BasketballΠραγματοποιήθηκε το πρωί της Τετάρτης (7/9) η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 Μπάσκετ ανδρών για την επερχόμενη αγωνιστική περίοδο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα :

1η Αγωνιστική – 08/10/16

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

2η Αγωνιστική – 15/10/16

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

3η Αγωνιστική – 22/10/16

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 29/10/16

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 05/11/16

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 12/11/16

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

7η Αγωνιστική – 19/11/16

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική – 26/11/16

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 03/12/16

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

10η Αγωνιστική – 10/12/16

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική – 17/12/16

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

12η Αγωνιστική – 21/12/16

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

13η Αγωνιστική – 07/01/17

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

14η Αγωνιστική – 21/01/17

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

15η Αγωνιστική – 28/01/17

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

16η Αγωνιστική – 04/02/17

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

17η Αγωνιστική – 11/02/17

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

18η Αγωνιστική – 18/02/17

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19η Αγωνιστική – 25/02/17

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

20η Αγωνιστική – 04/03/17

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

21η Αγωνιστική – 11/03/17

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 18/03/17

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

23η Αγωνιστική – 25/03/17

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική – 01/04/17

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 08/04/17

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

26η Αγωνιστική – 12/04/17

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

27η Αγωνιστική – 19/04/17

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

28η Αγωνιστική – 22/04/17

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

29η Αγωνιστική – 29/04/17

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

30η Αγωνιστική – 06/05/17

ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ