Τους διαιτητές και τους βοηθούς των αγώνων σε Α1, A2, B και Γ Ερασιτεχνική ανακοίνωσε σήμερα (3/3) η ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά οι ορισμοί :

Σάββατο 4/3

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΒΕΡΓΙΝΑΣ 15.30 ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.30 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.30 ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.30 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 15.30 ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΥΚΙΑΣ 15.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Κυριακή 5/3

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (1ος όμιλος)

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΗΣΙΟΥ 15.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (2ος όμιλος)

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 15.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.30 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 10.30 ΑΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 10.30 ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 10.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΠΑΛΑΣΙΔΕΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡ