Γ Εθνική / Τοπικά - Μεταγραφές

Το SportsUp σας παρουσιάζει τις 15 ομάδες του 3ου ομίλου της Γ Εθνικής : Ρόστερ, μεταγραφές, αποχωρήσεις

3g_ethniki_2016-2017_1

Ξεκίνησε την Κυριακή (11/9) μια ακόμη σεζόν στη Γ Εθνική, που περιλαμβάνει και πάλι τέσσερις ομίλους αλλά αλλάζει το καθεστώς των υποβιβασμών.

Οι ομάδες που θα αποχαιρετήσουν πλέον την κατηγορία είναι σαφώς λιγότερες σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια κι αυτό γιατί έχει ήδη παρθεί η απόφαση για αναδιάρθρωση της κατηγορίας, με την θέσπιση έξι ομίλων από τη νέα σεζόν (2017/2018) άρα και της παρουσίας περισσότερων ομάδων από τα τοπικά πρωταθλήματα.

Έτσι, από τους τέσσερις ομίλους θα προβιβαστούν οι πρώτες στην κατάταξη ενώ θα υποβιβαστούν μόλις 5(!) ομάδες.

Αναλυτικά :

Από τον 1ο όμιλο : Μία (1) και ο Εθνικός Αγιονερίου

Από τον 2ο όμιλο : Δύο (2)

Από τον 3ο όμιλο : Μία (1) και η Δόξα Μανωλάδας

Από τον 4ο όμιλο : Μία (1) και η Ζάκυνθος

Το SportsUp, όπως και πέρσι, θα αναλάβει φέτος την ενημέρωση των αναγνωστών μέσω της ΖΩΝΤΑΝΗΣ κάλυψης των αγώνων των 4 ομίλων κάθε Κυριακή, μέσα από τη ροή που θα έρχεται από τους κατά τόπους συνεργάτες μας.

Παρακάτω θα σας παρουσιάσουμε τα ρόστερ των 16 ομάδων του 2ου ομίλου της Γ Εθνικής, με τις καλοκαιρινές μεταγραφές και τις αποχωρήσεις. Σε κάθε περίπτωση, οποιαδήποτε παράλειψη ή λάθη, με ένα μήνυμα στη σελίδα του SportsUp στο facebook, γίνεται άμεσα η διόρθωση καθώς η συγκέντρωση των πληροφοριών έγινε επί καθημερινής βάσης αλλά και με την απαραίτητη διασταύρωση των συνεργατών μας.

Αναλυτικά ο 3ος όμιλος :

14086307_1102113233176092_1531930261991144521_o

ΑΕ Ερμιονίδας

Προπονητής : Θανάσης Στάικος

1. Γιώργος Πονηρός (Τ)
2. Γρηγόρης Στεφανίδης (Τ) από Αστέρα Τρίπολης Κ20
3. Δημήτρης Διαμαντής (Τ)
4. Αργύρης Τζιέρης (Α)
5. Κώστας Παναγιώτου (Α)
6. Παντελής Σαμαράς (Α)
7. Γιάννης Δουρμούσης (Α) από Καμπανιακό
8. Ηλίας Νώτης (Α) από ΑΟ Λουτράκι
9. Κώστας Καραλής (Α) από Αστέρα Βλαχιώτη
10. Δημήτρης Χατζηαποστόλου (Α) από ΠΑΟ Κουφαλίων
11. Χρήστος Καραπάνος (Α) από Φοίνικα Αγ.Μαρίνας Κύπρου
12. Γιώργος Κιοσσές (Μ)
13. Ανδρέας Παπαιωάννου (Μ) από Παναργειακό
14. Λόνι Σκεντεράι (Μ)
15. Σωτήρης Μπούρας (Μ)
16. Χρήστος Παλαιοπάνος (Μ) από Ατρομητο Πειραιά
17. Γιάννης Παιδάκης (Μ) από Βύζαντα Μεγάρων
18. Μάριος Σελμανάι (Ε) από ΑΟ Λουτράκι
19. Αργύρης Σχοινάς (Ε) επισ. από Ποσειδώνα Διδύμων
20. Γιώργος Τριμπόνιας (Ε)
21. Γιώργος Αποστολίδης (Ε) από Πιερικό

Αποχώρησαν : Κώστας Μουράτης, Γιώργος Μπιμπισίδης (ΑΟ Καρδίας), Νίκος Παυλίδης (Νέστος Χρυσούπολης), Νίκος Πρίφτης, Γιώργος Στεργίου, Ηρακλής Τσούνι (δαν. Κορωνίδα Κοιλάδας), Ιερόθεος Μαζιώτης (Νέστος Χρυσούπολης), Νεκτάριος Μαρίνης (Ερμής Κιβερίου), Διονύσης Πλαστουργός (Αχαϊκή), Πάρης Ανδριόπουλος (Παναργειακός), Ταξιάρχης Μιχαλάκης (Νέστος Χρυσούπολης), Θανάσης Σαλταπίδας (Ιωνικός), Αντώνης Τριανταφύλλου (Αριστείων Λυγουριού)

14183840_1172166642850053_7653885543384810410_n

Αιολικός

Προπονητής : Πέτρος Μίχος

1. Λευτέρης Ζάχαρης (Τ)
2. Γιώργος Ζηρόπουλος (Τ) από Αιγέα Πλωμαρίου
3. Παναγιώτης Πάππος (Τ) από Λαμία
4. Αρτούρ Αμπραχαμιάν (Α) από Εθνικό Αλεξανδρούπολης
5. Γιώργος Καπταγιάννης (Α) επισ. από Αίγειρο Μυστεγνών
6. Κώστας Κρητικός (Α)
7. Χρήστος Μουτζούρης (Α) επισ. από Αίγειρο Μυστεγνών
8. Γιώργος Σιαμπάνης (Α)
9. Γιώργος Τάχιας (Α)από Κοζάνη
10. Χρήστος Ευσταθίου (Μ) από ?
11. Απόστολος Ιωαννίδης (Μ) από Φορτ Λότερντειλ ΗΠΑ
12. Αλέξανδρος Καδής (Μ)
13. Δημήτρης Κεσίδης (Μ) από Τύρναβο
14. Μιχάλης Κριπιντήρης (Μ)
15. Δημοσθένης Μανουσάκης (Μ)
16. Σπύρος Μίχος (Μ)
17. Παντελής Σπάρταλης (Μ) από Αετό Λουτρών
18. Γιώργος Παληγεώργος (Μ) από Καβάλα
19. Αμπντούλ Ραζάκ (Μ) από ΑΟ Σύρου
20. Δημήτρης Τόλιας (Μ) από ?
21. Λεωνίδας Χρήστου (Μ) από Καμπανιακό
22. Χρήστος Ευσταθίου (Ε) από Απόλλωνα Καλαμαριάς
23. Απόστολος Λαλάς (Ε)
24. Δημήτρης Μπουρούς (Ε) από ΑΕΛ Καλλονής
25. Γιώργος Τσόφλιος (Ε) από Αστέρα Τρίπολης

Αποχώρησαν : Αποστόλης Βερβέρης (Παύλος Μελάς), Κλεομένης Παπαλόπουλος, Χρήστος Πουρής (Πανθηραϊκός), Πιέρ Καλαγκάνης (Πανθηραϊκός), Σταμάτης Καλαμιώτης, Ρομπέρτο Μπράκουλα, Απόστολος Παπαζούδης (Αλμωπός Αριδαίας), Στράτος Σαλταμάρας, Δημήτρης Ηλιόπουλος (Ιωνικός), Χρήστος Μαρίνος, Πάρης Μπακάλης (Πανθηραϊκός), Ηλίας Τσιλιγκίρης (Παναιγιάλειος), Βασίλης Αθανασόπουλος (Παναχαϊκή), Πάβλι Βαγκέλι, Φλόρενς Κέρι (ΑΕΛ Καλλονής), Θωμάς Παπαδόπουλος (Ζενές Ες), Γιάννης Σίμωσης (Ταμυναϊκός)

Χωρίς τίτλο

ΑΟ Ζευγολατιού

Προπονητής : Μιχάλης Βλάχος

1. Σταύρος Σκούρτης (Τ) από Παναιγιάλειο Κ19
2. Θέμης Τσέλιος (Τ) από ΑΕ Σπάρτη
3. Ανδρέας Ατματσίδης (Α) από Βύζαντα Μεγάρων
4. Δημήτρης Βελέντζας (Α)
5. Γιάννης Βιδάλης (Α) από ΑΕΚ Κ20
6. Παναγιώτης Καντιλιεράκης (Α) από Κόρινθο 2006
7. Χρήστος Καπουράνης (Α) από Ολυμπιακό Λαυρίου
8. Γιάννης Κουτσούμπελας (Α) από Ελλάς Βέλου
9. Αλέξης Παινέσης (Α)
10. Γιώργος Παππάς (Α) από Κόρινθο 2006
11. Γιάννης Σιγάλας (Α) από Ατρόμητο Πειραιά
12. Απόστολος Φυσαράκης (Α) από Ατρόμητο Πειραιά
13. Γιώργος Διαμαντόπουλος (Μ) από ΑΟ Λουτράκι
14. Παύλος Ευθυμιάδης (Μ) από Ατρόμητο Πειραιά
15. Ανδρέας Καλλίρης (Μ)
16. Γιώργος Κλαδάκης (Μ)
17. Παναγιώτης Μαλαχάτης (Μ)
18. Χέκτος Μπένζι (Μ)
19. Μικέλ Σενάι (Μ) από Ατρόμητο Πειραιά
20. Αλέξανδρος Καλλίρης (Ε)
21. Κώστας Καρβέλης (Ε) από Απόλλων Σμύρνης Κ19
22. Θανάσης Κορμαλής (Ε) από Αστέρα Μαγούλας
23. Χρήστος Ρήγας (Ε) από Καλαμάτα
24. Αποστόλης Χατζηστάμου (Ε) από ΑΟ Λουτράκι
25. Παύλος Χουσελάς (Ε)
26. Δημήτρης Χρυσαφίδης (Ε)

Αποχώρησαν : Μάκης Μητσόπουλος, Κώστας Γκαρμίρης (Ολυμπιακός Λουτρακίου), Πάρης Σπυρόπουλος (Κόρινθος 2006), Γιώργος Χατζησοφρωνίου (Ένωση Λέρνας), Κώστας Βελέντζας (Παννεμεατικός), Μάκης Μυργιώτης (Ένωση Λέρνας), Γιώργος Ξύδης, Φάνης Ζάρκος (Ελλάς Βέλου), Γιώργος Καραΐνδρος, Άγγελος Φωστέρης (Χαραυγιακός), ? Μπαλής, Σπύρος Αυγερινός, Σπύρος Κόντης (Ολυμπιακός Λουτρακίου), Ηλίας Γκολέμης (Κόρινθος 2006), Παναγιώτης Σπανίδης (επισ. ΑΟ Λουτράκι)

13901762_1215928931771107_343862964_o

ΑΟ Θήβας

Προπονητής : Γιώργος Λάμπρου

1. Γιώργος Μόνος (Τ) από ΑΕΚ Χαλκίδας
2. Γιώργος Φαλαγγίτης (Τ)
3. Ιάσονας Ξάνθος (Τ) από Λεβαδειακό Κ17
4. Νίκος Αργυρίου (Α) από Ιωνικό
5. Παναγιώτης Γεωργίου (Α) από Ελλήσποντο Νέας Λάμψακου
6. Νίκος Γκίκας (Α) από Αναγέννηση Σχηματαρίου
7. Τάσος Ελέζι (Α)
8. Νίκος Ευθυμίου (Α)
9. Νίκος Ευσταθίου (Α)
10. Σπύρος Κουτσούμπας (Α) από Οπούντιο Μαρτίνου
11. Θανάσης Τσατσαρώνης (Α) από ΑΟ Χαλκίς
12. Κώστας Βαρθαλάμης (Α)
13. Γιάννης Γκαράνης (Μ)
14. Κώστας Δέδες (Μ) από Οπούντιο Μαρτίνου
15. Κώστας Κοτώρος (Μ)
16. Κώστας Μαλισσόβας (Μ) από Ολυμπιακό Λαμίας
17. Βασίλης Μαυρόπουλος (Μ) από Παναιγιάλειο
18. Ρόβινσον Μπέκα (Μ) από Αμβρυσσέα Διστόμου
19. Σωτήρης Παναούλης (Μ)
20. Τάσος Χατζηλάμπρος (Μ)
21. Αριστομένης Γεωργίου (Ε)
22. Αχιλλέας Κατσογιάννης (Ε)
23. Βασίλης Μεταξούλης (Ε) από Αίολο Καρπενησίου
24. Κώστας Σπανός (Ε) από ΑΟ Χαλκίς
25. Παναγιώτης Στυλιανού (Ε) από Λεβαδειακό Κ17
26. Βασίλης Τσομπάνης (Ε)

Αποχώρησαν : Δημήτρης Βεζιρτζόγλου (ΑΕΚ Χαλκίδας), Κώστας Καραμπετιάν (ΑΟ Υπάτου), Φώτης Μακρής, Παναγιώτης Βρεττός (ΑΕΚ Χαλκίδας), Παναγιώτης Τσουπέης (ΑΠΚΟ Δροσιάς), Αλέξανδρος Μιχαλάς (ΑΟ Νέας Αρτάκης), Γιώργος Δούλος (Ηρακλής Ψαχνών), Παύλος Τσεκούρας (Απόλλων Παραλίας), Δημήτρης Γούλας (Αμβρυσσία Διστόμου)

photo

ΑΟ Λουτράκι

Προπονητής : Νίκος Μεσολόγγης

1. Αιμίλιος Βανδώρος (Τ) από Πανασπροπυργιακό/Δόξα
2. Ηλίας Διαμαντής (Τ)
3. Αλέξανδρος Διάσσινος (Τ) από Απόλλων Σμύρνης Κ19
4. Παναγιώτης Κιούλος (Τ)
5. Γιώργος Απαλός (Α)
6. Αποστολος Γέρου (Α)
7. Δημήτρης Μαυρέλης (Α)
8. Θεόδωρος Μπριλάκης (Α) από Ηρακλή Ψαχνών
9. Οδυσσέας Νικολάου (Α)
10. Γιώργος Παπαναστασίου (Α)
11. Μάριος Παππάς (Α)
12. Θεοφάνης Τσώκος (Α)
13. Γιώργος Βοϊδήλας (Μ)
14. Φίλιππος Γεωργούλιας (Μ)
15. Αλέξης Ζερβός (Μ)
16. Βασίλης Λάιος (Μ) από Δωτιέα Αγιάς
17. Θανάσης Μάγγος (Μ)
18. Κιρίλ Μπρεστοβίτσκι (Μ) από Μινιόρ Πέρνικ
19. Κώστας Παναγόπουλος (Μ)
20. Ηλίας Σιώκος (Μ)
21. Απόστολος Τσιώλης (Μ) από Πιερικό
22. Νίκος Χρυσαφίδης (Μ)
23. Κώστας Αποστολάκης (Ε)
24. Αλέξανδρος Βαλκάνος (Ε) από ΑΟ Χαλκίς
25. Δημήτρης Γκιζαριώτης (Ε)
26. Γιούρι Τανάκα (Ε) από Δωτιέα Αγιάς
27. Ηλίας Κωβαίος (Ε)
28. Νίκος Παπουτσής (Ε)
29. Νίκος Χουσελάς (Ε)

Αποχώρησαν : Ηλίας Νώτης (ΑΕ Ερμιονίδας), Τάσος Χουστουλάκης (Παναρκαδικός), Αποστόλης Χατζηστάμου (ΑΟ Ζευγολατιού), Δημήτρης Πετρίδης (ΑΕΚ Κ17), Στέλιος Καλογερής (Ισθμιακός), Χάρης Παναγιωτόπουλος (Αστέρας Δερβενίου), Μάριος Σελμανάι (ΑΕ Ερμιονίδας), Βασίλης Παπουτσής (Παναρκαδικός), Γιώργος Διαμαντόπουλος (ΑΟ Ζευγολατιού), Γιώργος Κασκαντάμης, Παναγιώτης Σπανίδης, Στάθης Λέκκας (Ισθμιακός), Στέλιος Τζερεμές (ΑΕΠ Βατολάκκου), Στάθης Δημάκης, Δημήτρης Χρυσαφίδης (ΑΟ Ζευγολατιού)

AOX-PROPONHSH-VASILIKO-KENTRIKH

ΑΟ Χαλκίς

Προπονητής : Τίμος Καβακάς

1. Θανάσης Κακαβάς (Τ)
2. Νίκος Μπαμπανιώτης (Τ) από Αχαρναϊκό
3. Δημήτρης Ντουμάνης (Τ)
4. Βασίλης Αναστασίου (Α) από Ταμυναϊκό
5. Κώστας Καραμπάς (Α)
6. Χρήστος Νόνης (Α) από Καλλιθέα
7. Γιάννης Στεργιανός (Α) από Πανσερραϊκό
8. Δημήτρης Τσατσαρής (Α)
9. Σπύρος Γκιτσάλης (Α)
10. Νίκος Λούγκος (Α) από Διγενή Οροκλίνης
11. Άντονι Εμέκα (Μ) από Αχαρναϊκό
12. Ανδρέας Κορνελάτος (Μ) από Ιάλυσο
13. Φάμπιο Μπαλού (Μ) από Λαμία
14. Βαγγέλος Ντελέκος (Μ)
15. Λάμπρος Πολίτης (Μ) από Απόλλων Σμύρνης
16. Χρήστος Πατσατζόγλου (Μ) από ΑΕΚ Χαλκίδας
17. Χρήστος Κανελλόπουλος (Ε) από Νίκη Βόλου
18. Καμίλ Κρολ (Ε)από Ζάκυνθο
19. Σταύρος Μήτκας (Ε) από Πανιώνιο
20. Λουΐς Μπεσού (Ε) από Ζακυνθιακό
21. Βαγγέλης Νικολόπουλος (Ε) από ΟΦΗ
22. Γιώργος Σκαθαρούδης (Ε) από Αναγέννηση Καρδίτσας
23. Κώστας Τιλιόπουλος (Ε) από ΑΟ Λεβάντε
24. Θεόφιλος Μπασινάς (Ε) από Ακαδημίες ΑΟΧ

Αποχώρησαν : Ανδρέας Μαρίνος (Ηρακλής Ψαχνών), Λευτέρης Στασινόπουλος (ΑΕ Ιστιαίας), Κώστας Κουμής (Προοδευτική), Αλέξανδρος Σεχολάρι (Ερμής Ζωνιανών), Νίκος Λειβαδίτης (δαν.Λήλαντα Βασιλικού), Άγγελος Σικαλιάς (Ιωνικός), Παναγιώτης Βρεττός (δαν. ΑΕΚ Χαλκίδας), Αλέξανδρος Βαλκάνος (ΑΟ Λουτράκι), Κώστας Σπανός (ΑΟ Θήβας), Δημήτρης Στασινόπουλος (Ολυμπιακός Βόλου), Δημήτρης Κουρουμπέτσης, Παναγιώτης Αχείμαστος (Πιερικός), Παναγιώτης Μπακομήτρος, Θανάσης Τσατσαρώνης (ΑΟ Θήβα), Κώστας Τσούπρος (Πανελευσινιακός), Νίκιτσα Κόσουτιτς, Γιώργος Λινάρδος, Ορέστης Μένκα (επισ. Καλλιθέα), Χρήστος Ντούρμας, Νίκος Σταματάκος

d2068540cf28e78a6fabe03e1f9a9729_L

Αστέρας Αμαλιάδας

Προπονητής : Αλέξης Γαβριλόπουλος

1. Μιχάλης Βλάχος (Τ)
2. Γιάννης Καλλιακμάνης (Τ) από Δόξα Μανωλάδας
3. Γιώργος Τσάμης (Τ) από Αναγέννηση Καρδίτσας
4. Θανάσης Αντωνόπουλος (Α)
5. Γιάννης Αποστολόπουλος (Α) από ΠΑΟ Βάρδας
6. Νίκος Δούλος (Α)
7. Άγγελος Μπαρδούσης (Α)
8. Παναγιώτης Μπουτσικάκης (Α)
9. Σωτήρης Νικολακόπουλος (Α) από Τέλλο Άγρα Γαργαλιάνων
10. Γιάννης Παρασκευόπουλος (Α)
11. Γιώργος Μπουρούκης (Α)
12. Αποστόλης Ηλίας (Α) από Κοζάνη
13. Τάσος Αθανασούλης (Μ)
14. Τάσος Γεωργακόπουλος (Μ) από ΑΠΟΚ Βελουχίου
15. Κώστας Γιαννόπουλος (Μ)
16. Γιάννης Κράγκαρης (Μ) από Ηλειακό Λεχαινών
17. Χαράλαμπος Μαρκόπουλος (Μ)
18. Γιώργος Μπαρμπαρούσης (Μ) από Δόξα Μανωλάδας
19. Νίκος Μπουζούρας (Μ) από Εθνικό Αγιονερίου
20. Δημήτρης Μπράβος (Μ)
21. Θανάσης Νικολόπουλος (Μ) από Δόξα Μανωλάδας
22. Βασίλης Πυλαρινός (Μ)
23. Μίλτος Μητρόπουλος (Μ) από Παναχαϊκή
24. Άγγελος Λόξας (Ε)
25. Αλέξανδρος Μελετίδης (Ε) από Δόξα Μανωλάδας
26. Χρήστος Μπουτσικάκης (Ε) από Ν.Κόροιβο Κατσαρού
27. Γιώργος Σταθάτος (Ε)

Αποχώρησαν : Ντένις Μενίκου (Αχαϊκή), Άγγελος Ζώντος (ΑΟ Χαβαρίου), Γιάννης Ντάβαρης (Πανηλειακός), Πέτρος Τσουκαλάς (Ηλειακός Λεχαινών), Νίκος Δόσης (ΑΟ Χαβαρίου), Ηλίας Νικολόπουλος (δαν. Εθνικό Αμπελόκαμπου), Στέλιος Κοκολάκης (Εθνικός Αμπελόκαμπου), Γιώργος Μαρίτσας (δαν.ΑΟ Χαβαρίου), Δημήτρης Κολοτούρος (Νίκη Τραγανού), Ανδρέας Αντωνόπουλος (Ατρόμητος Καβασίλων), Νίκος Βραχνής

13626360_1279674458724129_2945576665783909962_n

Αχαϊκή

Προπονητής : Μίλτος Γκόφας

1. Θανάσης Δρακόπουλος (Τ)
2. Γιάννης Δρόσος (Τ)
3. Κώστας Πάγκαλος (Τ)
4. Νίκος Αναγνωστόπουλος (Α) από Δόξα Μανωλάδας
5. Χρήστος Δριμάλας (Α) από Άρη Πατρών
6. Κώστας Μεντζελόπουλος (Α)
7. Γιώργος Ντάζος (Α)
8. Παναγιώτης Παπαδόπουλος (Α) από Δόξα Μανωλάδας
9. Γιώργος Πετρόπουλος (Α)
10. Χρήστος Στεφανόπουλος (Α)
11. Σπύρος Σωτηρόπουλος (Α) από Φλόγα Παλαιομάνινας
12. Ρίλντι Χαρίζι (Α) από Παναχαϊκή
13. Λεωνίδας Αγγελόπουλος (Μ)
14. Ιωακείμ Αποστολόπουλος (Μ) από ΑΟ Χαλκίς
15. Γιώργος Γεωργίου (Μ) ΑΟ Πολύτεκνος
16. Ηλίας Γεωργόπουλος (Μ)
17. Παναγιώτης Κωνσταντινόπουλος (Μ) από Παναιτωλικό
18. Ντένις Μενίκου (Μ) από Αστέρα Αμαλιάδας
19. Ηλίας Παπαδάτος (Μ)
20. Διονύσης Πλαστουργός (Μ) από ΑΕ Ερμιονίδας
21. Μάρκος Σπυρόπουλος (Μ) από Δόξα Παραλίας
22. Ανδρέας Αγγελόπουλος Ε από ΑΣ Άτλα
23. Τάσος Καρράς (Ε)
24. Λεωνίδας Κωστούλας (Ε) από Τύρναβο
25. Αντώνης Ρουμπάτος (Ε) από Παναχαϊκή
26. Ηλίας Μαντάς (Ε)

Αποχώρησαν : Παναγιώτης Δενδρινός (ΑΕ Μεσολογγίου), Άκης Κωστής (Τσικλητήρας Πύλου), Χρόνης Κατριμπούζας (Αστέρας Τσουκαλέικων), Γιώργος Λιάκος (Πανομβριακός), Δημήτρης Λιβάνης (Δόξα Μανωλάδας), Βασίλης Κολτσίδας (Δόξα Μανωλάδας), Παναγιώτης Νιφορόπουλος (Πανηλειακός), Ανδρέας Μαντάς (Διαγόρας Βραχνέικων), Κώστας Βαβάτσικος (Διαγόρας Βραχνέικων), Νίκος Τσίμπιτσης (Διαγόρας Βραχνέικων), Νίκος Αποσκίτης (Διαγόρας Βραχνέικων), Νίκος Τσολόπουλος (τέλος καριέρας), Αργύρης Σουρανής (δαν. Λέοντας Αλισσού)

doxa-axaikh-4

Δόξα Μεγαλόπολης

Προπονητής : Βασίλης Κούβαλης

1. Ηλίας Μακρυωνίτης (Τ) από Ηλυσιακό
2. Ρήγας Ρούτσης (Τ)
3. Κώστας Αθανασιάδης (Α)
4. Γιώργος Αλεξανδρής (Α)
5. Νίκος Αλεξανδρής (Α)
6. Παναγιώτης Αντωνάκας (Α)
7. Κώστας Βασιλείου (Α) από Αστέρα Βάρης
8. Δημήτρης Γιαννόπουλος (Α)
9. Κώστας Δημητρόπουλος (Α) από Πανιώνιο Μεγαλόπολης
10. Χρήστος Νάνος (Α)
11. Αποστόλης Παναγιωτόπουλος (Α)
12. Χρήστος Δρόσος (Μ)
13. Τάσος Κατσαρός (Μ)
14. Γιώργος Κούβαλης (Μ)
15. Δημήτρης Λυμπερόπουλος (Μ)
16. Νίκος Μάνιος (Μ) από Γλυκά Νερά
17. Όργκεστ Πέπα (Μ)
18. Κώστας Ασημακόπουλος (Ε) από Κεραυνό Καλλιμώκου
19. Θανάσης Ασημακόπουλος (Ε) από Κεραυνό Καλλιμώκου
20. Νίκος Λυμπερόπουλος (Ε)
21. Βασίλης Μαναριώτης (Ε) από Προοδευτική
22. Ανέστης Παναγιωτίδης (Ε) από Πιερικό
23. Γκέντιαν Πέπα (Ε)
24. Παναγιώτης Πρίκας (Ε) από Πανελευσινιακό Κ19

Αποχώρησαν : Χρήστος Τζιανής (Απόλλων Τυρού), Γιάννης Γιαννακούλιας (Κόρινθος 2006), Μίλτος Μοσχίδης (ΑΟ Σπερχόγειας), Σταύρος Δημητρέλης (Εθνικός Μελιγαλά), Δημήτρης Κοσκολός (Απόλλων Τυρού), Απόστολος Στρέμπας, Αντώνης Γκιώνης (Εθνικός Μελιγαλά), Γιάννης Κουρέτας (Πανιώνιος Μεγαλόπολης), Φλορίν Τρέτσα (Πανιώνιος Μεγαλόπολης), Κλέντι Ριπάι (Πανιώνιος Μεγαλόπολης)

14324476_1285561568120729_3810052603747200128_o

Παναργειακός

Προπονητής : Λουκάς Κούρος

1. Γιάννης Καρατάσος (Τ) από Ηρακλή Ψαχνών
2. Φίλιππος Σαχσανίδης (Τ) ως ελεύθερος
3. Λάμπρος Καρανάσιος (Α) από Αστέρα Δρεπανιακό
4. Απόστολος Παπαδόπουλος (Α) από ΑΕ Ηρακλείου
5. Βασίλης Πολιανίδης (Α) από Απόλλων Καλαμαριάς
6. Δημήτρης Σιάτρας (Α) από Οικονόμο Τσαριτσάνης
7. Σπύρος Φίλης (Α) από ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου
8. Κώστας Διγαλάκης (Μ) ως ελεύθερος
9. Τάσος Ζαρκάδας (Μ) από Παναιτωλικό Κ20
10. Παναγιώτης Καρέλης (Μ) από Ερμή Κιβερίου
11. Λευτέρης Καψιώχας (Μ) από Οικονόμο Τσαριτσάνης
12. Λάζαρος Κωστακιώτης (Μ) από ΑΕ Φαρκαδόνας
13. Θεόδωρος Φασούλης (Μ)
14. Χρήστος Φλεβάρης (Μ) από Ερμή Κιβερίου
15. Νίκος Χαρίτος (Μ)
16. Μάριος Αγγελόπουλος (Ε) από Παναρκαδικό
17. Πάρης Ανδριόπουλος (Ε) από ΑΕ Ερμιονίδας
18. Αινείας Καλογέρης (Ε) από ΑΕ Κηφισιά
19. Θανάσης Κυριακόπουλος (Ε) από ΠΑΣ Γιάννινα Κ20
20. Βασίλης Μηλιώτης (Ε)
21. Θανάσης Φωκαΐδης (Ε) από Εθνικό Νέου Κεραμιδίου

Αποχώρησαν : Ανδρέας Παπαϊωάννου (ΑΕ Ερμιονίδας), Ανδρέας Ηρακλής (Χανιά), Νίκος Κόκκαλης (Τσικλητήρας Πύλου), Χρήστος Πασχαλάκης (Ορφέας Ξάνθης), Φώτης Γεωργαντόπουλος (Παναχαϊκή), Γιώργος Κόλλιας (Ερμής Ζωνιανών), Δημήτρης Ρίζος, Γιώργος Γεωργίου, Πέταρ Γκάβριτς, Άρης Κολλαράς (επισ. Ξάνθη), Πέτρος Κοντεών (ΑΠΕ Λαγκαδά), Τσέικ Γκαντιάγκα, Γρηγόρης Ευθυμιάδης (Ολυμπιακός Βόλου), Αντώνης Λιόσης (Αστέρας Βλαχιώτη), Δημήτρης Παντελής (τέλος καριέρας), Μιράν Χόρβατ, Γιόρνταν Ετόφ (Λοκομοτίβ Γκόρνα), Βασίλης Μπούνας (Αστέρας Βλαχιώτη), Γιώργος Νικλητσιώτης (Νίκη Βόλου), Θεόδωρος Πούτσι, Γεράσιμος Πρίφτη, Γιώργος Τσόφλιος (Ιάλυσος Ρόδου)

paoermionida2

Παναρκαδικός

Προπονητής : Γιώργος Αντωνόπουλος

1. Κώστας Καπετάνος (Τ) δαν. από Αστέρα Τρίπολης
2. Δημήτρης Τσιώσης (Τ) από Αστέρα Τρίπολης Κ20
3. Σωτήρης Ψυχογιός (Τ)
4. Βαγγέλης Βουτσελάς (Α) δαν. Αστέρα Τρίπολης
5. Δημήτρης Κυριακόπουλος (Α)
6. Θεόδωρος Μπούτας (Α)
7. Χριστόφορος Ντούμπερετ (Α) Ίντερ Λειψίας
8. Γιώργος Καλύβας (Α) από Πανιώνιο Κ20
9. Άγγελος Ζήσης (Α) δαν. από Αστέρα Τρίπολης
10. Ειρηναίος Πετρόπουλος (Α)
11. Νίκος Χατζόπουλος (Α)
12. Γιώργος Αρδάμης (Μ)
13. Γιώργος Αρώνης (Μ)
14. Λάζαρος Βελισσάρης (Μ) δαν. από Αστέρα Τρίπολης
15. Παναγιώτης Γκρόσιος (Μ) δαν. από Αστέρα Τρίπολης
16. Δημοσθένης Δήμος (Μ)
17. Γιώργος Καδάς (Μ)
18. Σωτήρης Μέλλος (Μ)
19. Χρήστος Κατσικαδάς (Μ) δαν. από Αστέρα Τρίπολης
20. Γιώργος Μπίσσιας (Μ)
21. Χρήστος Σταθουλόπουλος (Μ)
22. Τάσος Χουστουλάκης (Μ) από ΑΟ Λουτράκι
23. Αλέξανδρος Ραχήμ (Ε) από Καλαμάτα
24. Γιώργος Καναβέτας (Ε) από Αστέρα Βάρης
25. Κώστος Κολλιόπουλος (Ε) από Πελλάνα
26. Βασίλης Παπουτσής (Ε) από ΑΟ Λουτράκι
27. Άρης Σαλαπάτας (Ε)
28. Παναγιώτης Σαλαπάτας (Ε)

Αποχώρησαν : Γιώργος Γεωργακόπουλος (Απόλλων Σμύρνης), Αποστόλης Γαρυφαλλόπουλος (Πανθρακικός), Κώστας Χρήστου (Προοδευτική), Βασίλης Ζαχαράκης (ΑΟ Καρδίας), Λεωνίδας Καστριτσέας (Απόλλων Παραλιμνίου), Γιώργος Μανέλης (τέλος καριέρας), Ανδρέας Μάνος, Αλέξανδρος Ντέβερος, Ζουρντέν Ασέν (επισ. Αστέρα Τρίπολης), Μανώλης Γογωνάς (επισ. Αστέρα Τρίπολης), Γιάννης Κώτσιρας (Αστέρας Τρίπολης), Μάριος Αγγελόπουλος (Παναργειακός), Βασίλης Μηλιώτης (επισ. Αστέρα Τρίπολης), Γιώργος Τσόφλιος (επισ. Αστέρα Τρίπολης)

3612834a0c3ad0468ab478a67027b2cb_L

Παναχαϊκή

Προπονητής : Σωκράτης Οφρυδόπουλος

1. Σπύρος Βρονταράς (Τ) από Νίκη Βόλου
2. Δημήτρης Ζιώγκας (Τ) από ΑΟ Γλυφάδας
3. Βασίλης Σούλης (Τ) από ΠΑΟ Βάρδας
4. Κώστας Χαλκιάς (Τ) ως ελεύθερος
5. Σωτήρης Αδαμόπουλος (Α)από Δόξα Μανωλάδας
6. Παναγιώτης Βλάχος (Α) από Κέρκυρα
7. Άγγελος Δημητρίου (Α) από ΑΕ Καραϊσκάκης
8. Ιωσήφ Λαμπρόπουλος (Α)
9. Διονύσης Μακρυδημήτρης (Α) από Αγροτικό Αστέρα
10. Σταύρος Σούλης (Α) από Δόξα Μανωλάδας
11. Θύμιος Αργυρόπουλος (Μ) από Δόξα Μανωλάδας
12. Αντώνης Βασιλείου (Μ) από ΑΕ Λεμεσού
13. Φώτης Γεωργαντόπουλος (Μ) από Παναργειακό
14. Παύλος Καθάριος (Μ) από Αγροτικό Αστέρα
15. Κώστας Κωνσταντινίδης (Μ) από ΠΑΟ Βάρδας
16. Νίκος Κωνσταντακόπουλος (Μ)
17. Νίκος Λουμπαρδέας (Μ) από ΠΑΟ Βάρδας
18. Αντώνης Μαστραντωνάκης (Μ)
19. Αλέξανδρος Μπιτσάκος (Μ) από Νίκη Βόλου
20. Γιώργος Παπαδόπουλος (Μ) από Διαγόρα Βραχνέικων
21. Δημήτρης Γκίνο (Μ) από Καλαμάτα
22. Δημήτρης Πατάπης (Μ) από Κεραυνό Αγ.Βασιλείου
23. Αντώνης Πιτταράς (Μ) από Ζάκυνθο
24. Δημήτρης Πολυχρόνης (Μ) από ΠΑΟ Βάρδας
25. Λυμπέρης Στεργίδης (Μ) από Απόλλων Σμύρνης
26. Ανδρέας Χούσα (Μ)
27. Γιώργος Φωτάκης (Μ) από Πανθρακικό
28. Βασίλης Αθανασόπουλος (Ε) από Αιολικό
29. Χρήστος Ελευθεριάδης (Ε) από Νίκη Βόλου
30. Παναγιώτης Μωραΐτης (Ε) από Παναιτωλικό Κ20
31. Δημήτρης Σιαλμάς (Ε) από Ακρόπολις 1919

Αποχώρησαν : Γιώργος Σαμπατάκος (Πανελευσινιακός), Νίκος Τρίγκας (Απόλλων Σμύρνης), Ρίλντι Χαρίζι (Αχαϊκή), Μίλτος Μητρόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Κώστας Χαρτσιάς (ΑΕ Καραϊσκάκη), Αντώνης Ρουμπάτος (Αχαϊκή), Βασίλης Μουκίδης (Αιγινιακός), Χρήστος Βορύλλας (Λαμία), Γιώργος Στρέζος (Παναιγιάλειος), Θανάσης Πινδώνης (Δόξα Δράμας), Κώστας Καπούταγλης (ΠΑΟ Βάρδας), Γιώργος Λαμπρόπουλος (ΑΕ Ιστιαίας)

ΑΧΑΙΚΗ- ΒΑΡΔΑ 1-2-1

ΠΑΟ Βάρδας

Προπονητής : Ηλίας Φωτόπουλος

1. Κώστας Καπούταγλης (Τ) από Παναχαϊκή
2. Θανάσης Κωνσταντινόπουλος (Τ)
3. Παναγιώτης Σκλαβενίτης (Τ)
4. Δημήτρης Αγουρίδης (Α)
5. Νίκος Ανδριέλος (Α)
6. Νίκος Βραχνής (Α) από Δόξα Μανωλάδας
7. Γιάννης Κασιώνης (Α) από Κεραυνό Αγ.Βασιλείου (δαν)
8. Περικλής Πολίτης (Α)
9. Ραφαήλ Σιδέρης (Α) από Παναχαϊκή
10. Λευτέρης Βατσής (Μ) από Δόξα Μανωλάδας
11. Θανάσης Καλογερόπουλος (Μ) από ΑΠΟ Κουρτεσίου
12. Θεόδωρος Καρούτης (Μ)
13. Δημήτρης Λούρμπας (Μ) δαν.από Αίαντα Γαστούνης
14. Δημήτρης Νικολόπουλος (Μ)
15. Νίκος Ντόμας (Μ)
16. Θανάσης Παλιάτσας (Μ) από ΑΕ Μεσολογγίου
17. Γιάννης Πασπαλιάρης (Μ) από ΑΕ Μεσολογγίου
18. Γιώργος Πολίτης (Μ)
19. Αλέξανδρος Σοφιανόπουλος (Μ)
20. Θανάσης Φωτόπουλος (Μ) από Διαγόρα Βραχνέικων
21. Ανδρέας Γούρμος (Ε) από Δόξα Μανωλάδας
22. Βασίλης Καζαντζής (Ε)
23. Θεόδωρος Σαμπανέι (Ε) από Ηλυσιακό

Αποχώρησαν : Δημήτρης Πολυχρόνης (Παναχαϊκή), Νίκος Λουμπαρδέας (Παναχαϊκή), Κώστας Κωνσταντινίδης (Παναχαϊκή), Βασίλης Σούλης (Παναχαϊκή), Ηλίας Παναγόπουλος (Τσικλητήρας Πύλου), Γιάννης Αποστολόπουλος (Αστέρας Αμαλιάδας), Γιάννης Σωτηρόπουλος (δαν.Δόξα Μανωλάδας), Ηλίας Παντελής (δαν.Προοδευτική Μανωλάδας), Στέφανος Γεράνιος, Βαγγέλης Γκάτσης (Ερμής Κιβερίου), Παναγιώτης Κακαφώνης (ΑΠΟ Κουρτεσίου)

14231922_1099423423445415_4899990335941699662_o

Τσικλητήρας Πύλου

Προπονητής : Νίκος Κακαλέτρης

1. Νίκος Κόκκαλης (Τ) από Παναργειακό
2. Χρήστος Παλιγγίνης (Τ) από Ιωνικό
3. Φώτης Μίντζηρας (Τ)
4. Κώστας Κακαλέτρης (Τ)
5. Μιχάλης Ζαχαρόπουλος (Α) από Παναιγιάλειο
6. Παναγιώτης Καραμπάς (Α) από Αστέρα Βάρης
7. Γιάννης Αγοραστός (Α) από Πανθηραϊκό
8. Άκης Κωστής (Α) από Αχαϊκή
9. Άγγελος Μπίζος (Α)
10. Ηλίας Παναγόπουλος (Α) από ΠΑΟ Βάρδας
11. Δημήτρης Ρούσσης (Α) από ΑΣ Ρόδου
12. Γιάννης Μακρής (Α) από Λεβαδειακό Κ20
13. Κώστας Σβίγγος (Μ) από Εθνικό Φιλιππιάδας
14. Νίκος Κερμενίδης (Μ) από Θεσπρωτό
15. Παναγιώτης Τσώνης (Μ)
16. Γιώργος Κυριαζόπουλος (Μ) από Δόξα Μανωλάδας
17. Σωτήρης Τσάτσος (Μ)
18. Φατιόν Χοτζάι (Μ)
19. Κέιντι Χίσα (Μ)
20. Γιώργος Γραμματικόπουλος (Ε)
21. Δημήτρης Μικελάτος (Ε)
22. Μπάμπης Πήλιος (Ε) από ΠΑΟ Κρουσώνα

Αποχώρησαν : Άγγελος Μπαστακός (Καλαμάτα), Ευθύμης Νάτσης (Καλαμάτα), Δημήτρης Ανταλής (Άγιος Ιερόθεος), Μάρκος Μουράτη (Άτταλος Ν.Πέραμου), Σάκης Γρηγορόπουλος, Ευθύμης Ντόσης (Καλαμάτα), Χρήστος Χονδρογιάννης (ΑΟ Παλαίρου), Πάνος Σίνος (Εθνικός Μελιγαλά), Θανάσης Δούνιας (τέλος καριέρας), Μετουσάι, Φώτης Διακουμής

Χωρίς τίτλο

Φωστήρας

Προπονητής : Βαγγέλης Σταυρακόπουλος

1. Βαγγέλης Μπαλασάκης (Τ) από Αιγινιακό
2. Γρηγόρης Βεζύρης (Τ)
3. Τάσος Κουρεπίνης (Τ) από Ηλυσιακό
4. Βασίλης Κουντουράς (Α) από Αετό Κορυδαλλού
5. Κώστας Παραράς (Α)
6. Δημήτρης Συκαράς (Α)
7. Δημήτρης Κοσμίδης Α(Α)
8. Κυριάκος Δημακάκος (Α) από Ιωνικό
9. Ηλίας Πέττας (Α) από ΑΟΤ Αλίμου
10. Ευθύμης Κοτίτσας (Α) από Νίκη Βόλου
11. Κώστας Κόπελας (Α)
12. Νίκος Μεντής (Α) από Κέρκυρα
13. Βασίλης Μιχελής (Α) από Ιωνικό
13. Πέτρος Καλημέρης (Μ)
14. Θωμάς Ντάφλας (Μ)
15. Σπύρος Δωροβίνης (Μ)
16. Άνχελο Μουσάι (Μ)
17. Κώστας Σκάρος (Μ)
18. Νίκος Μπούρας (Μ)
19. Βασίλης Κουτσούμπας (Ε)
20. Τανάς Λέσι (Ε) από Αετό Κορυδαλλού
21. Ματέο Κράσι (Ε) από Αετό Κορυδαλλού
22. Μάριος Μπιτσάνης (Ε) από Προοδευτική
23. Αλέξης Ταχματζίδης (Ε)
24. Γιώργος Ζαγοριανός (Ε)

Αποχώρησαν : Παύλος Λάσκαρης (Ηρακλής), Βασίλης Χαλκιάς (ΑΕ Κηφισιάς), Γιώργος Μαγγίνας (ΑΕ Κηφισιάς), Φώτης Καϊμακαμούδης (Εργοτέλης), Αλέξανδρος Μπότος (Τριγλία Ραφήνας), Θανάσης Γεροκωνσταντής (ΑΕ Ιστιαίας), Νίκος Στάμος (ΑΕ Μοσχάτου), Αλέξης Ντάλας (ΑΕΛ Καλλονής), Μπάμπης Σταμπούλογλου (Μανδραϊκός), Κώστας Βλάχος (Παναιγιάλειος), Σταύρος Μάναλης (Ολυμπιακός Βόλου), Ηλίας Ρόπας (Ηλυσιακός), Αλέξανδρος Βελέτης (ΑΕ Καραϊσκάκης), Μάριος Όγκμποε (ΟΦΗ), Γιάννης Γιώρας (Αιγάλεω), Βαρύτιμος Κουλακάρης, Ορέστης Νικολόπουλος (Ομόνοια Αραδίππου), Βασίλης Ποστόλης (Ολυμπιακός Αγ.Στεφάνου), Γιάννης Βασιλειάδης