Tο SportsUp σας συγκεντρώνει τα ρεπορτάζ όλων των αγώνων της Γ Εθνικής σε μία ανάρτηση!

Πατήστε πάνω στα link που υπάρχουν στα δεξιά κάθε αναμέτρησης για να οδηγηθείτε στο αντίστοιχο ρεπορτάζ.

Όλες οι βαθμολογίες της Γ Εθνικής ΕΔΩ

1ος όμιλος (16η αγωνιστική)

Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Διδυμότειχου  5-0 —> evros-news
Καβάλα-Ελπίδα Σκουτάρεως  0-2 —> serressport
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  1-3 —> dramagoal
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Δόξα Προσκυνητών  1-0 —> paratiritis-news
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου  0-1 —> proininews
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού  1-0 —> serressport

2ος όμιλος (23η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-ΦΑΣ Νάουσα  ΑΝΑΒΟΛΗ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας  2-2 —> sportsup
Καμπανιακός-Μακεδονικός  0-2 —> erasitexnika
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕ Καρίτσας  2-0 —> katerinisport
Ηρακλής-ΑΟ Καρδίας  2-1 —> sportsup
Πιερικός-Εδεσσαϊκός  1-1 —> pieriasport
ΑΠΕ Λαγκαδά-Κιλκισιακός  ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Φίλιππος Αλεξάνδρειας

3ος όμιλος (19η αγωνιστική)

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα  2-1 —> corfusports
Τηλυκράτης-Πανλευκάδιος  0-0 —> sportime24
Νέος Αμφίλοχος-Εθνικός Φιλιππιάδας  3-0 —> e-maistros
Ερμής Αμυνταίου-Αστέρας Παραποτάμου  5-1 —> e-ptolemeos
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Δόξα Κρανούλας  0-0 —> top-sport
Θεσπρωτός-Καστοριά  0-3 α.α.
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

4ος όμιλος (19η αγωνιστική)

Βόλος ΝΠΣ-Νίκη Βόλου  1-1  —> sportsup
Αστέρας Ιτέας-ΑΠΟΚ Βελούχι  6-2 —> ΕΔΩ
Αμβυσσεάς Διστόμου-ΑΟ Θήβα  2-1 —> stereasports
Ρήγας Φεραίος-ΓΣ Αλμυρού  2-1 —> mousikovagoni
Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων  1-0 —> goalpost
Οπούντιος Μαρτίνου-Διγενής Νεοχωρίου  1-2 —> trikalascore
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

5ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Τσικλητήρας-Αστέρας Αμαλιάδας  1-1 —> sport365
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη  2-1 —> sport365
ΑΣ Λεωνίδιο-Διαγόρας Βραχνεΐκων  0-0 —>
Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας  0-1 —> ioniansports
Αχαϊκή-Παναρκαδικός  1-1 —> arcadiasports
Πανηλειακός-Παλληξουριακός  1-1 —> iliaoikonomia

6ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΑΠΟ Κερατσίνι-Διαγόρας Ρόδου  1-0 —> xxsports
Ιάλυσος-Ιωνικός  1-1 —> xxsports
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Λουτράκι  1-0 —> stoplekto
Προοδευτική-Πέλοπας Κιάτου  3-2 —> stoplekto
Ασπρόπυργος-Εθνικός  2-0 —> stoplekto
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

7ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΑΕ Ερμιονίδας-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  2-1 —> sport.argonafplia
Ερμής Κιβερίου-ΑΟ Χαλκίς  4-0 —> sport.argonafplia
Αήττητος Σπάτων-Παναργειακός  4-0 —> irafina
Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός  1-4 —>starsports
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας  0-0 —> sportlesvos
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

8ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Ηρόδοτος-Ερμής Ζωνιανών  2-0 —> rethymnosports
ΑΟ Παλαιοχώρας-Άγιος Ιερόθεος  2-0 —> athlitiko
Αιγάλεω-Ηλυσιακός  1-1 —> stoplekto
Φωστήρας-ΟΦ Ιεράπετρας  1-0 —> stoplekto
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ατσαλένιος  3-0 —> rethymnosports
Ρεπό: ΑΕ Κηφισιάς