klirosi-superleague-665x363H Super League ανακοίνωσε πριν λίγο το πρόγραμμα από την 7η ως την 15η αγωνιστική, με τις ημέρες και τις ώρες των αγώνων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα :

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής

Σάββατο 15/10/2016 16:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Σάββατο 15/10/2016 18:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 15/10/2016 20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 16/10/2016 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 16/10/2016 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Κυριακή 16/10/2016 18:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 16/10/2016 20:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

Δευτέρα 17/10/2016 19:30 Α.Ε.Λ. – Α.Ε.Κ.

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής

Σάββατο 22/10/2016 16:00 Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 22/10/2016 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 22/10/2016 20:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κυριακή 23/10/2016 16:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 23/10/2016 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 23/10/2016 18:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 23/10/2016 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Δευτέρα 24/10/2016 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής

Σάββατο 29/10/2016 15:00 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 29/10/2016 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ο.Κ.
Σάββατο 29/10/2016 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 30/10/2016 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 30/10/2016 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 30/10/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 30/10/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 31/10/2016 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής

Σάββατο 05/11/2016 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 05/11/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 05/11/2016 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή 06/11/2016 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 06/11/2016 17:15 Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ
Κυριακή 06/11/2016 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 06/11/2016 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 07/11/2016 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής

Σάββατο 19/11/2016 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο.Κ.
Σάββατο 19/11/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σάββατο 19/11/2016 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 20/11/2016 15:00 Α.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 20/11/2016 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 20/11/2016 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 20/11/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

Δευτέρα 21/11/2016 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής

Σάββατο 26/11/2016 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑ
Σάββατο 26/11/2016 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ.
Σάββατο 26/11/2016 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 27/11/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Κυριακή 27/11/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 27/11/2016 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 27/11/2016 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 28/11/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής

Σάββατο 03/12/2016 15:00 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 03/12/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 03/12/2016 19:30 Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.

Κυριακή 04/12/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 04/12/2016 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 04/12/2016 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 04/12/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ

Δευτέρα 05/12/2016 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής

Σάββατο 10/12/2016 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Σάββατο 10/12/2016 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ.
Σάββατο 10/12/2016 19:30 Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Κυριακή 11/12/2016 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 11/12/2016 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 11/12/2016 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο.Κ.
Κυριακή 11/12/2016 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 12/12/2016 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής

Σάββατο 17/12/2016 15:00 ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 17/12/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Σάββατο 17/12/2016 19:30 Α.Ο.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.

Κυριακή 18/12/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 18/12/2016 17:15 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 18/12/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 18/12/2016 19:30 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δευτέρα 19/12/2016 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ