Τους διαιτητές, τους βοηθούς αλλά και τους παρατηρητές των αγώνων σε Α1, Α2 και Β Ερασιτεχνική ανακοίνωσε σήμερα (9/2) η ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά οι ορισμοί :

Σάββατο 4/2

Α1 Ερασιτεχνική

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.30 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΑΧΟΥ 15.30 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ – ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Β Ερασιτεχνική

ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 15.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – Αγρ.Αστ.Πλατεος
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 15.30 Ερμης Τριλοφου – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

Κυριακή 12/2

Α2 Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.30 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α2 Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-

ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ