Δείτε το σημερινό (19/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:30
ΕΡΤ1
Διεθνής Ημιμαραθώνιος Αθήνας

09:30
FOX Sports
Dragons – Sharks
NRL

12:00
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

13:00
Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Schonach, Germany

13:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Πέζαρο – Ρέτζο Εμίλια
Serie A

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγκανές – Μάλαγα
La Liga

13:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Τζουβεντούτ – Μπαρτσελόνα
Liga Endesa

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Έμπολι – Νάπολι
Serie A

14:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μίντλεσμπρο – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

14:15
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

14:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Καρλσρούη – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga 2

14:30
www.sportsup.gr
LIVE η Football League και η Γ Εθνική

15:00
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Vikersund, Norway

15:00
ΕΡΤ3
ΑΕΛ Καλλονής – Άρης
Stoiximan.gr Football League

15:00
Novasports 2HD
ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Σαμπντόρια – Γιουβέντους
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κροτόνε – Φιορεντίνα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κάλιαρι – Λάτσιο
Serie A

16:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Σαουθάμπτον
Premier League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Σάλκε
Bundesliga

16:45
Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Schonach, Germany

17:00
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Aspen, USA

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλλη
La Liga

17:15
Novasports 3HD
Ξάνθη – Λεβαδειακός
Super League

17:15
Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

17:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

18:00
ΕΡΤ2
Κηφισιά – Ολυμπιακός
Final-4 Κυπέλλου – Τελικός

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ
Premier League

18:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

18:45
Eurosport 2
Cross country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Quebec, Canada

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Φιλαδέλφια 76ερς – Μπόστον Σέλτικς
ΝΒΑ

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ουντινέζε – Παλέρμο
Serie A

19:00
FOX Sports
Pittsburgh Penguins – Florida Panthers
NHL

19:15
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Aspen, USA

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Θέλτα
La Liga

19:30
Novasports 1HD
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Τενερίφη – Βαλένθια
Liga Endesa

20:00
Novasports 2HD
Πόρτο – Σετούμπαλ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00
Eurosport 2
Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Αργεντινή

21:30
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Phoenix Camping World 500

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπρέσια – Βαρέζε
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Βαλένθια
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα – Σασουόλο
Serie A

22:00
Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters
Indian Wells, τελικός

22:15
Novasports 3HD
Γκιμαράες – Ρίο Άβε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ντιτρόιτ Πίστονς – Φίνιξ Σανς
ΝΒΑ

23:00
FOX Sports
Winnipeg Jets – Minnesota Wild
NHL

01:00
Eurosport 2
Seattle Sounders – New York Red Bulls
MLS