12032648_890527274364985_3738180267174581944_oΟλοκληρώθηκε πριν λίγα λεπτά η διαδικασία της κλήρωσης της Α2 Ερασιτεχνικής (2ος όμιλος) για την περίοδο 2016/2017.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές :

1η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

ΑΕΠ Βέροιας – Μακεδόνας Βέροιας

Ακαδημία Βέροιας – Αριστοτέλης Νάουσας

Δόξα Νάουσας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Εθνικός Ράχης

Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Ρεπό : ΑΟ Μαρίνας

2η αγων

ΑΟ Μαρίνας – ΑΣ Πατρίδας

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – ΑΕΠ Βέροιας

Μακεδόνας Βέροιας – Δόξα Νάουσας

Αριστοτέλης Νάουσας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας

Εθνικός Ράχης – Ελπίδα Μονοσπίτων

Ρεπό : Ακαδημία Βέροιας

3η αγων

ΑΣ Πατρίδας – ΑΕΠ Βέροιας

Ακαδημία Βέροιας – ΑΟ Μαρίνας

Δόξα Νάουσας – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας – Μακεδόνας Βέροιας

Ελπίδα Μονοσπίτων – Αριστοτέλης Νάουσας

Εθνικός Ράχης – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Ρεπό : Ακαδημία Μακροχωρίου

4η αγων

Ακαδημία Βέροιας – ΑΣ Πατρίδας

ΑΕΠ Βέροιας – Δόξα Νάουσας

ΑΟ Μαρίνας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας

Μακεδόνας Βέροιας – Εθνικός Ράχης

Αριστοτέλης Νάουσας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Ρεπό : Ελπίδα Μονοσπίτων

5η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Δόξα Νάουσας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Ακαδημία Βέροιας

Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας – ΑΕΠ Βέροιας

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΟ Μαρίνας

Εθνικός Ράχης – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Αριστοτέλης Νάουσας – Μακεδόνας Βέροιας

Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

6η αγων

Ακαδημία Μακροχωρίου – ΑΣ Πατρίδας

Δόξα Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας

Ακαδημία Βέροιας – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΑΕΠ Βέροιας – Εθνικός Ράχης

ΑΟ Μαρίνας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Αριστοτέλης Νάουσας

Ρεπό : Μακεδόνας Βέροιας

7η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ακαδημία Μακροχωρίου

Εθνικός Ράχης – Δόξα Νάουσας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ακαδημία Βέροιας

Αριστοτέλης Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας

Μακεδόνας Βέροιας – ΑΟ Μαρίνας

Ρεπό : Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

8η αγων

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΣ Πατρίδας

Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας – Εθνικός Ράχης

Ακαδημία Μακροχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Δόξα Νάουσας – Αριστοτέλης Νάουσας

Ακαδημία Βέροιας – Μακεδόνας Βέροιας

ΑΟ Μαρίνας – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

9η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Εθνικός Ράχης

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Αριστοτέλης Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας

Μακεδόνας Βέροιας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Ακαδημία Βέροιας

ΑΕΠ Βέροιας – ΑΟ Μαρίνας

Ρεπό : Δόξα Νάουσας

10η αγων

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΣ Πατρίδας

Εθνικός Ράχης – Αριστοτέλης Νάουσας

Ελπίδα Μονοσπίτων – Μακεδόνας Βέροιας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Δόξα Νάουσας – ΑΟ Μαρίνας

Ακαδημία Βέροιας – ΑΕΠ Βέροιας

Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας

11η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Αριστοτέλης Νάουσας

Μακεδόνας Βέροιας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΑΟ Μαρίνας – Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας

ΑΕΠ Βέροιας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Δόξα Νάουσας – Ακαδημία Βέροιας

Ρεπό : Εθνικός Ράχης

12η αγων

Μακεδόνας Βέροιας – ΑΣ Πατρίδας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας

Εθνικός Ράχης – ΑΟ Μαρίνας

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΕΠ Βέροιας

Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας – Ακαδημία Βέροιας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Δόξα Νάουσας

Ρεπό : Αριστοτέλης Νάουσας

13η αγων

Αγρ. Αστ. Αγ. Βαρβάρας – Μακεδόνας Βέροιας

ΑΟ Μαρίνας – Αριστοτέλης Νάουσας

ΑΕΠ Βέροιας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Ακαδημία Βέροιας – Εθνικός Ράχης

Δόξα Νάουσας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Μέγας Αλέξανδρος Αγ.Μαρίνας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Ρεπό : ΑΣ Πατρίδας