Πέρασε από την Κρήτη! (photos+vid)

poa-ethnikos-13Ένα ημίχρονο δεν ήταν αρκετό για τον Ατσαλένιο ο οποίος γνώρισε την εντός έδρας ήττα από τον Εθνικό με 1-2 στο πλαίσιο της 14ης εξ΄ αναβολής αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής. Δοκάρι για τους γηπεδούχους στις καθυστερήσεις με τον Χατζηανδρέου.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με τις δύο ομάδες να μπαίνουν νωθρά και να μην καταφέρνουν να δημιουργήσουν κάποια καλή στιγμή προς τις αντίπαλες εστίες. Όσο περνούσε η ώρα οι φιλοξενούμενοι ανέβαζαν την πίεση τους και είχαν την πρωτοβουλία των κινήσεων.

το φιλμ της αναμέτρησης στο grandsport.gr

Ατσαλένιος: Γιαγκιόζης, Γενιτσαρίδης, Ρουμπάκης, Χαρίτος, Αραβιάκης, Σταθόγλου, Βρετός, Χατζηανδρέου, Αμπντουραχμάνι, Μπουτσάκης(72΄ Πετράς), Σακλαμάκης(87΄ Γιαννόπουλος)

Εθνικός: Βουτσινάς, Στασίνος, Γερόλυμος, Βενέτης, Στρατάκης, Μαρτίνος, Κομνηνός(73΄ Φύτρος), Κατίδης, Μάναλης(90΄ Πασσάς), Λεωνιδόπουλος, Παυλάκης(35΄ Χατζησάββας)