DSCN4545Απομένουν 10 μέρες για την έναρξη του πρωταθλήματος της Α ΕΚΑΣΚΕΜ και ο ΑΟΚ Βέροιας συνεχίζει την προετοιμασία του με μια σειρά φιλικών αγώνων.

Μπορεί η ομάδα του Θωμά Τούσια να φαντάζει (και να είναι) ιδιαίτερα ενισχυμένη μεταγραφικά, ωστόσο σύμφωνα με το ρεπορτάζ του SportsUp, οι προσθήκες δεν έχουν ολοκληρωθεί!

Όπως προκύπτει, μέχρι το Σάββατο ο ΑΟΚ θα ανακοινώσει τη μεταγραφή δύο έμπειρων παικτών με θητεία στη Β Εθνική, που θα ανεβάσουν ακόμη περισσότερο το αγωνιστικό επίπεδο της ομάδας και θα τους καταστήσει (ήδη ήταν άλλωστε) το φαβορί για την άνοδο.

Ας θυμηθούμε το πρόγραμμα της σεζόν :

 
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας
08/10/16 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
08/10/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
08/10/16 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
08/10/16 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
08/10/16 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
08/10/16 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 2η Αγωνιστική
15/10/16 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
15/10/16 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
15/10/16 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
15/10/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
15/10/16 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
15/10/16 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 3η Αγωνιστική
22/10/16 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
22/10/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
22/10/16 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
22/10/16 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
22/10/16 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
22/10/16 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 4η Αγωνιστική
29/10/16 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
29/10/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
29/10/16 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
29/10/16 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
29/10/16 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
29/10/16 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 5η Αγωνιστική
05/11/16 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
05/11/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
05/11/16 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
05/11/16 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
05/11/16 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
05/11/16 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 6η Αγωνιστική
12/11/16 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
12/11/16 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
12/11/16 18:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
12/11/16 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
12/11/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
12/11/16 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 7η Αγωνιστική
19/11/16 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
19/11/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
19/11/16 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
19/11/16 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
19/11/16 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
19/11/16 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 8η Αγωνιστική
26/11/16 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
26/11/16 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
26/11/16 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
26/11/16 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
26/11/16 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
26/11/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 9η Αγωνιστική
03/12/16 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
03/12/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
03/12/16 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
03/12/16 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
03/12/16 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
03/12/16 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 10η Αγωνιστική
10/12/16 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
10/12/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
10/12/16 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
10/12/16 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
10/12/16 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
10/12/16 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 11η Αγωνιστική
17/12/16 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
17/12/16 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
17/12/16 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
17/12/16 20:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
17/12/16 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
17/12/16 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 12η Αγωνιστική
07/01/17 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
07/01/17 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
07/01/17 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
07/01/17 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
07/01/17 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
07/01/17 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 13η Αγωνιστική
14/01/17 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
14/01/17 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
14/01/17 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
14/01/17 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
14/01/17 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
14/01/17 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 14η Αγωνιστική
21/01/17 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
21/01/17 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
21/01/17 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
21/01/17 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
21/01/17 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
21/01/17 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 15η Αγωνιστική
28/01/17 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
28/01/17 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
28/01/17 20:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
28/01/17 20:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
28/01/17 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
28/01/17 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 16η Αγωνιστική
04/02/17 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
04/02/17 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
04/02/17 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
04/02/17 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
04/02/17 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
04/02/17 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 17η Αγωνιστική
11/02/17 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
11/02/17 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
11/02/17 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
11/02/17 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
11/02/17 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
11/02/17 20:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 18η Αγωνιστική
18/02/17 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
18/02/17 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
18/02/17 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
18/02/17 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
18/02/17 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
18/02/17 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 19η Αγωνιστική
04/03/17 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
04/03/17 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
04/03/17 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
04/03/17 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
04/03/17 20:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
04/03/17 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 20η Αγωνιστική
11/03/17 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
11/03/17 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
11/03/17 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
11/03/17 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
11/03/17 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
11/03/17 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 21η Αγωνιστική
18/03/17 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
18/03/17 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ
18/03/17 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
18/03/17 20:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ
18/03/17 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ
18/03/17 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο 22η Αγωνιστική
01/04/17 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
01/04/17 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
01/04/17 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
01/04/17 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
01/04/17 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟ
01/04/17 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ