[Γ Εθνική, 2ος όμιλος] Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης 0-1 (photos)

Δεν τα κατάφερε ο Σκουφάς, στο Δημοτικό Στάδιο, γνωρίζοντας την ήττα από τον Τηλυκράτη με 0-1

Χάρη σε ένα γκολ του Γραμματικόπουλου στο 12ο λεπτό, ο Τηλυκράτης πέρασε από το Δημοτικό Στάδιο Άρτας, επικρατώντας του Σκουφά, με 0-1. Οι δύο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο με τους φιλοξενούμενους να είναι ανώτεροι στο πρώτο μέρος, και το Σκουφά να κυριαρχεί στο δεύτερο μισό, χωρίς όμως να μπορεί να σκοράρει. Η πρώτη φάση του ματς ανήκε στο Σκουφά, με τον Ασπροποταμίτη να σουτάρει, και τον Καραγκούνη να μπλοκάρει εύκολα.

το φιλμ της αναμέτρησης και φωτογραφίες στο artagoal.gr

Σκουφάς Κομποτίου (Μαγκάκης) : Παπαχρήστος, Καλπακούλας, Χρηστογιάννης, Σχισμένος, Πέτσας, Βερλέκης, Παππάς, Ασπρποταμίτης, Σταμούλης (83′ Θεοδωρής), Νταλάκας (77′ Δήμος), Παρράς (46′ Παπαγιάννης)

Τηλυκράτης (Παντζιαράς) : Καραγκούνης, Τσελάι (68′ Βρεττός), Καταγής, Παναγιωτόπουλος, Ιασωνίδης, Πετράκος, Περιστέρης (76′ Βασίλας), Φέτσης, Γραμματικόπουλος, Γκίκα (85′ Καταγής Γ.), Καλογερής (62′ Κτενάς)