα 1-1, 0-5
Άτλαντας – Ελσίνκι 0-2, 1-1
Μπαλτζάν – Νέφτσι Μπακού 0-2, 2-1
Μπάναντς Ερεβάν – Ομόνοια 0-1, 1-0 (1-4 παρ)
Ντιναμό Μινσκ – Σπάρτακς 2-1, 2-0
Τρακάι – Κάλιου Νόμε 2-1, 1-4
Λεβάντια Ταλίν – Τόρσχαβν 1-1, 2-0
Σλόμποτα Τούζλα – Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ 0-0, 0-1
Βιντεότον – Ζάρια Μπάλτι 3-0, 0-2
ΑΙΚ – Μπάλα Τάουν 2-0, 2-0
Κόλετς Εουρόπα – Πιούνικ Ερεβάν 2-0, 1-2
Γκέτεμποργκ – Γιαντούντνο 5-0, 2-1
Σλάβια Σόφιας – Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 1-0, 0-3
ΑΕΚ Λάρνακας – Φολγκόρε 3-0, 3-1
Ντίφερτανζ – Κλίφτονβιλ 1-1, 0-2
Μίντιλαντ – Σούντουβα 1-0, 1-0
Βαντούζ – Σίλεκς 3-1, 2-1
Κουκέσι – Ρούνταρ 1-1, 1-0
Οντ Γκρένλαντ – Μάριενχαμ 2-0, 1-1
Καμπάλα – Σαμτρέντια 5-1, 1-2
Σιρόκι Μπρίγιεκ – Μπιρκιρκάρα 1-1, 0-2
Ζίμπρου – Τσικούρα 0-1, 3-2
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Γκόριτσα 3-0, 1-0
Μπερόε – Ράντνικ 0-0, 2-0
Ντομζάλε – Λουζιτάνος 3-1, 2-1
Ρούναβικ – Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ 0-2, 0-5
Τέουτα Ντούρες – Καϊράτ Αλμάτι 0-1, 0-5
Κόναχ – Στάμπαεκ 0-0, 1-0
Σπάρτακ Τρνάβα – Χιμπέρνιανς 3-0, 3-0
Τσουκαρίτσκι – Ορνταμπάσι 3-0, 3-3
Λα Φιορίτα – Ντεμπρετσένι 0-5, 0-2
Αμπερντίν – Φόλα Ες 3-1, 0-1
Λίνφιλντ – Κορκ Σίτι 0-1, 1-1
Χαρτς – Ίνφονετ 2-1, 4-2
Σάμροκ Ρόβερς – Ροβανιέμι 0-2, 1-1
Σκεντίγια – Κρακόβια 2-0, 2-1
Μπρέινταμπλικ – Γιελγκάβα 2-3, 2-2
Ρέικιαβικ – Γκλέίναβον 2-1, 6-0
Βαλούρ – Μπρόντμπι 1-4, 0-6
*Η Παρτιζάνι μετακομίζει στο Champions League στη θέση της τιμωρημένης Σκεντέρμπεου
(Δεύτερος προκριματικός γύρος 14 και 21/7)
Σοντερίσκε – Στρόμσγκοντσετ
Ίασι – Χάιντουκ
Μάριμπορ – Λέφσκι Σόφιας
Σιράκ – Σπάρτακ Τρνάβα
Ντιναμό Μινσκ – Σεντ Πάτρικς
Παρτιζάν – Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Βοϊβοντίνα – Κόναχ
Νόμε Κάλιου – Μακάμπι Χάιφα
Χιμπέρνιαν – Μπρόντμπι
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ – Ντομζάλε
Αούστρια Βιέννης – Κουκέσι
ΜΤΚ – Καμπάλα
Μπερόε – Ελσίνκι
Ροβανιέμι – Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
Νέφτσι Μπακού – Σκεντίγια
Γκρασχόπερς – Ρέικιαβικ
Μίντιλαντ – Βαντούζ
Ζίμπρου – Οσμάνλισπορ
ΠΑΣ Γιάννινα – Οντ Γκρένλαντ
Σιρόκι Μπρίγιεκ – Χαρτς
Πιαστ Γκλίβιτσε – Γκέτεμποργκ
Σλόβαν Μπρατισλάβα – Γιελγκάβα
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ – Ομόνοια
Αντμίρα Βάκερ – Καπάζ
Αμπερντίν – Βένσπιλς
Χάκεν – Κορκ Σίτι
Καϊράτ Αλμάτι – Μακάμπι Τελ Αβίβ
Ντεμπρετσένι – Τορπέντο Ζοντίνο
Βιντεότον – Τσουκαρίτσκι
Κλίφτονβιλ – ΑΕΚ Λάρνακας
ΑΙΚ – Κόλετς Εουρόπα
Λεβάντια Ταλίν – Σλάβια Πράγας
Γκενκ – Μπούντουτσνοστ