Δείτε το σημερινό (15/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

06:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Snowboard cross ανδρών

08:20
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country
10 χλμ γυναικών

09:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country
10 χλμ κλασικό γυναικών

09:30
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου

10:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Νορβηγία – Σουηδία (άνδρες)

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
World Tennis Tournament

12:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
20 χλμ ατομική χρονομέτρηση ανδρών

13:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
20 χλμ ατομική χρονομέτρηση ανδρών

13:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
10.000μ ανδρών – Τελικός

14:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες

14:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ
Σκυταλοδρομία ομαδικού – Τελικός

15:10
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Ελβετία – Καναδάς (άνδρες)

15:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες

16:30
Eurosport 2
Γύρος της Ανδαλουσίας
Ισπανία

18:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Αστάνα – Σπόρτινγκ
Europa League

18:00
Eurosport 2
Γύρος του Αλγκάρβε
Πορτογαλία

18:15
ΕΡΤ1
Κύμη – ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League

20:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Αταλάντα
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μαρσέιγ – Μπράγκα
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ζάλτσμπουργκ
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Σπαρτάκ Μόσχας – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Λουντογκόρετς – Μίλαν
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Έστερσουντ – Άρσεναλ
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Europa League
Λεπτό προς λεπτό

21:00
FOX Sports
Premier League

22:05
COSMOTE SPORT 2 HD
ΑΕΚ – Ντινάμο Κιέβου
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 4 HD
Λιόν – Βιγιαρεάλ
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 8 HD
Παρτίζαν – Βικτόρια Πλζεν
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 7 HD
Στεάουα – Λάτσιο
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 6 HD
Σέλτικ – Ζενίτ
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Κοπεγχάγη – Ατλέτικο Μαδρίτης
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 3 HD
Νάπολι – Λειψία
Europa League

02:00
FOX Sports
Penguins – Kings
NHL

02:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σκέλετον
Απλό ανδρών – 3ος γύρος

02:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σκέλετον
Άνδρες

03:30
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Σύντομο πρόγραμμα ανδρών

04:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σκέλετον
Άνδρες – Τελικός

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Λος Άντζελες Λέικερς
ΝΒΑ

04:15
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σκέλετον
Απλό ανδρών – 4ος γύρος

05:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
ΗΠΑ – Σλοβακία (άνδρες)

05:05
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Snowboard cross γυναικών – Προημιτελικά

05:10
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Snowboard cross γυναικών – Τελικός

06:00
FOX Sports
UCLA – Oregon State
NCAA

06:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Σύντομο πρόγραμμα ανδρών