soccer-tv-cameraΔείτε το σημερινό (26/11) τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας

09:45
Eurosport 2
ISU Grand Prix – NHK Trophy
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

11:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο κύπελλο
Winterberg, Germany

11:45
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Ρούκα

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι
3ες ελεύθερες δοκιμές

13:15
Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου: Παγκόσμιο κύπελλο
Ρούκα

13:30
Novasports 4HD
World Trophy
Yangzhou, Κίνα

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντινάμο Δρέσδης – Μπόχουμ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
La Liga

14:30
Eurosport 2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών
Τελικός

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

14:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι
Κατατακτήριες δοκιμές

15:00
www.sportsup.gr
LIVE η 11η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣ Ημαθίας

15:00
Eurosport 2
Βρετανικό πρωτάθλημα

15:00
Novasports 3HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Βέροια
Super League

15:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο κύπελλο
Winterberg, Germany

16:00
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Ρούκα

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Κροατία – Αργεντινή
Davis Cup

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Βέρντερ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Κολονία – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:45
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Ρούκα

17:00
Novasports 4HD
ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Δόξα Λευκάδας – Άρης
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Προμηθέας Πατρών – Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Κολοσσός – Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Κόροιβος – Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Σάντερλαντ
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Σπόρτινγκ Χιχόν
La Liga

17:15
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
Super League

18:10
Novasports 3HD
Μονακό – Μαρσέιγ
Ligue 1

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Τορίνο – Κιέβο
Serie A

19:00
FOX Sports
Northwestern Wildcats – Illinois Fighting Illini
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Stoiximan.gr Basket League

19:15
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Τότεναμ
Premier League

19:30
Novasports 2HD
ΑΕΚ – Πλατανιάς
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Λεγκανές
La Liga

20:15
Novasports 3HD
Μποαβίστα – Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:30
Eurosport 2
Revolution series
Manchester, United Kingdom

21:00
Novasports 1HD
Ναντ – Λιλ
Ligue 1

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Έμπολι – Μίλαν
Serie A

21:45
Eurosport 1
Γαλλία – Νέα Ζηλανδία
Φιλικός αγώνας

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Βαλένθια
La Liga

22:00
Eurosport 2
Βρετανικό πρωτάθλημα

22:30
Novasports 3HD
Μπελενένσες – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30
FOX Sports
Iowa State Cyclones – West Virginia Mountaineers
NCAA

02:00
FOX Sports
Toronto Maple Leafs – Washington Capitals
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Σαν Αντόνιο Σπερς
ΝΒΑ