1η αγωνιστική (01/10 – 16.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Αετός Ορφανού
Καβάλα – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προσκηνυτών
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

2η αγωνιστική (08/10 – 16.00)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Προσκηνυτών

3η αγωνιστική (15/10 – 16.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκηνυτών – Άρης Αβάτου

4η αγωνιστική (22/10 – 16.00)
Καβάλα – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ελπίδα Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκηνυτών
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

5η αγωνιστική (05/11 – 15.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης
Ελπίδα Σκουτάρεως – Καβάλα
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Δόξα Προσκηνυτών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου

6η αγωνιστική (12/11 – 15.00)
Ελπίδα Σκουτάρεως – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Καβάλα – Δόξα Προσκηνυτών
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Άρης Αβάτου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

7η αγωνιστική (19/11 – 15.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Προσκηνυτών – Ελπίδα Σκουτάρεως
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Καβάλα
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

8η αγωνιστική (03/12 – 15.00)
Δόξα Προσκηνυτών – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σκουτάρεως – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

9η αγωνιστική (10/12 – 15.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού – Δόξα Προσκηνυτών
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σκουτάρεως
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Καβάλα

10η αγωνιστική (17/12 – 15.00)
Αετός Ορφανού – ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Προσκηνυτών – Νέστος Χρυσούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα

11η αγωνιστική (07/01/2018 – 15.00)
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Άρης Αβάτου
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Προσκηνυτών
Καβάλα – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σκουτάρεως