Κατηγορίες
Διάφορα

Σάββατο 10/12 – Το πλούσιο τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας

cam3Δείτε το σημερινό (10/12) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Sestriere, Italy

12:00
Eurosport 2
Cross country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Davos, Switzerland

12:30
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Pokljuka, Slovenia

13:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Val d’Isère, France

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπόχουμ – Μόναχο 1860
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Οσασούνα – Μπαρτσελόνα
La Liga

14:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Sestriere, Italy

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Έβερτον
Premier League

15:00
ΕΡΤ3
Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας
Football League

15:00
Novasports 3HD
Αστέρας Τρίπολης – Βέροια
Super League

15:15
Eurosport 2
Cross country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Davos, Switzerland

15:30
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Pokljuka, Slovenia

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Αμβούργο – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Lillehammer, Norway

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Φράιμπουργκ – Ντάρμσταντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Ίνγκολσταντ – Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κολονία – Ντόρτμουντ
Bundesliga

17:00
Novasports 2HD
Κολοσσός – Απόλλων Πατρών
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 5HD
Άρης – Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Δόξα Λευκάδας – Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Προμηθέας Πατρών – ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Κόροιβος – Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

17:15
Novasports 1HD
Ξάνθη – ΑΕΛ
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ – Βαλένθια
La Liga

17:45
Eurosport 2
ISU Grand Prix Final
Marseille, France

18:00
Novasports 4HD
Κηφισιά – Ολυμπιακός
Volley League

18:00
Novasports 3HD
Μπορντό – Μονακό
Ligue 1

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κροτόνε – Πεσκάρα
Serie A

19:30
Novasports 2HD
ΑΕΚ – Λεβαδειακός
Super League

19:30
Novasports 5HD
Σόλνοκ – Ολυμπιακός
Champions League

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα – Βέρντερ
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λας Πάλμας – Λεγκανές
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

20:00
Eurosport 2
ISU Grand Prix Final
Marseille, France

20:00
FOX Sports
Philadelphia Flyers – Dallas Stars
NHL

20:15
Novasports 3HD
Ντεπορτίβο Τσάβες – Μορεϊρένσε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00
Novasports 5HD
ITTF Grand Finals
Άνδρες, ημιτελικά

21:00
Novasports 1HD
Λιλ – Μονπελιέ
Ligue 1

21:30
Eurosport 1
Six-day
Amsterdam, Netherlands

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Σαμπντόρια – Λάτσιο
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
La Liga

22:30
Novasports 3HD
Μποαβίστα – Γκιμαράες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00
FOX Sports
Los Angeles Kings – Ottawa Senators
NHL

00:15
COSMOTE SPORT 4 HD
Duke – UNLV
NCAA

01:30
ΕΡΤ1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα 25άρας
Γουίντσορ, Καναδάς – 5η ημέρα

03:00
Eurosport 1
Toronto FC – Seattle Sounders
MLS

03:00
FOX Sports
Sailing World Cup 2016
Melbourne Day 2

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Σικάγο Μπουλς – Μαϊάμι Χιτ
ΝΒΑ