Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Διάφορα

Κυριακή 4/12 – Οι μεταδόσεις της TV και το LIVE του SportsUp από τη Γ Εθνική

cam9Δείτε το σημερινό (4/12) τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:45
Eurosport 2
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Val d’Isère, France

11:00
Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου: Παγκόσμιο κύπελλο
Λίλεχαμερ

12:15
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Έστερσουντ

13:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Αβελίνο – Βενέτσια
Serie A

13:00
Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου: Παγκόσμιο κύπελλο
Λίλεχαμερ

13:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Γκαζιάντεπ – Αναντολού Εφές
Super League Τουρκίας

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Θέλτα
Liga Endesa

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μίλαν – Κροτόνε
Serie A

13:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπέτις – Μπασκόνια
Liga Endesa

13:45
Eurosport 2
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Val d’Isère, France

14:15
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Έστερσουντ

14:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άουε – Στουτγάρδη
Bundesliga 2

15:00
www.sportsup.gr
LIVE η 11η αγωνιστική στη Γ Εθνική

15:00
Eurosport 2
Βρετανικό πρωτάθλημα
Τελικός

15:00
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Λίλεχαμερ

15:00
Novasports 2HD
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός
Super League

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ – Λίβερπουλ
Premier League

15:45
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Klingenthal, Germany

16:00
Novasports 5HD
ΠΑΟΚ – Ηρακλής
Volley League

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Πεσκάρα – Κάλιαρι
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σασουόλο – Έμπολι
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Σαμπντόρια – Τορίνο
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Λάτσιο – Ρόμα
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντάρμσταντ – Αμβούργο
Bundesliga

17:00
Novasports 4HD
Μπόλτον – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Κύπελλο Αγγλίας

17:15
Novasports 3HD
ΑΕΛ – Ατρόμητος
Super League

17:15
Novasports 2HD
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Έιμπαρ
Liga Endesa

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

18:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Μπίβερ Κρικ

18:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άουγκσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μόντσα – Πιατσέντζα
SuperLega

19:30
Novasports 1HD
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Λας Πάλμας
Liga Endesa

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σπόρτινγκ Χιχόν – Οσασούνα
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Μπαρτσελόνα – Γκραν Κανάρια
Liga Endesa

19:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Λέικ Λουίζ

21:00
Eurosport 2
Βρετανικό πρωτάθλημα
Τελικός

21:30
Eurosport 1
Βρετανικό πρωτάθλημα
Τελικός

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Φιορεντίνα – Παλέρμο
Serie A

21:45
Novasports 2HD
Νις – Τουλούζ
Ligue 1

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Μάλαγα
Liga Endesa

22:15
Novasports 3HD
Γκιμαράες – Ντεπορτίβο Τσάβες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:45
Eurosport 1
Βρετανικό πρωτάθλημα

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντιτρόιτ Πίστονς – Ορλάντο Μάτζικ
ΝΒΑ

03:30
FOX Sports
Seattle Seahawks – Carolina Panthers
NFL