Αποχώρησε η φιλοξενούμενη ομάδα για τις αποφάσεις των διαιτητών! Τι γράφει το φύλλο αγώνα

Στον Εύοσμο, ο Αίολος Ευόσμου 2014 ενώ ήταν μπροστά με σκορ 2-0 απέναντι στη Δάφνη Ακροποτάμου, η αναμέτρηση αυτή διεκόπη, λόγω αποχώρησης της φιλοξενούμενης ομάδας.

Όπως θα διαβάσετε από το φύλλο αγώνα που παρουσιάζει το goalpress.gr, η Δάφνη έφυγε διαμαρτυρόμενη εντόνως για τις αποφάσεις του διαιτητικού τρίου.

Διαβάστε τις παρατηρήσεις του διαιτητή του αγώνα κ. Κύρκου (βοηθοί Μπάτσιος & Αχμετσίκ):

«Στο 34ο λεπτό του αγώνα, αποχώρησε η φιλοξενούμενη ομάδα από το γήπεδο.

Στο ίδιο λεπτό εισήλθαν και οπαδοί της φιλοξενούμενης ομάδας με αποτέλεσμα να με εξυβρίζουν μέχρι την είσοδό μου στο γραφείο των διαιτητών. Στο ίδιο λεπτό, ο ποδοσφαιριστής της φιλοξενούμενης ομάδας με το Νο8 ΚΑΖΑΝΑΣ Α. με χαρακτήρισε «Μ..κα, γ… μένο α…ίδι και κινήθηκε εναντίον της τριάδας των διαιτητών.

Αμέσως μετά ο ποδοσφαιριστής της φιλοξενούμενης ομάδας με το Νο2 ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Β. και επίσης ο αρχηγός της ομάδας ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Γ. με ακατανόμαστα λόγια όπως γ..ιέται η μάνα σου, να ψοφίσει.

Επίσης στον αγωνιστικό χώρο έμειναν οι γηπεδούχοι, το σκορ στο 34ο λεπτό ήταν 2-0».