Ανακοινώθηκαν πριν λίγη ώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων σε Α1, Α2, και Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά :

Σάββατο 1/4

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 24η αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.30 ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.30 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΒΕΡΓΙΝΑΣ 16.30 ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 16.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 16.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Κυριακή 2/4

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 20η αγωνιστική

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 16.30 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.30 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΕΣΗΣ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 23η αγωνιστική

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.30 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΖΗΣΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΣ 16.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.30 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5η αγωνιστική

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 10.30 ΑΙΑΣ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 10.30 ΠΑΛΑΣΙΔΕΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΦΗΚΙΑΣ 10.30 ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ