Ανακοινώθηκαν πριν λίγη ώρα οι διαιτητές και βοηθοί του Μεγάλου Τελικού του Κυπέλλου Ημαθίας αλλά και των αγώνων πρωταθλήματος του Σαββατοκύριακου 11&12/3.

Αναλυτικά :

Σάββατο 11/3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

15.30 ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Κυριακή  12/3

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 16.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΕΣΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 16.00 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.00 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ 16.00 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡ

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 10.30 ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΦΗΚΙΑΣ 10.30 ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΛΑΣΙΔΕΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ