Ανακοινώθηκαν πριν λίγη ώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της σε Α1, Α2, Β και Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Ημαθίας για το Σαββατοκύριακο 11 και 12/11.

Αναλυτικά :

Σάββατο 11/11

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (8η αγωνιστική)

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 15.00 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΡΑΧΟΥ 15.00 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (3η αγωνιστική)

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.00 ΛΕΥΚΑΔΙΑ – ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Κυριακή 12/11

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.00 Ολυμπιακος Λουτρου – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 Αγρ.Αστ.Πλατεος – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (3η αγωνιστική)

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 10.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – Πο Ξεχασμενης
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ