Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Τετάρτη 14/2 – Ξεχωρίζει στο τηλεοπτικό πρόγραμμα το Ρεάλ Μαδρίτης vs Παρί Σεν Ζερμέν

Δείτε το σημερινό (14/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

06:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Σλάλομ γυναικών – Τελικός

07:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Βορινό σύνθετο
Gundersen

08:50
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ
Γυναίκες

09:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ
Γυναίκες

09:30
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Κορέα – Ιαπωνία (γυναίκες)

10:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Κορέα – Ιαπωνία (γυναίκες)

10:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Βορινό σύνθετο
Gundersen – Τελικός

11:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
1000μ γυναικών – Τελικός

12:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
1000μ γυναικών – Τελικός

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
World Tennis Tournament

12:55
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
15 χλμ ατομική χρονομέτρηση γυναικών

13:15
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
15 χλμ ατομική χρονομέτρηση γυναικών

14:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Σλοβακία – Ολυμπιακοί Αθλητές Ρωσίας (άνδρες)

14:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Σλάλομ γυναικών

15:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
ΗΠΑ – Σλοβενία (άνδρες)

15:15
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες

16:30
Eurosport 2
Γύρος της Ανδαλουσίας
Ισπανία

17:00
ΕΡΤ2
Ελλάδα – Πορτογαλία
Προκριματικά Eurobasket γυναικών

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός – ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League

18:00
Eurosport 2
Γύρος του Αλγκάρβε
Πορτογαλία

18:00
ΕΡΤ1
Προμηθέας – Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League

18:00
ΕΡΤ1
Κολοσσός – Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

18:00
ΕΡΤ1
Άρης – Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League

20:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
World Tennis Tournament

21:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Τρεντίνο – Ζάκσα
Champions League

21:30
Novasports 2HD
Σάλκε – Βόλφσμπουργκ
Κύπελλο Γερμανίας

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Πόρτο – Λίβερπουλ
Champions League

21:45
ΕΡΤ1
Ρεάλ Μαδρίτης – Παρί Σεν Ζερμέν
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Παρί Σεν Ζερμέν
Champions League

02:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ
Γυναίκες

02:00
FOX Sports
Providence – Villanova
NCAA

02:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σκέλετον
Άνδρες

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπόστον Σέλτικς – Λος Άντζελες Κλίπερς
ΝΒΑ

03:30
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

04:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Super-G ανδρών – Τελικός

05:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου

05:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών