Ανακοινώθηκαν πριν λίγη ώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων σε Α1, Α2, και Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας.

Αναλυτικά :

Σάββατο 22/4

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 26η αγωνιστική

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 16.30 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 16.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.30 ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.30 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 16.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Κυριακή 23/4

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 22η αγωνιστική

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 16.30 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ Γ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 16.30 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 25η αγωνιστική

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΣ 16.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΖΗΣΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.30 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ 16.30 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 8η αγωνιστική

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡ

ΣΦΗΚΙΑΣ 10.30 ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 10.30 ΠΑΛΑΣΙΔΕΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΙΜΟΥ ΒΑΙΑ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ