Κατηγορίες
Διάφορα

Σάββατο 11/3 – Η LIVE κάλυψη του τελικού του Κυπέλλου Ημαθίας και οι 20 τηλεοπτικές μεταδόσεις

Δείτε το σημερινό (11/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:00
Eurosport 1
Superbike: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Buriram, Thailand

12:00
Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

12:30
ΕΡΤ2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Αεροβόλο πιστόλι 10μ. γυναικών

13:00
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Kontiolahti, Finland

13:45
Eurosport 1
Cross country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ανόβερο – Μόναχο 1860
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Σπόρτινγκ Χιχόν
La Liga

14:15
Novasports 1HD
Μίντλεσμπρο – Μάντσεστερ Σίτι
Κύπελλο Αγγλίας

14:45
Eurosport 2
Tirreno Adriatico
Ιταλία

15:00
www.sportsup.gr
LIVE ο τελικός του Κυπέλλου Ημαθίας

15:00
ΕΡΤ3
Παναιγιάλειος – Απόλλων Σμύρνης
Stoiximan.gr Football League

15:00
Novasports 3HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
Super League

15:45
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Kontiolahti, Finland

16:00
Novasports 4HD
Ρέθυμνο – ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Λειψία – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα – Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντάρμσταντ – Μάιντς
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπάγερν Μονάχου – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

17:00
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

17:00
Novasports 2HD
Άρης – Δόξα Λευκάδας
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Τρίκαλα – Προμηθέας Πατρών
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Κύμη – Κολοσσός
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Novasports 2HD
Λαύριο – Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Σεβίλλη – Λεγκανές
La Liga

17:15
Novasports 1HD
Πανιώνιος – ΑΕΛ
Super League

17:30
Eurosport 2
Paris-Nice
Γαλλία

17:45
Novasports 3HD
Μονακό – Μπορντό
Ligue 1

18:00
Novasports 5HD
Ολυμπιακός – Πάντοβα
LEN Euroleague

18:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Βέσπρεμ – Φλένσμπουργκ
Champions League

19:00
FOX Sports
Καναδάς – Κολομβία
World Baseball Classic

19:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Squaw Valley, USA

19:30
Novasports 2HD
Ηρακλής – Παναθηναϊκός
Super League

19:30
Novasports 1HD
Άρσεναλ – Λίνκολν
Κύπελλο Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα – Αλαβές
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ίνγκολσταντ – Κολονία
Bundesliga

20:00
Novasports 4HD
Final Fight Championship
Greece Vs Rest of the World

20:15
Novasports 3HD
Ντεπορτίβο Τσάβες – Μπράγκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00
Novasports 5HD
Γκινγκάμπ – Μπαστιά
Ligue 1

21:00
Eurosport 2
The Players Championship
Llandudno, Wales

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters
Indian Wells

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Τζένοα – Σαμπντόρια
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

22:30
Novasports 1HD
Τοντέλα – Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Squaw Valley, USA

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντιτρόιτ Πίστονς – Νιου Γιορκ Νικς
ΝΒΑ

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Σαν Αντόνιο Σπερς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
ΝΒΑ