Ανακοινώθηκαν πριν λίγη ώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων σε Α1, Α2, Β και Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά :

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 22η αγωνιστική

ΒΕΡΓΙΝΑΣ 16.00 ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 16.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 18η αγωνιστική

ΠΛΑΤΕΟΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΥΚΙΑΣ 16.00 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Κυριακή 19/3

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 19η αγωνιστική

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΝΗΣΙΟΥ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡ

ΣΧΟΙΝΑ 16.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 16.00 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 21η αγωνιστική

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 10.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓKΙΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 16.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ – ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ 16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3η αγωνιστική

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 10.30 ΑΙΑΣ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 10.30 ΠΑΛΑΣΙΔΕΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΖΗΣΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ