cameraon111
Δείτε το σημερινό (19/8) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:55
OTE Sport 5 HD
Moto3: Τσεχία
1ες ελεύθερες δοκιμές

10:50
OTE Sport 5 HD
MotoGP: Τσεχία
1ες ελεύθερες δοκιμές

11:50
OTE Sport 5 HD
Moto2: Τσεχία
1ες ελεύθερες δοκιμές

12:50
FOX Sports
Tigers – Panthers
NRL

14:00
ΕΡΤ1
Στίβος – Τελικός: 50χλμ βάδην (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

14:00
OTE Sport 1 HD
Στίβος – Τελικός: 50χλμ βάδην (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

14:05
OTE Sport 5 HD
Moto3: Τσεχία
2ες ελεύθερες δοκιμές

14:30
OTE Sport 3 HD
Μπάντμιντον – Ημιτελικά/Τελικοί: Μονό (Α+Γ), Διπλό (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:00
OTE Sport 5 HD
MotoGP: Τσεχία
2ες ελεύθερες δοκιμές

15:00
ΕΡΤ2
Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Προημιτελικοί
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

15:55
ΕΡΤ1
Ιππασία – Α’ γύρος: Υπερπήδηση εμποδίων
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:00
ΕΡΤ3
Πόλο (Γ): Βραζιλία – Κίνα
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:00
OTE Sport 4 HD
Ιππασία – Τελικός: Υπερπήδηση εμποδίων ατομικό
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:00
OTE Sport 5 HD
Moto2: Τσεχία
2ες ελεύθερες δοκιμές

16:15
ΕΡΤ2
Ρυθμική γυμναστική – Προκριματικά: Σύνθετο ατομικό
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

16:25
OTE Sport 2 HD
Ρυθμική γυμναστική – Προκριματικά: Σύνθετο ατομικό
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

17:10
ΕΡΤ3
Πόλο (Γ): Ουγγαρία – Ρωσία
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

18:00
OTE Sport 6 HD
ATP Masters
Σινσινάτι, προημιτελικά

18:20
ΕΡΤ1
Πάλη: Προκριματικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

18:30
OTE Sport 1 HD
Συγχρονισμένη κολύμβηση – Τελικός: Ομαδικό
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:00
ΕΡΤ3
Βόλεϊ (Α): Ιταλία – ΗΠΑ
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:00
OTE Sport 4 HD
Βόλεϊ (Α): Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:20
ΕΡΤ2
Ιππασία – Τελικός: Υπερπήδηση εμποδίων ατομικό
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

19:25
OTE Sport 2 HD
Ιππασία – Τελικός: Υπερπήδηση εμποδίων ατομικό
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:00
OTE Sport 7 HD
ATP Masters
Σινσινάτι, προημιτελικά

20:00
OTE Sport 3 HD
Πυγμαχία – Ημιτελικά/Τελικός: 60κ (Γ), 52κ (Α), 64κ (Α), 75κ (Α), +91κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:30
ΕΡΤ1
Στίβος – Τελικός: 20χλμ βάδην (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:30
OTE Sport 1 HD
Στίβος – Τελικός: 20χλμ βάδην (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

20:45
ΕΡΤ2
Ρυθμική γυμναστική – Προκριματικά: Σύνθετο ατομικό
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:05
Eurosport 1
Γύρος Ισπανίας

21:30
OTE Sport 2 HD
Μπάσκετ (Α): Ισπανία – ΗΠΑ
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:30
ΕΡΤ3
Μπάσκετ (Α): Ισπανία – ΗΠΑ
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:30
OTE Sport 4 HD
Πόλο (Γ): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

21:45
Novasports 2
Καρλ Τσάις Γιένα – Μπάγερν Μονάχου
Κύπελλο Γερμανίας

21:45
OTE Sport 8 HD
Μάλαγα – Οσασούνα
La Liga

21:45
Novasports 1
Λιόν – Καέν
Ligue 1

22:00
OTE Sport 5 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον
Premier League

22:00
OTE Sport 6 HD
ATP Masters
Σινσινάτι, προημιτελικά

22:30
OTE Sport 3 HD
Πάλη – Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 57κ (Α), 74κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:00
OTE Sport 7 HD
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Έιμπαρ
La Liga

23:00
OTE Sport 1 HD
Χόκεϊ επί χόρτου (Γ): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:30
ΕΡΤ3
Ποδόσφαιρο (Γ): Σουηδία – Γερμανία
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

23:30
OTE Sport 4 HD
Ποδόσφαιρο (Γ): Τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

01:00
OTE Sport 2 HD
Μπάσκετ (Α): Αυστραλία – Σερβία
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:00
ΕΡΤ1
Στίβος: Τελικοί (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:00
FOX Sports
Detroit Tigers – Boston Red Sox
MLB

02:00
OTE Sport 3 HD
Τάε κβον ντο – Ρεπεσάζ/Τελικοί: 80κ (Α), 67κ (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:10
OTE Sport 1 HD
Στίβος: Τελικοί (Α+Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:20
ΕΡΤ1
Στίβος – Τελικός: Άλμα επί κοντώ (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:30
ΕΡΤ2
Στίβος – Τελικός: Άλμα επί κοντώ (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:30
OTE Sport 4 HD
Στίβος – Τελικός: Άλμα επί κοντώ (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

02:30
ΕΡΤ3
Χάντμπολ (Α): Πολωνία – Δανία
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

03:00
OTE Sport 2 HD
Στίβος – Τελικός: Σφυροβολία (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

03:30
OTE Sport 6 HD
ATP Masters
Σινσινάτι, προημιτελικά

04:30
OTE Sport 2 HD
Βόλεϊ (Α): Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

04:40
ΕΡΤ2
Βόλεϊ (Α): Ημιτελικά
Ολυμπιακοί Αγώνες 2016