Γ Εθνική (4ος όμιλος) Προοδευτική – Τριγλία Ραφήνας 3-1

Χωρίς τίτλοΠαρά την καλή της εμφάνιση η Τριγλία γνώρισε την ήττα στον Κορυδαλλό από την Προοδευτική με σκορ 3-1 και βυθίστηκε στην τελευταία θέση της βαθμολογίας με ένα μόλις βαθμό σε 6 παιχνίδια.

Όπως αναφέρει το irafina.gr, οι «βυσσινί» μπήκαν δυνατά στο ματς και κατάφεραν να προηγηθούν στο 10΄λεπτό με κεφαλιά του Μπεσού. Η απάντηση των φιλοξενούμενων ήρθε στο 20ο λεπτό με το Καλογιάννη, με τον Μπεσού στο 54ο λεπτό να κάνει και πάλι το 2-1.

Στα τελευταία λεπτά, οι φιλοξενούμενοι προσπάθησαν να πιέσουν, όμως ο Ζελέκου στις καθυστερήσεις διαμόρφωσε το τελικό 3-1.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Μπαντίκος, Κουσούρης, Καλαϊτζίδης, Ζίζηλας, Θεοδωράκης, Ξυγκάκης (52’ Πέππας), Ζελέκου, Μπελέρης, Μπεσού, Γιακούμπι ( 60΄Πέττας), Γκαιδατζής (54’ Αριανούτσος)

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Δήμιζας, Καμβύσης, Τσάγκαρης, Σαλταμάρας, Μπίρης, Παπασάββας, Νικολόπουλος, Μητσόπουλος (78’ Μέγας), Ποτουρίδης, Κότσι (68’ Παπαδόπουλος), Καλογιάννης (68’ Κλωνάρης)