Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Δευτέρα 12/2 – Οι μεταδόσεις των Χειμερινών Ολυμπιακών Αγώνων και το ΠΑΟΚ vs ΑΕΛ

Δείτε το σημερινό (12/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

06:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Γιγαντιαίο σλάλομ γυναικών – Τελικός

09:30
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Ελβετία – Ιαπωνία (γυναίκες)

12:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
10 χλμ καταδίωξη γυναικών

12:05
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
10 χλμ καταδίωξη γυναικών

12:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ
Απλό γυναικών – 1ος γύρος

13:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ
Απλό γυναικών – 1ος γύρος

13:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
World Tennis Tournament

13:50
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
12,5 χλμ καταδίωξη ανδρών

14:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Σουηδία – Κορέα (γυναίκες)

14:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
12,5 χλμ καταδίωξη ανδρών

14:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
1500μ γυναικών

14:50
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Άλμα με σκι
Μικρός λόφος – Τελικός γυναικών

15:10
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι
Moguls ανδρών – Τελικός

16:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Άλμα με σκι
Γυναίκες – Τελικός

18:00
ΕΡΤ2
Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός
Volley League

19:30
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Super League Σουρωτή

20:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
World Tennis Tournament

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ζανκτ Πάουλι – Νυρεμβέργη
Bundesliga 2

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Μπέτις
La Liga

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Γουέστ Μπρομ
Premier League

02:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ
Μικτό διπλό – Μικρός τελικός

02:00
FOX Sports
Maple Leafs – Lightning
NHL

02:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Halfpipe γυναικών

03:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Halfpipe γυναικών – Τελικός

04:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπέιλορ – Τέξας
NCAA

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Γιούτα Τζαζ – Σαν Αντόνιο Σπερς
ΝΒΑ

04:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Halfpipe γυναικών – Τελικός

04:30
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Σύνθετο ανδρών – Προκριματικά

04:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Σύνθετο ανδρών

06:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Halfpipe ανδρών

06:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Halfpipe ανδρών – Προκριματικά